IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    Пак нищо конкретно. Да кажем че получиш " читава информация" колко апарта можеш да купиш кеш на година? Ако са под 5- 10 никой няма да те търси с " промоции" , ако можеш да купиш такава бройка с кеш значи не си обикновен човек, а ако не можеш да се възползваш язък ти за информацията. 95 % от " промоциите" са от закъсали по един или друг начин хора- кой здравословно, кой по друга причина- тук вече е и въпрос на морал доколко си склонен да се възползваш от човек в нужда.....
    Най вече са закъсали с кредити.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Има вариант част от желязото в двора да е отишло за курс в Софт Уни при Наков
      Ееее.то ако ставаше с желязо, братоците от Факултето щяха да са поне синиъри вече. Ма де да знам. Как ли пък му е излязло това име на квартала ?

      ПП
      СофтУни ли е двигателя на БГ ИТ индустрия ? Намерих едно видео в ютюб дето тоя съшия Наков (май) обясняваше как за година се става програмист и, че са подготвили десетки хиляди програмисти ... не знам какъв коментар може да се сложи на това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Ако владее джава може да стане много повече от QA.Aма не разбрах отде ги владее.Нали учеше филология?
        Има вариант част от желязото в двора да е отишло за курс в Софт Уни при Наков

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten

          еее толко ли много време ти отне верно?
          На теб отскоро почна да ти се проявява. Лихви ли ти вдигнаха и се стресира или ти ги свалиха и сега света ти е крив че не си скочил по-яко навремето , ма си друг човек. Па може и на твоя ник да сте се закачили няколко писачки. Зер , то е сложно да се направи нов акаунт.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            На теб лично в тази тема съм ти писал за тези неща но ти трудно ще се класираш защото купуваш с кредит което силно те ограничава

            и да аз контактувам с хора от които мога да получа хубава информация и те могат да получат добра информация от мен

            когато обкръжението ти е от читави хора можеш да получиш читава информация и обратното

            Факт че обикаляте по обяви и ревете от брокери достатъчно говори за багажа ви и за обкръжението ви
            Пак нищо конкретно. Да кажем че получиш " читава информация" колко апарта можеш да купиш кеш на година? Ако са под 5- 10 никой няма да те търси с " промоции" , ако можеш да купиш такава бройка с кеш значи не си обикновен човек, а ако не можеш да се възползваш язък ти за информацията. 95 % от " промоциите" са от закъсали по един или друг начин хора- кой здравословно, кой по друга причина- тук вече е и въпрос на морал доколко си склонен да се възползваш от човек в нужда.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Е дай ти " ноу хау" да е полезен с нещо тоя форум, не само празни приказки да се пишат. Ти ли беше тоя дето преди време писа, че хората те знаели че купуваш и сами ти звънели?. Ок, ама имаш ли парите като хоум ту ю да купуваш определена бройка имоти на година и да плащаш веднага без да ползваш кредити? Или лепиш листчета като брокерите по входовете " купувам апартамент в района" и колко от тези дето ще ти се обадят ще са достатъчно адекватни та да можете да сключите сделка, колко ще те чакат месец и нещо ако купуваш с кредит? Колко няма да погледнат обявите за сходни имоти в имот бг и ще ти обявят цена под пазарната?.......
              На теб лично в тази тема съм ти писал за тези неща но ти трудно ще се класираш защото купуваш с кредит което силно те ограничава

              и да аз контактувам с хора от които мога да получа хубава информация и те могат да получат добра информация от мен

              когато обкръжението ти е от читави хора можеш да получиш читава информация и обратното

              Факт че обикаляте по обяви и ревете от брокери достатъчно говори за багажа ви и за обкръжението ви

              Коментар


              • В капиталистическото съревнование вода на Кавръка с много.А той е аматьор.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear

                  Преди месец в на един приятел фирмата търсиха. Ще го питам утре дали е още вакантна позицията и ако не са намерили човек, ще ти пратя контакт.
                  Много благодаря за което! И на лична среща ще мога да отговоря подобаващо! Гарантирано от мен!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor

                    Да. Владее джава, си шарп и си++.
                    Как ги владее , писмено или говоримо ? Спри се бе човек! Ще ме умориш от смях.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor

                      Да. Владее джава, си шарп и си++. Даваш ли някакви опции? Ако да, пиши на лични, гарантирам сериозност и почтеност.
                      Ако владее джава може да стане много повече от QA.Aма не разбрах отде ги владее.Нали учеше филология?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor

                        Вече сме го напуснали и сме на интервю за IT . Като се случат нещата, ще ти кажа.
                        По-добре късно отколкото никога.Евала,дошъл ви е акъла.Не разбрах само как ИТ без образование?

                        Коментар


                        • Тъкмо се надявах, че 6000 ще ни светне как обикновения човек може да купува имоти на вторичния пазар от адекватни продавачи на цени под пазарните и темата пак премина в "искрено и лично"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Не, не чака. Той е.
                            ама и тройчо ли!!?
                            ужас, че тука повече брокери, отколкото читатели, бре!!
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Кой адвокат работи за 100 лева /Аз такъв не познавам.Тарифата е средно 1%.
                              не съм споменавал за адвокати аз
                              но като стана дума и тям има много плява
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                и точно прости и нахални брокери заслужава
                                Кой адвокат работи за 100 лева /Аз такъв не познавам.Тарифата е средно 1%.

                                Коментар

                                Working...
                                X