IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

    Да, това ти е предела!

    Но с подобен "капитал" няма как да получаваш подобни известия - за над $1k / вечер!


    Юлка, ремонт на ремонта ще правиш ли?

    Коментар


    • Значи, ОК, хващаме бас, че ти примерно си извадил от банката през 22-ра година, около 4 милиона и с тях си постигнал след това доходност на годишна база, по-голяма от тази на Дюри, за това ли се обзалагаме? Да уточним.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Е, то и аз мога да съм рисков инвеститор с 50лв. месечно, нищо не ме спира да съм такъв рисков играч
        Да, това ти е предела!

        Но с подобен "капитал" няма как да получаваш подобни известия - за над $1k / вечер!


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          ........, та си станал толкова озлобен и зъл по отношение на цените на имотите?Чакам смислен отговор...
          Не разбирам , защо все по-вероятният имотен крах се тълкува като зло .

          Имотните пирамиди са само страничен ефект от добри намерения .

          Злото не съществува . Има го само в приказките - спете спокойно .









          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            Хахаха....... Нее - той го вОзприема, ама от яд и завист отказва да приеме фактите!

            (моментна снимка)

            пп
            Тая вечер не знам как ще заспи - ти му взе съня !


            Ха-ха, колега, радвам се, че и твоят портфейл е стабилно на зелено, с двуцифрена доходност.
            Предчувствам, че тухладжиите сън няма да ги хване тази вечер, ще трябва да се приспиват с ударни дози домашна ракия, от тубите...

            Айде някой инвеститор в тухли, купил миналата гоина на върха да се похвали колко му е доходността до сега......
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              И кое не можеш да възприемеш - доходността на портфейла от акции, който държа до тук е 45,3% на плюс от началото на годината. Такъв е резултата - това пиша. Това, че ти не можеш да повярваш си е твой проблем. Познавам хора, инвестиращи в акции с доходност +70%, а някои правят и по +150%~200% за година...
              Хахаха....... Нее - той го вОзприема, ама от яд и завист отказва да приеме фактите!

              (моментна снимка)

              пп
              Тая вечер не знам как ще заспи - ти му взе съня !


              Last edited by Julius_BG; 16.11.2023, 00:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Ами смей се. В номинал печалбата ми е тройно по-голяма от годишната доходност от всичките имоти на Дурка дадени под наем.
                Хахаха, аз се басирам тогава, нали си мъжкар??? Ето, пред всички, избери ти на какво?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Байлорчо моята схема е по малко и редовно при спадове купувам стабилни бизнеси .Виж колко струва една акция на Хермес,1800 евро ,за няколко седмици до месец е направила близо 250 евра.Дори и да не я купиш цялата може на фракции поетапно не сега като падне разбира се и после си траеш и държиш без да продаваш.Така купих LVMH,и други, чакаш,и влизаш . .кап,кап,кап кап...и така
                  Евала, интересно е това, което казваш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    ОК, кажи каква ти е печалчата? Ама не в %-ти, а в номинал, за да се посмеем много за здраве!
                    Ами смей се. В номинал печалбата ми е тройно по-голяма от годишната доходност от всичките имоти на Дурка дадени под наем.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Извън темата е, ама Кавръчето според мен прави огромна грешка на NYSE. Той инвестира в много престижни компании, които, обикновено са на върха преди лелеяната от него рецесия и всички балъчонки се набиват там. Аз съм се фокусирал в момента върху две компании, едната е АДСИЦ, българска в която ще си допълня таргета до края на 24-та живот и здраве, другата, огромна и тромава добивна англо-австралийска, която, обаче снася доволен дивидент. BSE , Софарма и соди в които имам по 2-4000лв., въобще не си ги смятам в портфолиото, въпреки, че само от содите съм получил повече от 4000лв. дивидент в последните 10г.
                      Байлорчо моята схема е по малко и редовно при спадове купувам стабилни бизнеси .Виж колко струва една акция на Хермес,1800 евро ,за няколко седмици до месец е направила близо 250 евра.Дори и да не я купиш цялата може на фракции поетапно не сега като падне разбира се и после си траеш и държиш без да продаваш.Така купих LVMH,и други, чакаш,и влизаш . .кап,кап,кап кап...и така

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        бай Лоров, иска ти се да е лъжа, обаче за твой ужас всичко написано от мен Е ИСТИНА! И може да бъде проверено.

                        Всеки който иска може да се върне назад в темата, да разрови и да види старите ми постове от 2022-ра. Тогава нали ви писах, че си вадя авоарите и спестяванията от банковата система и ги вкарвам в акции.
                        Вие тухладжиите дежурещи в темата и тогава пак ме скъсахте от подигравки - балък съм бил, щял съм да изгоря, щял съм да си загубя парите с тези акции, и какво ли още не...

                        Е да ама нещата не се развиха според вашите очаквания
                        ОК, кажи каква ти е печалчата? Ама не в %-ти, а в номинал, за да се посмеем много за здраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


                          Така че при благоприятни условия на пазара на акции(както в момента) всеки по-рисков инвеститор(като мен) може да бие умрелите търговски банки по възвръщаемост. Колкото и невероятно да ви се струва.

                          Толкова от мен, от децката.
                          Е, то и аз мога да съм рисков инвеститор с 50лв. месечно, нищо не ме спира да съм такъв рисков играч

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            И аз познавам много хора, но ти си оака в обясненията си. Трейсчето ви разгроми тъпите лъжи
                            бай Лоров, иска ти се да е лъжа, обаче за твой ужас всичко написано от мен Е ИСТИНА! И може да бъде проверено.

                            Всеки който иска може да се върне назад в темата, да разрови и да види старите ми постове от 2022-ра. Тогава нали ви писах, че си вадя авоарите и спестяванията от банковата система и ги вкарвам в акции.
                            Вие тухладжиите дежурещи в темата и тогава пак ме скъсахте от подигравки - балък съм бил, щял съм да изгоря, щял съм да си загубя парите с тези акции, и какво ли още не...

                            Е да ама нещата не се развиха според вашите очаквания
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Те си обядват като колеги, обаче всеки си плаща.

                              Аз съм ходил в същата кантора. Нотариусът е точен и народен човек,
                              а аз мислех, че ги черпи
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                И кое не можеш да възприемеш , моите лъжи ли? доходността на портфейла от акции, който държа до тук е 45,3% на плюс от началото на годината. Такъв е резултата - това лъжа Това, че ти не можеш да повярваш си е твой проблем.
                                Познавам хора

                                Толкова от мен...
                                И аз познавам много хора, но ти си ... в обясненията си. Трейсчето ви разгроми тъпите лъжи...
                                Last edited by RUBLA; 16.11.2023, 11:09. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X