IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    Не си добре информиран.Никаквъв хотел няма.Има гараж без акт 16 вече 15 години.И никакви пари не е закопал,защто той пара няма.Дал е парцела на обезщетение.
    Още по-зле тогава. Това ли е видният служител на "Майкрософт"? Тя и селската къща в Оброчище май не е негова а на маминка му...Той все злорадства как цените се вдигали, а се оказва че дори на офертна е кръгла нула...Лошо.
    Last edited by ejonny2376; 24.01.2024, 17:56.

    Коментар


    • Временен резултат от капиталистическото съревнование един месец след началото.

      Радев +4,80%
      Кавръков -6,36%


      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Той си има. Ето къде е закопал парите на родата си.

        Не си добре информиран.Никаквъв хотел няма.Има гараж без акт 16 вече 15 години.И никакви пари не е закопал,защто той пара няма.Дал е парцела на обезщетение.

        Коментар


        • SAP съкрати 8 000 работни места заради AI и акциите ѝ поскъпнаха

          Най-голямата софтуерна компания в Европа опитва да остане конкурентоспособна за своята база от корпоративни клиенти

          ТОП НОВИНА ,НЕКА ПОВЕЧЕ ТАКИВА ДА ИМА -ИТ ТАТА ЗАД БОРДА ЗДРАВО

          Коментар




          • Ще се купува. Сега в Китай, скоро и в Младост 4.


            ​​​
            Спадът на имотния пазар в страната се задълбочава и се очаква да продължи и в следващите години

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

              "захлупи" един хотел, много са изгодни
              Той си има. Ето къде е закопал парите на родата си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                Лошооо, ло-шо https://www.investor.bg/a/522-turiza...m-spa-uslugite

                ===2049===

                Амааа… Как така?! Тази статия е брокерска и е поръчкова…
                "захлупи" един хотел, много са изгодни

                Коментар


                • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=a83m4s&f1=1

                  хотелче с декар застроена площ и в доста прилично състояние

                  на цената на 120кв (измислени - реални 95) в Кошера

                  wtf?

                  ПП и тук идва въпросът : Кошерът ли е надценен или хотелът (то да беше само един) подценен?

                  Last edited by bertram; 24.01.2024, 14:18.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Резултат от Вашето търсене на:
                    Вид имот: ХОТЕЛ,
                    Местоположение: област Благоевград
                    Под райони: ГР. БАНСКО,
                    Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                    Средна цена на имотите в извадката: 1175986 euro
                    Средна цена на кв.м: 552 euro.

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=a83m4s&f1=1

                    В кой европейски ски курорт може да се купи хотел на 552Е квадрата (преди пазарлъка) ?
                    За тази оценка си има причина и не е снегът на Пирин.

                    ПП 'захлупвай' докато не са свършили
                    НАМАЛЕНА ТОП ЦЕНА!!! Разработен бизнес с постоянни клиенти. Продава се мансарден етаж с 4 стаи, лоби бар, ресторант, релакс зона включваща басейн, джакузи, финландска сауна, парна баня, масажни кабинети, солариум, съблекални, фитнес, перално помещение, напълно оборудвана професионална кухня, обзавеждане и ноу хау + обучение на персонал и предоставяне на информация и контакти на партньори, клиенти и доставчици!

                    ===2049===

                    Колко пъти ти е писал песимиста да се научиш да четеш? И, че цена без причина няма. Но то при теб е въпрос на капацитет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Не знам, днес гледам обедно меню салата с шницел 13 Евро. Отивам да хапвам. И в Хепито в София ще платя толкова, а ще ме преебат. Предпочитам да ги платя на немеца.
                      Шницелите не ги знам как са и е въпрос на избор / твой личен/ къде и как.
                      Важното е да не идеализираш дадено общество, което не е чак толкова идеално колкото го представяш.
                      Та по повод преебавката помня как преди няколко години в един Ливански ресторант във Франкфург леко ни завишиха сметката с почти 2000 евро, въобразявайки си че понеже са много хора и поръчани неща нема да се забележи....
                      Хората са еднакви навсекъде...ако мине номера.....Малко да ти кажа ме е срам да си призная че съм келнер след тази случка :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lisl123 Разгледай мнение
                        От колко време пиша ЧЕ ЕВРО НЯМА ДА ИМА ?
                        Колко време ?
                        Години назад ,на фона на всичките тъпотии и глупости от знайни и незнайни хора ,имам информация на държавно ниво какво се прави в комисии .министерства по този въпрос

