IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Държавата ни не просперира, даже си умира. Обаче финансовото благосъстояние определено се изравнява със Запада. Вайканията на разни шваби и други розови педали колко скъпо е станало тука наистина галят душата. Като си спомня как им слугувахме на тия едно време...
    Хахахаха, изравнявало се било.
    Вижте се къде сте бре, някъде около Панама и Туркменистан....

    https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_...odukt_pro_Kopf

    Най-големите мизерници в Европа тръгнали да се сравняват с развитите държави. А те на 1/4 до 1/5 от БВП-то им...Смех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Държавата ни не просперира, даже си умира. Обаче финансовото благосъстояние определено се изравнява със Запада. Вайканията на разни шваби и други розови педали колко скъпо е станало тука наистина галят душата. Като си спомня как им слугувахме на тия едно време...
      +100

      Обаче въпреки това много българи предпочитат да бачкат извън родината си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        кой е от манастирски, бетерчо ли?

        джонка, успееш ли да накараш накавръков да се изнесе от тука
        лоша дума няма да прочетеш за себе си в никой форум!
        аз и колегата от микрософт имаме грижа
        Не е Бетерчо. Говорим за брокеразина, дето си пише името наобратно.
        Колегата ти от Майкрософт пък се оказа просто ТРЗ в канцеларията на някаква лелка с 20 години по-млада от него, а му сложена за шефка на него, големия баровец...

        Жалки сте плъхче, жалки сте. Една шепа "Мъртви Души". Това сте останалите в БГ.

        Коментар


        • Държавата ни не просперира, даже си умира. Обаче финансовото благосъстояние определено се изравнява със Запада. Вайканията на разни шваби и други розови педали колко скъпо е станало тука наистина галят душата. Като си спомня как им слугувахме на тия едно време...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Ехаааааа, колко нови наематели!!!!!
            това са транзитно пеминаващи осеменители на швабистанските лелки
            франсетата си имат своите алжирци и мароканци
            рижавите албионци станаха тъстове и свекърви на пакистнаци
            белгийците са си генетично сгрешени
            съвсем скоро нормалните из цял свят ще търсят българско гражданство
            ...и квартири
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              +100
              Плъхчето и този обратния от Манастирски Ливади са най-големите страхливци. Даже кола им бях приготвил, да ги вземе като баровци. А те се скриха като мишоци. Щели да защитават земите... Точно те...Аз и затова казах - само боклук е останал в БГ. Съветвам те и теб да се изнесеш. Имаш си дете в нормална държава...Какво търсиш още в тая кочина?


              кой е от манастирски, бетерчо ли?

              джонка, успееш ли да накараш накавръков да се изнесе от тука
              лоша дума няма да прочетеш за себе си в никой форум!
              аз и колегата от микрософт имаме грижа
              препоръка е

              Коментар


              • [QUOTE=ejonny2376;n4141693 цялата чернилка да бъде заселена принудително на БГ територия. По 300 хиляди циганина на година ще ви се натресат идните 10 години.

                [/QUOTE]

                Ехаааааа, колко нови наематели!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Нали ги виждаш колко са смешни?Две три леки провокации и скачат,скачат във анонимния форум да се правят на честни,защитници на справедливостта,а в реалността са едни овце .Стадо овце!
                  Да ти кажа аз съм съгласен тази нация да изчезне, даже ще се радвам ,нека дойдат от цял свят от Африка от арабските страни нека дойдат да се множат да раждат деца и да изчезне това продажно жалко племе което няма и капчица жажда за свобода и независимост!
                  +100
                  Плъхчето и този обратния от Манастирски Ливади са най-големите страхливци. Даже кола им бях приготвил, да ги вземе като баровци. А те се скриха като мишоци. Щели да защитават земите... Точно те...Аз и затова казах - само боклук е останал в БГ. Съветвам те и теб да се изнесеш. Имаш си дете в нормална държава...Какво търсиш още в тая кочина?



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    изглежда, днес аз съм сам на амбразурата

                    джонка, фрустриран си, момче.
                    чернокожи бежанци ни завладяваха още с първите вълни на миграцията
                    предизвикана от демократичен саш
                    има, няма 10 години откак ни се губи нацията
                    а то кво стана
                    черните айтита и доктори минАха транзит оттука и се заселиха в берлин
                    сега ти делиш сървърното с мехмед, мюмюн и мухуту-мбату
                    а канцлера с твоите данъци им плаща социала

                    тука сме 1300 годин, ей!
                    още толко поне ще си пазим земите

                    сега арменчо ще се включи с мъдър пост, но не го слушай
                    Колкото повече Държавата ни просперира и благосъстоянието на населението нараства, толкова повече джонки, синове на ДС герои ще подскачат, като тъмни сенки от миналото, за да се опитват да засенчват просперитета на народа ни в голямото семейство на ЕС.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Кои сте тези Вие ?Ти си стар и болен.Не ти остава много а след теб кой ще остане ?Колко деца имаш ?Едно,две ?Жалка картинка ,жалка ...Държава с население колкото един по голям град от Западна Европа ,прогнила в корупция до костите

                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        изглежда, днес аз съм сам на амбразурата

                        джонка, фрустриран си, момче.
                        чернокожи бежанци ни завладяваха още с първите вълни на миграцията
                        предизвикана от демократичен саш
                        има, няма 10 години откак ни се губи нацията
                        а то кво стана
                        черните айтита и доктори минАха транзит оттука и се заселиха в берлин
                        сега ти делиш сървърното с мехмед, мюмюн и мухуту-мбату
                        а канцлера с твоите данъци им плаща социала

                        тука сме 1300 годин, ей!
                        още толко поне ще си пазим земите

                        сега арменчо ще се включи с мъдър пост, но не го слушай
                        +1

                        И аз съм на мнението на Ратко.

