IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    Иди в ресторант клуб Фото,Стария град ,направи една резервация и покани момичето,после ще ти носи домашно сирене ..Ако се представиш добре
    https://g.co/kgs/HkW6yS линк към кръчмата ,че си нов по Пловдив..
    "Лева" сподели за един проблем,а именно че кандидат невястата нямала шоф.книжка,а е от Пазарджишко и късно вечер няма автобуси.
    Как ще се комбира предложението ти с горепоставения проблем?

    п.с.А има и един друг момент ,който доктора забравя.
    "Там където работиш,не си вади шпагата"
    Last edited by petrg5s; 14.11.2023, 10:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Нали и за секунда не се съмняваш аз къде и в кой Капан бих отишъл с кака. Усещам че го казваш добронамерено и приятелски. От мен можеш само да се учиш. Безплатно. Мъжете треа да сме солидарни! Запомни го!
      Сега се запознах с едно моме от село Мало Конаре, работи при мен в Пловдив. Пътува с автобуса, не и дали книжка, притеснява се детето. Уникално е. Капана е взаимен!
      Иди в ресторант клуб Фото,Стария град ,направи една резервация и покани момичето,после ще ти носи домашно сирене ..Ако се представиш добре

      https://g.co/kgs/HkW6yS линк към кръчмата ,че си нов по Пловдив..

      Коментар


      • https://money.bg/economics/dobroslav...ustriyata.html


        Айдее ...време е ..

        ИТ,тата у форума не харесват това...

        От колко време говоря че сте прекалено много и заплатите Ви са твърде големи и не давате вече достатъчно стойност в обществото ни.

        https://money.bg/economics/dobroslav...ustriyata.html

        Дoбpocлaв Димитpoв: Уceщa ce cepиoзнo зaбaвянe във вceĸи eдин acпeĸт нa ІТ индycтpиятa Aвтop:

        В мoмeнтa тexнoлoгичнитe гигaнти мacoвo ocвoбoждaвaт xopa нa глoбaлния пaзap, зapaди иĸoнoмичecĸитe зaтpyднeния. Toвa, ĸoeтo ce cлyчи, ĸoгaтo oтнoвo зaпoчвa дa ce paзшиpявa тaзи индycтpия e, чe нaй-вepoятнo нямa дa ce oтĸpият cъщитe paбoтни мecтa, ĸoитo ca били минaлaтa гoдинa, пopaди изĸycтвeния интeлeĸт и xopaтa тpябвa дa инвecтиpaт в ceбe cи и в yмeниятa cи, aĸo иcĸaт дa имaт тoзи cтaндapт, нa ĸoйтo ca cвиĸнaли. Bpeмeтo, в ĸoeтo мoжeшe c пo-мaлĸo пoзнaя дoбpa ĸapиepa cвъpши. И ĸoмпaнии, и xopa xopa тpябвa дa инвecтиpa в cвoeтo знaниe и мoжeнe", cмятa Димитpoв.

        Имa зaбaвянe в нaeмaнeтo нa xopa, няĸoи ĸoмпaнии пpeминaxa във фaзa нa ocвoбoждaвaнe нa xopa. B тoвa нямa нищo cтpaннo, зaщoтo тoвa e глoбaлнa индycтpия. Toвa зaяви Дoбpocлaв Димитpoв oт Бългapcĸaтa acoциaция нa coфтyepнитe ĸoмпaнии (БACKOM) пpeд Моnеу.bg.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Пак разтяга локуми доктора. Директен рейс от това село към ПЛД няма,нищо че е голямо.А всеки ден да сменя 2 автобуса и да губи 3-4 часа път отиване/връщане ме съмнява.А и с нечовешките задръствания в ПЛД и 10км около него ,отиде 5-6 часа на ден !
          И тая "кака" най-вероятно е някаква чистачка или санитарка сменяща памперси,вероятно от малцинствата,щото в това село са доста.Ако е лекар,ще работи в селото или в Пазарджик.Те много циганки приличат вече на българки.Да внимава да не дойде някои ревнив Мюмюн или Гюрсел и да му насини фаровете
          петърчо, моят приятел не раздува локуми. Може да не е разбрал, може да са го подвели, но той сам не би разтягал локуми. Освен това ти като пловдивчанин и опитен клиент на обществения транспорт би трябвало да знаеш, че доста микробусчета или маршрутки вървят между селата и градовете, не са само държавните автобуси вероятно.
          Last edited by два_таралежа; 14.11.2023, 08:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            Притеснителните се отпускат ако и ти се правиш на притеснен. Кажи и, че не си в добри отношения с професорката, че малката те привлича, но те притеснява разликата във възрастта - някакви подобни глупости измисли. Ще ти падне в ръцете, обикновено не става веднага, но след 1-2 срещи такива са готови и сами идват и после няма отърваване от тях. Накарай я в твое лице да вижда мъжа, който е много над нейното ниво, но и който е проявил разбиране и чувство. Иначе ще я изплашиш.
            Колкото по-нахакана и с курвенско излъчване, толкова по-брутален трябва да си. И обратно.
            Ключа е да и каже,че притежава десетки имоти.Гладни кокошки кълват веднага.Ако е българка,може да уцели и Бинго с жени от такива села.И ще му готви,и са стрхотни домакини и знаят БГ обичай и гозби и всичко.Невестите мечти са по селата.
            Евго и той нататък трябва да насочи радарите си.
            Last edited by aleks262; 14.11.2023, 10:46.

