IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

    Аз не боравя с обиди, аз боравя с факти!
    Хахаха факти!!! Че твоите антифакти бяха на пазара, когато се усра бе смешник! Ти не си познал нито един факт. Искаш ли да ловим бас, че ти никога през живота си не си познал нищо? Ако трябва и през съдебно дело. Джулия никога нищо не е познала, това твърдя!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Ти, като си нямаш нищо, как си въобразяваш, че ти е възможно изобщо да ме обидиш? Няма как..
      Аз не боравя с обиди, аз боравя с факти!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

        Ейй, не се спря! !
        Ти, като си нямаш нищо, как си въобразяваш, че ти е възможно изобщо да ме обидиш? Няма как..
        Last edited by RUBLA; 23.11.2023, 00:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Хахахаха, ама те потребителските са си много сносни, ... си въобразява, че лихвите били високи, представяш ли си му мизерния месечен доход на този ...?
          Ейй, не се спря!

          Last edited by RUBLA; 23.11.2023, 00:22. Причина: Спазвайте добрия тон!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

            Вече и потребителските почнахме да гледаме, може да отидете и до някоя заложна къща да питате също.
            Хахахаха, ама те потребителските са си много сносни,... си въобразява, че лихвите били високи, представяш ли си му мизерния месечен доход на този...?
            Last edited by RUBLA; 23.11.2023, 00:23. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • [QUOTE=Julius_BG;n4131393]

              На теб ли, ще ти обърнем внимание, Джулия, разбира се, ти си единствения преподавател, който преподава на обратно на случващото се в икономиката. Примерно, ако има инфлация, ти преподаваш, че има дефлация. Ако има дефлация, ти ще кажеш, че е точно обратното. Най-смешния и непознаващ пазара професор. Със сигурност най-съкровената ти тайна е къде точно преподаваш, иначе би бил изритан на мига, ама ти няма да си кажеш нали...нямаш тази доблест.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                8,9% лихва ниска ли е?
                Вече и потребителските почнахме да гледаме, може да отидете и до някоя заложна къща да питате също.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                  Петърчо, получавам дежа вю, в края на всяка година очакваме срив в следващата. После сменяш ника и пак... Така ще си остареем
                  Петърчо има един съществен проблем. ТА анализа се оказа пълен шит. И Господ да си, нямаш възможност за прогноза, а те милите смешници от ТА анализа, искат да влязат в ролята Господна...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    8,9% лихва ниска ли е?
                    Аз пиша за ипотеки, варненския ми пише за потребителски! ИПОТЕКИТЕ са на тройно по-ниски мой, от преди 13г. потребителските бяха на 17% към тогава. В момента моя потребителски е на 4,2% ГПР, как е а, харесваш ли нивата? Май ти иде да се пръснеш а и да си прережеш вените от яд, какви са тия продължаващи договори за потребителски на 4,2 ГПР? Дали съществуват? Съществуваааааааат, прилично си съществуват.Бас ловя на един биткойн, стиска ли ти а???
                    Глупакът пише за потребителски внушава 9%,а ипотечните 4% всичко, ами преди 13г, потребителските бяха 17 бе лумпен!!!
                    В Англия са много по-високи лумпеняк непоръбен, държава с много-по голям бюджет.
                    Last edited by Bailor; 22.11.2023, 22:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Полека- лека редиците на повдигачите оредяват и оредяват,докато другата години не остане ни един
                      Петърчо, получавам дежа вю, в края на всяка година очакваме срив в следващата. После сменяш ника и пак... Така ще си остареем

                      Коментар


                      • Полека- лека редиците на повдигачите оредяват и оредяват,докато другата години не остане ни един

                        Беше квото беше с имотите в БГ !
                        Last edited by petrg5s; 22.11.2023, 21:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Аз пак да питам на кое казвате "ниски лихви"? Ипотечките в момента са на 3,6% гпр, като сложиш страховките+скритите такси и таксички отива на 4%, и то плаваща. Потребитеслките вече са на 8-9%, кредитите за бизнеса - също.


                          https://www.unicreditbulbank.bg/bg/i...telski-kredit/

                          Пример: Потребителски кредит в размер на 41 000 лв. за 84 месеца и без такса за разглеждане. Месечна вноска 649.72 лв. при фиксиран ГЛП 7.44%, ГПР 8.95% и при наличие на превод на работна заплата и дигитално подписване на договора за кредит.
                          И за какво ти е потребителски 41 000 за 7 години? Просто не мога да си го преддставя.
                          Последния ми ипотечен от началото на 2019 е на 2,7% и не мърда. Преди два месеца отново ми предложиха 2,7%. Купувахме апарт за сина ми но ипотеката се отложи за след 2,5 години.

                          Много се радвам, че 2005 взех с лихва близо 8% Радвам се защото вече е почти изплатен и вноската е нищо.
                          Ама най се радвам, че нищо не разбирах от лихви, централни банки и плаващи проценти. Сега стойноста му е *3

                          Иначе най-добре питай Кавръка, че той от две години 100 статии пусна за увеличение на лихвите по целия свят.
                          Ти остави, ама щеше да пише писма и на нашите банкери да го вдигат. Мале, мале.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Аз пак да питам на кое казвате "ниски лихви"? Ипотечките в момента са на 3,6% гпр, като сложиш страховките+скритите такси и таксички отива на 4%, и то плаваща. Потребитеслките вече са на 8-9%, кредитите за бизнеса - също.


                            https://www.unicreditbulbank.bg/bg/i...telski-kredit/

                            Пример: Потребителски кредит в размер на 41 000 лв. за 84 месеца и без такса за разглеждане. Месечна вноска 649.72 лв. при фиксиран ГЛП 7.44%, ГПР 8.95% и при наличие на превод на работна заплата и дигитално подписване на договора за кредит.
                            Бетърчо банка и муха се убиват с вестник,затова банките вършат всичко тихо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              При ипотечки преди 13г. на 9%, дали не са ниски???? Ти на колко искаш лихва, на 0, 0000001% ли
                              8,9% лихва ниска ли е?
                              Last edited by better; 22.11.2023, 20:41.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Аз пак да питам на кое казвате "ниски лихви"? Ипотечките в момента са на 3,6% гпр, като сложиш страховките+скритите такси и таксички отива на 4%, и то плаваща. Потребитеслките вече са на 8-9%, кредитите за бизнеса - също.


                                https://www.unicreditbulbank.bg/bg/i...telski-kredit/

                                Пример: Потребителски кредит в размер на 41 000 лв. за 84 месеца и без такса за разглеждане. Месечна вноска 649.72 лв. при фиксиран ГЛП 7.44%, ГПР 8.95% и при наличие на превод на работна заплата и дигитално подписване на договора за кредит.
                                При ипотечки преди 13г. на 9%, дали не са ниски???? Ти на колко искаш лихва, на 0, 0000001% ли

                                Коментар

                                Working...
                                X