                        Освен това, харесвам икономистите Кузман и Владимир, дори когато прогнозите им не се сбъдват. Културни и интелигентни са.

                        За демографска криза в БГ се говори още от 80-те години, а селата започнали да се обезлююдяват от 70-те години на миналия век. Става дума за едни по-сложни демографски промени отколкото твърдят колегите тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Нали ги виждаш колко са смешни?Две три леки провокации и скачат,скачат във анонимния форум да се правят на честни,защитници на справедливостта,а в реалността са едни овце .Стадо овце!
                          Да ти кажа аз съм съгласен тази нация да изчезне, даже ще се радвам ,нека дойдат от цял свят от Африка от арабските страни нека дойдат да се множат да раждат деца и да изчезне това продажно жалко племе което няма и капчица жажда за свобода и независимост!
                          съдбата има по-извратено чувство за хумор дори от мен
                          натискай си парцалите в децката
                          за да не четем, как черен инкасатор оправил сметките с крадец на парно
                          или какво се случило на пътник без билет в района на красна поляна
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                            Има ли още нормални хора, които не са се изнесли от БГ? Май не.

                            Честно, вие не усещате ли какво става и какво ви се готви? До 5-10 години тотална подмяна на населението. Смеехте се, че в западните градове нямало бял човек. Ще ви видя сега, като ви натресат всичкото черен арапин насред София.
                            Хора, ПП, ДБ, ГЕРБ и ДПС ви продадоха за жълти стотинки - всички те вече имат вилички по островите, където да се изнесат. А вие къде ще ходите? Икономика - съсипана. Енергетика - съсипана. ИТ-сектор - изнасящ се с бързи темпове. Население - топящо се. Шенген - с цената на това, цялата чернилка да бъде заселена принудително на БГ територия. По 300 хиляди циганина на година ще ви се натресат идните 10 години. Да не говорим, че до няколко месеца Русия ще смачка тотално Украйна и може да погледне и на югозапад от Одеса. Конституцията - може да ви дойде някой конгоанец за премиер. Националният празник... А, и паметници бутате... Държава - посмешище.

                            Какви имоти? Какви инвестиции?
                            Добре, че се изнесе Елджон, оттогава,би трябвало да не ти дреме за България, ама продължаваш да я хейтиш. Що така? Нали си успешен инвеститор в немско, чий го дириш още тук?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              изглежда, днес аз съм сам на амбразурата

                              джонка, фрустриран си, момче.
                              чернокожи бежанци ни завладяваха още с първите вълни на миграцията
                              предизвикана от демократичен саш
                              има, няма 10 години откак ни се губи нацията
                              а то кво стана
                              черните айтита и доктори минАха транзит оттука и се заселиха в берлин
                              сега ти делиш сървърното с мехмед, мюмюн и мухуту-мбату
                              а канцлера с твоите данъци им плаща социала

                              тука сме 1300 годин, ей!
                              още толко поне ще си пазим земите

                              сега арменчо ще се включи с мъдър пост, но не го слушай
                              Кои сте тези Вие ?Ти си стар и болен.Не ти остава много а след теб кой ще остане ?Колко деца имаш ?Едно,две ?Жалка картинка ,жалка ...Държава с население колкото един по голям град от Западна Европа ,прогнила в корупция до костите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                                Има ли още нормални хора, които не са се изнесли от БГ? Май не.

                                Честно, вие не усещате ли какво става и какво ви се готви? До 5-10 години тотална подмяна на населението. Смеехте се, че в западните градове нямало бял човек. Ще ви видя сега, като ви натресат всичкото черен арапин насред София.
                                Хора, ПП, ДБ, ГЕРБ и ДПС ви продадоха за жълти стотинки - всички те вече имат вилички по островите, където да се изнесат. А вие къде ще ходите? Икономика - съсипана. Енергетика - съсипана. ИТ-сектор - изнасящ се с бързи темпове. Население - топящо се. Шенген - с цената на това, цялата чернилка да бъде заселена принудително на БГ територия. По 300 хиляди циганина на година ще ви се натресат идните 10 години. Да не говорим, че до няколко месеца Русия ще смачка тотално Украйна и може да погледне и на югозапад от Одеса. Конституцията - може да ви дойде някой конгоанец за премиер. Националният празник... А, и паметници бутате... Държава - посмешище.

                                Какви имоти? Какви инвестиции?
                                Нали ги виждаш колко са смешни?Две три леки провокации и скачат,скачат във анонимния форум да се правят на честни,защитници на справедливостта,а в реалността са едни овце .Стадо овце!
                                Да ти кажа аз съм съгласен тази нация да изчезне, даже ще се радвам ,нека дойдат от цял свят от Африка от арабските страни нека дойдат да се множат да раждат деца и да изчезне това продажно жалко племе което няма и капчица жажда за свобода и независимост!

                                Коментар

                                Working...
                                X