            Коментар


            • Сега се запознах с едно моме от село Мало Конаре, работи при мен в Пловдив. Пътува с автобуса, не и дали книжка, притеснява се детето. Уникално е. Капана е взаимен!
              Пак разтяга локуми доктора. Директен рейс от това село към ПЛД няма,нищо че е голямо.А всеки ден да сменя 2 автобуса и да губи 3-4 часа път отиване/връщане ме съмнява.А и с нечовешките задръствания в ПЛД и 10км около него ,отиде 5-6 часа на ден !
              И тая "кака" най-вероятно е някаква чистачка или санитарка сменяща памперси,вероятно от малцинствата,щото в това село са доста.Ако е лекар,ще работи в селото или в Пазарджик.Те много циганки приличат вече на българки.Да внимава да не дойде някои ревнив Мюмюн или Гюрсел и да му насини фаровете
              Last edited by petrg5s; 14.11.2023, 06:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
                Kaто имаш голям излишък защо взе 'изгоден" потребителски кредит?
                Щото толкова се е оплел в лъжи,че вече не знае какво да каже.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  На гръб, 65-70 кила, по стълбите нищо не е. После ще те понаболява това онова за седмица, но ще мине. Правил съм го този номер. С хладилник. Не е тежко, но е неудобно за носене и можеш да си прецакаш някой прешлен.

                  Като минало Новоселското Въстание и хората от гр. Априлци се посъвзели от палежите на къщи и турските безчинства, дошли руснаци и турците тръгнали да бягат към Анадола. Тогава нашите тръгнали да си търсят покъщнината и добитъка, които били разграбени и завлечени из турските села в Предбалкана или чак през него, в Тракия. Дори да не намерели точно своите неща, всеки взел по нещо от изоставените турски къщи. Мой пра-пра-прадядо (дядо на моя прадядо, роден 1824 починал 1902 година според документи) бил голям майстор ковач. Спрели се в село Тъжа (намира се от Южната страна на Балкана). Влезли в един дюкян. Гледа дядо - наковалня, но майсторска изработка, правена в Австроунгария, с щампа. Опитал да я вдигне - тежи яко. Другарите му казали - защо ти е наковалня, нали си имаш две в дюкяна - една майсторска и една чирашка. Той рекък - аз съм ковач, на мен наковални ми трябват. Шивачите да вземат камукани и вретена. И нарамил на гръб наковалнята. За 2 дена я завлякъл на гръб през Балкана. Баща ми разправяше, че през текезарско време наковалнята си била в двора ни под навеса, после я взели и я изнесли, тежала над 100 килограма. Какви българи е имало тогава - сравнено със сегашния боклук... Думи нямам.
                  Защо ще се мориш да носиш на гръб, да секнеш кръст, или да прецакаш прешлен? Хората са го измислили:

                  Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-11-14 010621.jpg
Views:	1
Size:	21.2 КБ
ID:	4129288

                  Струва около 150лв и ако си решил да пестиш от хамали, това е начина.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Истинският инвеститор сам си качва пералнята по стълбите, за да не падне доходността от 6% на 4%!
                    На гръб, 65-70 кила, по стълбите нищо не е. После ще те понаболява това онова за седмица, но ще мине. Правил съм го този номер. С хладилник. Не е тежко, но е неудобно за носене и можеш да си прецакаш някой прешлен.

