IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    няма да крия, бях се доста насрал
    но това го броя за експириънс

    за отнасянето, има неща, от които не може да избягаме
    няма какво да ги мислиш тях
    Дай са за коптора два лафа. Въпросът ми е следния, номинално коптора къде е януари 2024 та?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
      така де и ти си се разклатил! и то що,щото е нов вид криза създадена да се избяга от естествената криза. кой ще го отнесе , всички,по един или друг начин.
      няма да крия, бях се доста насрал
      но това го броя за експириънс

      за отнасянето, има неща, от които не може да избягаме
      няма какво да ги мислиш тях
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        насмел се бях с тоя короанро вирус
        аз още като тръгваше от китай в края на 19-та следях ютуб 'експертите"
        и като дойде до нас вече бях 'готова конфекция"
        сега ми е майтап, но по онова време много ми се объркаха възприятията
        и направих няколко грешки в моята си миша ниша с маломерки
        така де и ти си се разклатил! и то що,щото е нов вид криза създадена да се избяга от естествената криза. кой ще го отнесе , всички,по един или друг начин.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          така де! правилото е “банката винаги пИчели”!
          и ти изгърме тогава!
          насмел се бях с тоя короанро вирус
          аз още като тръгваше от китай в края на 19-та следях ютуб 'експертите"
          и като дойде до нас вече бях 'готова конфекция"
          сега ми е майтап, но по онова време много ми се объркаха възприятията
          и направих няколко грешки в моята си миша ниша с маломерки
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            не не напротив СЛЕД инвестицията да каже, че да правим като него

            добре, съгласих се
            първо се дпоитва
            после споделя

            а аз гарантирам, че никой от тримата няма да прави като него
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              а при мен е правило )

              нема да се клатиш, пачанчо и други нови ситуации ще има
              седиш си на мястото, наблюдаваш и си задаваш въпроси
              какво всъщност се случва, кой има интерес, какво следва
              така де! правилото е “банката винаги пИчели”!
              и ти изгърме тогава!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                Мне, просто новия вид криза и седенето дома малко ме разклати. Но човек се учи.
                а при мен е правило )

                нема да се клатиш, пачанчо и други нови ситуации ще има
                седиш си на мястото, наблюдаваш и си задаваш въпроси
                какво всъщност се случва, кой има интерес, какво следва
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  не не напротив СЛЕД инвестицията да каже, че да правим като него
                  Излагаш се , нетипично за арменец. незнам доколко можеш да осъзнаеш колко съм откровен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                    къде намести 'шумата' ?

                    ПП 14 коментара за днес коментирайки кавръчето, мен, жонката и да ме прощава ако има някой изпуснат
                    Берти в самолета съм, стюардесата стои до мен и чака да мина на airplane mode. Казвай какво те е питал 2019 и да излитаме деба. Отделно, че вече не издържам на напрежението.
                    Last edited by segato; 30.12.2023, 20:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      всеки разумен човек, преди инвестиция или някакъв важен ход,
                      трябва задължително да разбере, какво е е мнението на петрогъсчо, накавръчко и бъртрам
                      и да си направи изводите, разбира се
                      не не напротив СЛЕД инвестицията да каже, че да правим като него
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        всеки разумен човек, преди инвестиция или някакъв важен ход,
                        трябва задължително да разбере, какво е е мнението на петрогъсчо, накавръчко и бъртрам
                        и да си направи изводите, разбира се
                        Мне, просто новия вид криза и седенето дома малко ме разклати. Но човек се учи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                          къде намести 'шумата' ?
                          Казвал съм го бе берти!

                          Рейнвестирах значителни средства! Създадох 2 нови бизнеса, злато.
                          Обмислям фемилито да е в къща,към момента толкова.
                          ПП В почивка съм ,няколко дни съм полулентяй. Предишната почивка беше лятото. толкоз
                          Last edited by pa4anga; 30.12.2023, 20:32.

                          Коментар


                          • всеки разумен човек, преди инвестиция или някакъв важен ход,
                            трябва задължително да разбере, какво е мнението на петрогъсчо, накавръчко и бъртрам
                            и да си направи изводите, разбира се
                            Last edited by ratten; 30.12.2023, 21:34.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Т.е. параметрите ги поставяш ти,бога от форума? Ще си ги мерим ?Нали не мислиш,че вси още съм в пубертета ? И това ми го пише мъж около 50-те ?
                              Тука тотално сте изплискали легена берти,защо идея нямам. Само ще ти вметна,че тва дето съм те питал 2019 толкова настоятелно ако помниш ти и кольо не е плод нито на мама нето на тате. И преди това и до ден днешен е все тъй.
                              ПП 2019 кольо да не купи ти имаш участие а сега се задоволява с някакви стотинки плюс краденето на това и онова ! Срам и резил! И това отново с твоя подкрепа.
                              ПП Освен ,че е безсмислено писането тук,знаеш ли защо не пиша. Нямам време берти,време!


                              къде намести 'шумата' ?

                              ПП 14 коментара за днес коментирайки кавръчето, мен, жонката и да ме прощава ако има някой изпуснат
                              Last edited by bertram; 30.12.2023, 20:26.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                когато напишеш и продадеш над милион реда код за 25г може и да спреш да си кибик-коментатор

                                а да и да напишеш 3 изречения в какво ТИ си 'набил шумата' без да се вглеждаш в кавръчето, мене и тн и тн.

                                повече няма какво да ти отговоря
                                Т.е. параметрите ги поставяш ти,бога от форума? Ще си ги мерим ?Нали не мислиш,че вси още съм в пубертета ? И това ми го пише мъж около 50-те ?
                                Тука тотално сте изплискали легена берти,защо идея нямам. Само ще ти вметна,че тва дето съм те питал 2019 толкова настоятелно ако помниш ти и кольо не е плод нито на мама нето на тате. И преди това и до ден днешен е все тъй.
                                ПП 2019 кольо да не купи ти имаш участие а сега се задоволява с някакви стотинки плюс краденето на това и онова ! Срам и резил! И това отново с твоя подкрепа.
                                ПП Освен ,че е безсмислено писането тук,знаеш ли защо не пиша. Нямам време берти,време!
                                Last edited by pa4anga; 30.12.2023, 19:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X