IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Верно като да сте братя и двамата искате да гледате на другите в паничките

    Много отдавна е минало времето когато съм имал желанието да доказвам каквото и да е на който и да е още по малко на безименни клавиатурни герои

    Ако не си забелязал този форум не е за мерене на крачоли а за споделяне на виждания за развитието на пазара и с времето се вижда кои крив кой прав

    С показването на сметки за по 200лв не показваш какъв си баровец а просто колко ти е ниско нивото нормален човек през ум няма да му мине да снима сметката, още по малко би я публикува по форумите

    Същото е положението с брат ти Сегато дето избиваше комплекси да обяснява как плаща 5000 долара за билети да ходел да си пазарува в Европа.

    Блаженни бедните духом, защото тяхно е царството небесно. Амин
    БетЕрчо е класик, стара X5ица, снимки от евтини екскурзии, сметки..

    Явно се опитва да компенсира крачетата, а вероятно и нещо друго

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      Верно като да сте братя и двамата искате да гледате на другите в паничките

      Много отдавна е минало времето когато съм имал желанието да доказвам каквото и да е на който и да е още по малко на безименни клавиатурни герои

      Ако не си забелязал този форум не е за мерене на крачоли а за споделяне на виждания за развитието на пазара и с времето се вижда кои крив кой прав

      С показването на сметки за по 200лв не показваш какъв си баровец а просто колко ти е ниско нивото нормален човек през ум няма да му мине да снима сметката, още по малко би я публикува по форумите

      Същото е положението с брат ти Сегато дето избиваше комплекси да обяснява как плаща 5000 долара за билети да ходел да си пазарува в Европа.

      Блаженни бедните духом, защото тяхно е царството небесно. Амин
      Така де но над 1000 доларес нема покупки от картата ......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Братле, що се занимаваш... Не ги ли виждаш колко са смешни? Фалят се тука, захлюпил, купил, наплюл, като му кажеш "я покажи", почва "ама къв си ти". Ами къв да съм бре? Нали се правиш на велик, покажи се бе, покажи част от снимка, част от документ. Единия смешко, пък излиза и вика отдадох за 2000 евра, като му кажеш дах поне часр от договора и изчезва. Аз толкова смешници на куп не съм виждал, честно.
        Верно като да сте братя и двамата искате да гледате на другите в паничките

        Много отдавна е минало времето когато съм имал желанието да доказвам каквото и да е на който и да е още по малко на безименни клавиатурни герои

        Ако не си забелязал този форум не е за мерене на крачоли а за споделяне на виждания за развитието на пазара и с времето се вижда кои крив кой прав

        С показването на сметки за по 200лв не показваш какъв си баровец а просто колко ти е ниско нивото нормален човек през ум няма да му мине да снима сметката, още по малко би я публикува по форумите

        Същото е положението с брат ти Сегато дето избиваше комплекси да обяснява как плаща 5000 долара за билети да ходел да си пазарува в Европа.

        Блаженни бедните духом, защото тяхно е царството небесно. Амин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          Стартъп иска да намали цените на жилищата чрез робот

          Жилищата в световен мащаб не стават по-евтини, нито по-достъпни. И в Европа, и в САЩ разходите за покупка на нов дом растат както на месечна, така и на годишна база, показват националните статистики. Сред основните фактори за поскъпването на един имот – включително и в България – са разходите за строителство, обясняват от бранша.

          прав ще излезе хънтърчо,
          робот ще принтира новите жилища от 8 квадратя
          за по-евтино ще ги прави от кори за яйца,
          същите в каквито ще се сервира и изпечатаната от хранителен робот "храна" с добавки от изкуствено отглеждани насекоми.
          не много след това, естествените съставки от насекоми ще бъдат заменени от вкусове на насекоми, произведени синтетично
          нещо като чипсовете, с вкус на еди какво си, само, че тези ще са с вкус на щурци и брашен червей
          За кво да ги принтират бе Ратко, като е фрашкано със нови жилища (че и стари) тва е за белите страни, където има бой с лакти за жилища и квартири.
          Знаеш ли, мои познати цяло лято търсиха квартира за сина си в Холандия, няма и няма. За всяк квартира викат има поне 10-15 кандидати, и хазяина подбира всички с нещо като конкурс. Когато това стане тук, може да се мисли за принтиране от рАбот.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            Стартъп иска да намали цените на жилищата чрез робот

            Жилищата в световен мащаб не стават по-евтини, нито по-достъпни. И в Европа, и в САЩ разходите за покупка на нов дом растат както на месечна, така и на годишна база, показват националните статистики. Сред основните фактори за поскъпването на един имот – включително и в България – са разходите за строителство, обясняват от бранша.