                    Като минало Новоселското Въстание и хората от гр. Априлци се посъвзели от палежите на къщи и турските безчинства, дошли руснаци и турците тръгнали да бягат към Анадола. Тогава нашите тръгнали да си търсят покъщнината и добитъка, които били разграбени и завлечени из турските села в Предбалкана или чак през него, в Тракия. Дори да не намерели точно своите неща, всеки взел по нещо от изоставените турски къщи. Мой пра-пра-прадядо (дядо на моя прадядо, роден 1824 починал 1902 година според документи) бил голям майстор ковач. Спрели се в село Тъжа (намира се от Южната страна на Балкана). Влезли в един дюкян. Гледа дядо - наковалня, но майсторска изработка, правена в Австроунгария, с щампа. Опитал да я вдигне - тежи яко. Другарите му казали - защо ти е наковалня, нали си имаш две в дюкяна - една майсторска и една чирашка. Той рекък - аз съм ковач, на мен наковални ми трябват. Шивачите да вземат камукани и вретена. И нарамил на гръб наковалнята. За 2 дена я завлякъл на гръб през Балкана. Баща ми разправяше, че през текезарско време наковалнята си била в двора ни под навеса, после я взели и я изнесли, тежала над 100 килограма. Какви българи е имало тогава - сравнено със сегашния боклук... Думи нямам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Нали и за секунда не се съмняваш аз къде и в кой Капан бих отишъл с кака. Усещам че го казваш добронамерено и приятелски. От мен можеш само да се учиш. Безплатно. Мъжете треа да сме солидарни! Запомни го!
                      Сега се запознах с едно моме от село Мало Конаре, работи при мен в Пловдив. Пътува с автобуса, не и дали книжка, притеснява се детето. Уникално е. Капана е взаимен!
                      Притеснителните се отпускат ако и ти се правиш на притеснен. Кажи и, че не си в добри отношения с професорката, че малката те привлича, но те притеснява разликата във възрастта - някакви подобни глупости измисли. Ще ти падне в ръцете, обикновено не става веднага, но след 1-2 срещи такива са готови и сами идват и после няма отърваване от тях. Накарай я в твое лице да вижда мъжа, който е много над нейното ниво, но и който е проявил разбиране и чувство. Иначе ще я изплашиш.
                      Колкото по-нахакана и с курвенско излъчване, толкова по-брутален трябва да си. И обратно.
                      Last edited by ejonny2376; 14.11.2023, 01:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        майко, майко, майко... Кой кого тръгнал да учи?!

                        ===2039===


                        Левчо спри да се бъзикаш! Тия се взеха на сериозно. Ще те пращам на уроци в деЦката у Кр.Поляна ако продължаваш така!
                        Да вземе кака у децката и може да се появя и у Красна Поляна, ама не отговарям ако после каката ме търси на Фиш-Фиша. Да ме види просто, не друго.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Еми поразходи се малко из Капана така,седни ,почерпи някоя студенкта от ПУ,то .ееех сега и до Пловдив ли да идвам да ви уча ?Пара имате ама технология не ..с Радев от панелката Ви слагаме в малкия джоб
                          Нали и за секунда не се съмняваш аз къде и в кой Капан бих отишъл с кака. Усещам че го казваш добронамерено и приятелски. От мен можеш само да се учиш. Безплатно. Мъжете треа да сме солидарни! Запомни го!
                          Сега се запознах с едно моме от село Мало Конаре, работи при мен в Пловдив. Пътува с автобуса, не и дали книжка, притеснява се детето. Уникално е. Капана е взаимен!
                          Last edited by bulgarian lev; 14.11.2023, 00:55.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                            Не е толкова просто.

                            Пишеш ми нещо отпреди кой знае колко години. Тока се спира моментално. У вас кой плаща тока, бре?
                            Що плещя изобщо глупости. Подобни наематели се отсяват още на входа, такива не се допускат в кварталите в които аз имам имоти. Даже минаването им като носачи на пици не е желателно
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Лордиевич, тия вече не ги ли надушваш още когато се редят на опашката за интервю за квартирата?
                              Къде ги видя тия " интервюта" в БГ. Тук не е като в белите страни да имаш tenants registry, да можеш да звъннеш на предишния landlord за да питаш какъв е кандидат наемателя....тук е дивия запад- всички кандидат наематели дето ти водят брокерчетата са "топ" според тях( всеки гледа да вземе комисионната и после ти се оправяш) Та трябва да си малко психолог да можеш що годе да ги прецениш+ да имаш късмет да си преценил правилно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                                Не е толкова просто.

                                Какъв наемател. Искам да си спра тока на мое жилище, което вече не ползвам и нямам пари да плащам сметките. Тогава какво ще стане

                                Коментар

                                Working...
                                X