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Да бе западняка оди доброволно да си плаща всички данъци щото е ларж и иска хубава инфраструктура....Затва имаше разни дискове дето се размятаха със сметки на стотици хиляди ако не и милиони немци в Швейцария , данъчни амнистии и т.н.
                          НЕМА човек по света който да иска да плаща данъци....
                          И в германия се крият данъци и има яко корупция. Разликата е че там е основно на високите нива почвайки от фон дер Л която си изтри чатовете с Шмайзер примерно....и не е само тя. ...

                          Човешката /животинската/природа навсякъде е еднаква. Понякога има някои принципи и задръжки наложени от възпитание, обучение, религия, страх от наказание...., но отвътре винаги седи едно искам, искам, искам повече за мен....:-)
                          Не знам, днес гледам обедно меню салата с шницел 13 Евро. Отивам да хапвам. И в Хепито в София ще платя толкова, а ще ме преебат. Предпочитам да ги платя на немеца.

                          https://www.ziegelhof-konstanz.de/ho...ttagstisch.php
                          Last edited by ejonny2376; 24.01.2024, 13:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Така е. Аз не схващам как в БГ ти искат за всичко пари като на Запад, а не ти предлагат качество насреща. От имотите до храната и услугите. Всичко е некачествено. Но Ганьо тарикат, иска да печели на чужд гръб, пък ако може и да не плати данъци. И после едно такова самочувствие - как бил прецакал другия, как бил избегнал да плати на държавата....Няма другаде такъв феномен - най-големите утайки да са тези, които се считат за най-велики и да са с най-висок статут в обществото.

                            Отиваш в ресторант, плащаш си цена като във Виена, сервират ти пълен шит, наглецът очаква и бакшиш. Ами аз да съм - ще ме е срам, когато клиентите не са доволни. Това е унизително за този, който предоставя услугата. А той горд че те е прецакал. Няма такава държава...
                            Да бе западняка оди доброволно да си плаща всички данъци щото е ларж и иска хубава инфраструктура....Затва имаше разни дискове дето се размятаха със сметки на стотици хиляди ако не и милиони немци в Швейцария , данъчни амнистии и т.н.
                            НЕМА човек по света който да иска да плаща данъци....
                            И в германия се крият данъци и има яко корупция. Разликата е че там е основно на високите нива почвайки от фон дер Л която си изтри чатовете с Шмайзер примерно....и не е само тя. ...

                            Човешката /животинската/природа навсякъде е еднаква. Понякога има някои принципи и задръжки наложени от възпитание, обучение, религия, страх от наказание...., но отвътре винаги седи едно искам, искам, искам повече за мен....:-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              Резултат от Вашето търсене на:
                              Вид имот: ХОТЕЛ,
                              Местоположение: област Благоевград
                              Под райони: ГР. БАНСКО,
                              Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                              Средна цена на имотите в извадката: 1175986 euro
                              Средна цена на кв.м: 552 euro.

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=a83m4s&f1=1

                              В кой европейски ски курорт може да се купи хотел на 552Е квадрата (преди пазарлъка) ?
                              За тази оценка си има причина и не е снегът на Пирин.

                              ПП 'захлупвай' докато не са свършили
                              Има и по 238 Евро! С бонус - каравана, ахаххаха....

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=a83m4s&f1=1

                              Това ми било Европейски ски-курорт....С такива недоразумения...Нямам думи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                                Лошооо, ло-шо https://www.investor.bg/a/522-turiza...m-spa-uslugite

                                ===2049===

                                Амааа… Как така?! Тази статия е брокерска и е поръчкова…
                                Резултат от Вашето търсене на:
                                Вид имот: ХОТЕЛ,
                                Местоположение: област Благоевград
                                Под райони: ГР. БАНСКО,
                                Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                                Средна цена на имотите в извадката: 1175986 euro
                                Средна цена на кв.м: 552 euro.

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=a83m4s&f1=1

                                В кой европейски ски курорт може да се купи хотел на 552Е квадрата (преди пазарлъка) ?
                                За тази оценка си има причина и не е снегът на Пирин.

                                ПП 'захлупвай' докато не са свършили
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X