            прав ще излезе хънтърчо,
            робот ще принтира новите жилища от 8 квадратя
            за по-евтино ще ги прави от кори за яйца,
            същите в каквито ще се сервира и изпечатаната от хранителен робот "храна" с добавки от изкуствено отглеждани насекоми.
            не много след това, естествените съставки от насекоми ще бъдат заменени от вкусове на насекоми, произведени синтетично
            нещо като чипсовете, с вкус на еди какво си, само, че тези ще са с вкус на щурци и брашен червей
            Мишо няма лошо някой да сбърка , лошото е като го отрича и копае на местО !

            Коментар


            • Стартъп иска да намали цените на жилищата чрез робот

              Жилищата в световен мащаб не стават по-евтини, нито по-достъпни. И в Европа, и в САЩ разходите за покупка на нов дом растат както на месечна, така и на годишна база, показват националните статистики. Сред основните фактори за поскъпването на един имот – включително и в България – са разходите за строителство, обясняват от бранша.

              прав ще излезе хънтърчо,
              робот ще принтира новите жилища от 8 квадратя
              за по-евтино ще ги прави от кори за яйца,
              същите в каквито ще се сервира и изпечатаната от хранителен робот "храна" с добавки от изкуствено отглеждани насекоми.
              не много след това, естествените съставки от насекоми ще бъдат заменени от вкусове на насекоми, произведени синтетично
              нещо като чипсовете, с вкус на еди какво си, само, че тези ще са с вкус на щурци и брашен червей
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Ти като изпусна кон на 300 доларес не се беше закъхърил тозлкоз бре, я се стегни.

                П.С остай колегата, ами гледай коно, че пак вдигна маламашката, предстои "мазане".....
                вкарал съм 500$ на коня в бибит
                и вече жестоко ме дразнят с техните аутентификации и простотии
                не мога да си осребря 5-те % печалба
                Last edited by ratten; 03.01.2024, 13:08.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  я, какви интересни мнения съм изпуснал от колегата сегато,
                  който, дори не се сещам, как се е озовал в игнора
                  сега съм го извадил, за да мога да се закачам още повече с него
                  Ти като изпусна кон на 300 доларес не се беше закъхърил тозлкоз бре, я се стегни.

                  П.С остай колегата, ами гледай коно, че пак вдигна маламашката, предстои "мазане" мазане.....мазане.....
                  Last edited by better; 03.01.2024, 11:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Братле, що се занимаваш... Не ги ли виждаш колко са смешни? Фалят се тука, захлюпил, купил, наплюл, като му кажеш "я покажи", почва "ама къв си ти". Ами къв да съм бре? Нали се правиш на велик, покажи се бе, покажи част от снимка, част от документ. Единия смешко, пък излиза и вика отдадох за 2000 евра, като му кажеш дах поне часр от договора и изчезва. Аз толкова смешници на куп не съм виждал, честно.
                    я, какви интересни мнения съм изпуснал от колегата сегато,
                    който, дори не се сещам, как се е озовал в игнора
                    сега съм го извадил, за да мога да се закачам още повече с него
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      Цените на жилищата в Манхатън са се повишили за пръв път от над година

                      Пазарът дава ранни признаци на възстановяване

                      тръгват лошите новини
                      а добрата е, че мобилните оператори дават неограничен инттернет с всеки телефон на изплащане.
                      вече не е нужно да се краде интернет от съседите, за да рутиш цените на имотиту
                      Hong Kong Home Prices Fall to Lowest Since 2017 as Rents Rise
                      • Rents in city climb to highest since 2019 on more demand
                      • High interest rates remain deterrent to potential buyers
                      Hong Kong’s home prices dropped to the lowest in almost seven years as high interest rates continue to weigh on buyers’ appetite, driving them to rent instead.

