IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Е туй се вика истински "приятел":
    Първо да те посъветва да НЕ купиш жилище, а като се вдигнат цените да ти обясни как така е по-добре.
    Второ да те посъветва да купиш акции, а после да ти каже как спадът на пазарите те устройва идеално.
    Така е, арменските дюлгери са известни с качествената зидария.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      много се изместваме от темата
      портфейла му е 10-15 позиции и акумулира плавно и спокойно
      спад на пазарите го устройва идеално предвид на фактът, че е започнал скоро, а ефектът ще дойде с натрупване
      за хоризонт 10г и редовни покупки разпределени през няколко месеца нещата ще се изгладят
      Е туй се вика истински "приятел":
      Първо да те посъветва да НЕ купиш жилище, а като се вдигнат цените да ти обясни как така е по-добре.
      Второ да те посъветва да купиш акции, а после да ти каже как спадът на пазарите те устройва идеално.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Ники браво за начинанието , но тая работа принципно не е като оная работа , нали знаеш?!
        Така е прави си ,некои ора купуват вагоните ,а аз мотрисите които теглят влака -наистина има разлика

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Cъни Разгледай мнение

          За квотите си прав, за търсенето, съответно цената на петрола - не
          Мен ме интересува да има печалби дали до оня ден от петрол а утре ще лапат комбинирано по две ,все тая

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Оксито е с приемливо ниво на дълг не е високо ,цената на петрола зависи от запасите ,а те следващите години ще са ниски спрямо потреблението ,можем да се обзаложим,след двете придобивания на компанията и останалите в сектора за САЩ следващите 10 години очаквай само възход за тези компании ,печалбите няма да само от петрол ,а от квоти ,схемата с квотите е диамантена мина
            За квотите си прав, за търсенето, съответно цената на петрола - не

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Ха ха я ми кажи ти колко акции може да купиш или имаш примерно на Майкрософт която вече мина 400 долара парчето или Хермес на 1800 евро броя ?
              Това са примери, колко акции имам си е моя работа въпроса е че си увеличавам експозицията бавно но сигурно напред купувам акции на стабилни бизнеси големи капитализирани компании с ниски нива на дълг които растат средно с по 15,20% годишно,това са нещата а кой какво лае в тоя пропаднал форум ми е през оная работа.
              Този е пуберче-брокеразин. За акции не е и чувАл. На него му дай да лъже по най-нагъл клиенти и собственици, за друго не го бива. Сега седи и си чопли носа, понеже клиентите се изпариха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Специално OXY e с високо ниво на дълг.И зависи от цената на петрола което увеличава риска.
                Оксито е с приемливо ниво на дълг не е високо ,цената на петрола зависи от запасите ,а те следващите години ще са ниски спрямо потреблението ,можем да се обзаложим,след двете придобивания на компанията и останалите в сектора за САЩ следващите 10 години очаквай само възход за тези компании ,печалбите няма да само от петрол ,а от квоти ,схемата с квотите е диамантена мина

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Специално OXY e с високо ниво на дълг.И зависи от цената на петрола което увеличава риска.
                  много се изместваме от темата
                  портфейла му е 10-15 позиции и акумулира плавно и спокойно
                  спад на пазарите го устройва идеално предвид на фактът, че е започнал скоро, а ефектът ще дойде с натрупване
                  за хоризонт 10г и редовни покупки разпределени през няколко месеца нещата ще се изгладят

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    те така и за облигациите го бъзикаха, но накрая се оказа, че 100+К ойро е бил пакета облигации
                    конкретно за акциите му - топ топ са и пипа внимателно и последователно с хоризонт 10+г и с постоянно акумулиране.

                    акции на компании с години история при изплащането на дивиденти, стабилни приходи и ниско ниво на дълг
                    структурирани в групи по сектори и в различни сектори на икономиката, енергия,ит,храна,финанси,строителство

                    максимата по-добре късно от колкото никога важи и в този случай.

                    ПП сега може да избиеш още някой и друг комплекс като се захванеш с жони, бетера или мен - от теб друго във форума няма.
                    Специално OXY e с високо ниво на дълг.И зависи от цената на петрола което увеличава риска.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ха ха я ми кажи ти колко акции може да купиш или имаш примерно на Майкрософт която вече мина 400 долара парчето или Хермес на 1800 евро броя ?
                      Това са примери, колко акции имам си е моя работа въпроса е че си увеличавам експозицията бавно но сигурно напред купувам акции на стабилни бизнеси големи капитализирани компании с ниски нива на дълг които растат средно с по 15,20% годишно,това са нещата а кой какво лае в тоя пропаднал форум ми е през оная работа.
                      Ники браво за начинанието , но тая работа принципно не е като оная работа , нали знаеш?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                        Не се е оказало, защото не е истина

                        А за акциите той сам си каза че има по 2-3 бр.

                        Не знам на какво се дължи тази твоя привързаност към човек, който се хвали как краде и лъже на дребно? Уж си интелектуалец...
                        Ха ха я ми кажи ти колко акции може да купиш или имаш примерно на Майкрософт която вече мина 400 долара парчето или Хермес на 1800 евро броя ?
                        Това са примери, колко акции имам си е моя работа въпроса е че си увеличавам експозицията бавно но сигурно напред купувам акции на стабилни бизнеси големи капитализирани компании с ниски нива на дълг които растат средно с по 15,20% годишно,това са нещата а кой какво лае в тоя пропаднал форум ми е през оная работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                          Мога да се обзаложа на каквото кажеш, че не е истина.

                          От глупостите които пишеш става много ясно кой точно е балъка
                          и той не му вярва, но нали го играе секретарка...
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Напротив истина е

                            Като оставим приказките за революции и конфискации на които се връзат балъците тук Кавръчето започна да си управлява парите, да чете и да действа доста по-грамотно от 95% от пишещите тук. Това му развитие заслужава подкрепа, а щуротиите за партизани и домати са насочени към конкретна част от публиката, която е толкова ограничена, че на друго не може да се върже - продъжлвам да се изумявам как има балъци като теб, които кълват толкова лесно на подобни 'новини' и 'призви'. Тях ги пуска именно да ви гледа сеира
                            Мога да се обзаложа на каквото кажеш, че не е истина.

                            От глупостите които пишеш става много ясно кой точно е балъка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                              Не се е оказало, защото не е истина

                              А за акциите той сам си каза че има по 2-3 бр.

                              Не знам на какво се дължи тази твоя привързаност към човек, който се хвали как краде и лъже на дребно? Уж си интелектуалец...
                              Напротив истина е

                              Като оставим приказките за революции и конфискации на които се връзат балъците тук Кавръчето започна да си управлява парите, да чете и да действа доста по-грамотно от 95% от пишещите тук. Това му развитие заслужава подкрепа, а щуротиите за партизани и домати са насочени към конкретна част от публиката, която е толкова ограничена, че на друго не може да се върже - продъжлвам да се изумявам как има балъци като теб, които кълват толкова лесно на подобни 'новини' и 'призви'. Тях ги пуска именно да ви гледа сеира
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                те така и за облигациите го бъзикаха, но накрая се оказа, че 100+К ойро е бил пакета облигации
                                Не се е оказало, защото не е истина

                                А за акциите той сам си каза че има по 2-3 бр.

                                Не знам на какво се дължи тази твоя привързаност към човек, който се хвали как краде и лъже на дребно? Уж си интелектуалец...

                                Коментар

                                Working...
                                X