                      Residential prices fell 2% in November from a month earlier, a seventh straight decline, according to government data. The price index is now at its lowest since early 2017.

                      https://www.bloomberg.com/news/artic...-as-rents-rise

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato

                        С всичко ни хранят освен с празни приказки.

                        Аз не Ви карам да се правите на велики бе. Ти разправяш че си бизнесмен. Е къф бизнесмен си ? Мафия ли какво та не можеш да кажеш какъв тип бизнес ? Ако не можеш да кажеш даже с какво се занимаваш какво само повтаряш , че имаш бизнес ? Оня несретник с апартаментите и къщите дето един ден са 50 на другия 3 ма на брат му , и той много голям на приказки ма като го питаш за нешо реално, бе кажи едно хубаво вино поне, да знаем в коя група си, "аа кой си ти". Е що не се зачудиш шо не питам плъхчо или песимиста ? Ей го , плъхчо само чака да ме клъвне , ако ше се заяждам с някой че имам да му връщам , той ше е номер 1. Ма той си казва нещата каквито са, добри, лоши , това е. И да послъже малко ше е нещо дребно. След някоя си година, като понатрупаш опит с измекяри , ги разбираш на 3-тото изречение ( поне в повечето случаи). Няколко човека тук сте от голямото доброутро , ма не можете да кажете защо. Бетера Ви поства сметки по 200 кинта за 2 минерални води и бутилка вино, благородника за тия пари бие път от Редута до Овча купел всеки месец, Ми билетчето за метро ти е 2% бе пич, а 2-та часа кой ше ти ги плати ? Големото добро утро не ходи да си взима 200-тата кинта всеки месец и не си взима телефонче за $400 на изплащане. Като ще е на изплашане поне да беше взел един за $1400. Ма тоя даже не се усеша та се хвали. Ти си същия бастун, тоя бил прозрачен, оня на дъното, ма си оставаш само с лалането. Да не почвам там с таралежи , кавръци и пр. те се знаят какви са дупки.
                        Братле, що се занимаваш... Не ги ли виждаш колко са смешни? Фалят се тука, захлюпил, купил, наплюл, като му кажеш "я покажи", почва "ама къв си ти". Ами къв да съм бре? Нали се правиш на велик, покажи се бе, покажи част от снимка, част от документ. Единия смешко, пък излиза и вика отдадох за 2000 евра, като му кажеш дах поне часр от договора и изчезва. Аз толкова смешници на куп не съм виждал, честно.
                        Last edited by RUBLA; 03.01.2024, 10:45. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kinyalo

                          Да, този път атакува с два едновременно

                          Ако бяха впрегнали тази енергия в труд (макар и нискоквалифициран), досега да бяха си купили по една гарсионерка и мъката да е свършила.
                          Погледнато от прозореца на детската стая, мъките тогава започват. Няма кой да готви, пазарува, че и сметки текат.

                          П.С.
                          От обикаляне по празниците, като се прибрахме вкъщи и ни удари реалността, че вече не сме на гости, и няма кой едно кафе да направи...после що кафемашината била основна тема тук.

                          Коментар


                          • Цените на жилищата в Манхатън са се повишили за пръв път от над година

                            Пазарът дава ранни признаци на възстановяване

                            тръгват лошите новини
                            а добрата е, че мобилните оператори дават неограничен инттернет с всеки телефон на изплащане.
                            вече не е нужно да се краде интернет от съседите, за да рутиш цените на имотиту
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                              Имотаджия в Кан и имотаджия в УК прибягват до заплахи със саморазправа, защото единия не си снимал кафемашината а другия му се издразнил. Ще ме извинявате, но това е пиков знак за предстоящ ПОГРОМ на имотите. И това се случва в най-големия форум за инвестиции?!
                              Какво очакваш? Тук имотаджии в пернишко складират желязо на дворa си и се хвалят със стокови и потребителски кредити.

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	18.3 КБ
ID:	4143254


                                https://www.investing.com/commodities/

                                Коментар

                                Working...
                                X