IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    зависи от тежестта

    там където е свързано със задължения - кой взел взел, разпределя се според реда и тежестта

    там, където има предостъпено право за ползване доживот и където не се отказва ползвателят - мисля, че по друг начин стоят нещата, но тези имоти така или иначе е добре да избягват, че да не чакаш посля някоя баба докато стане на 110..
    Оооо, появи се "патрона".
    Да предположим, че се появи някой кредитор, който е преди баМката, ко п'раим тогава?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

      Цесията виждаш ли я?
      какво и е на цесията?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

        Кой ти каза, че е чист от тежести, като го купиш на търг?
        такава е презумпцията
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

          Кой ти каза, че е чист от тежести, като го купиш на търг?
          зависи от тежестта

          там където е свързано със задължения - кой взел взел, разпределя се според реда и тежестта

          там, където има предостъпено право за ползване доживот и където не се отказва ползвателят - мисля, че по друг начин стоят нещата, но тези имоти така или иначе е добре да избягват, че да не чакаш посля някоя баба докато стане на 110..
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Като го купиш е чист от тежести.Колко дължи собственика няма значение.Казал съм ти да не се правиш на юрист
            Кой ти каза, че е чист от тежести, като го купиш на търг?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

              Сигурно 90% от имотите продавани от ЧСИ са с тежести.
              Много малка част са имоти без тежести и това са неделими имоти с 2 или повече наседника.
              Те затова отиват на такава принудителна продажба, НО, не всичко се чисти с продажба на ПТ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Като го купиш е чист от тежести.Колко дължи собственика няма значение.Казал съм ти да не се правиш на юрист
                А сега обясни и на Thrace защо собственика не си го е продал, а стигнал до ЧСИ.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                  Според мен изобщо не е продаван на пазар. В цесията е заровено кучето. "Продавача" е ясен. После може да се стигне до едни дела, разтеглени с години. Ако някой иска да си купува "проблем" - търга е отворен. Не знам, защо гледате изобщо такива "маркери".
                  Те не са реперите на пазара.
                  Ама постналия обявата как само заяви:

                  "имотните патрони,

                  хайде на промоцията"
                  Сигурно 90% от имотите продавани от ЧСИ са с тежести.
                  Много малка част са имоти без тежести и това са неделими имоти с 2 или повече наседника.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Има специфики, да. Тук няма и никакви снимки и инфо за имота. Как е, състояние, етаж, сграда...може да има съсобственост, различни тежести...вероятно се е опитал да...и да си му висят задълженията които има. В това е разликата, продават му имота, но голяма част от задълженията му остават. Друго е когато купуваш от ЧСИ имота се продава на тази цена която спечели в наддаването. А бившия собственик може и да си дължи още толкова.
                    Като го купиш е чист от тежести.Колко дължи собственика няма значение.Казал съм ти да не се правиш на юрист

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Видях я. То е ясно, че щом имота е стигнал до ЧСИ нещо е попречило да се продаде на свободния пазар. Според мен офертата си заслужава.
                      Според мен изобщо не е продаван на пазар. В цесията е заровено кучето. "Продавача" е ясен. После може да се стигне до едни дела, разтеглени с години. Ако някой иска да си купува "проблем" - търга е отворен. Не знам, защо гледате изобщо такива "маркери".
                      Те не са реперите на пазара.
                      Ама постналия обявата как само заяви:

                      "имотните патрони,

                      хайде на промоцията" ​​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                        Цесията виждаш ли я?
                        Видях я. То е ясно, че щом имота е стигнал до ЧСИ нещо е попречило да се продаде на свободния пазар. Според мен офертата си заслужава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                          Така обявено е на 1566Е/м2. Демек пазарна да е около 1900, тоталка, та не виждам кой въобще ще скочи на първо обявление.
                          чЕкане му е майката!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ми то като му гледам състоянието за да стане годно поне за обитаване си отиде на 200К€. Минимум.
                            Така обявено е на 1566Е/м2. Демек пазарна да е около 1900, тоталка, та не виждам кой въобще ще скочи на първо обявление.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                              Според теб, ще има ли кандидати на 27.03. на тази цена?!
                              Ми то като му гледам състоянието за да стане годно поне за обитаване си отиде на 200К€. Минимум.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Това няма как да стане защото в обявлението от ЧСИ пише "....предложения надхвърлящи началната с повече от 30 на сто, са недействителни."
                                Ако можеше да го продадат на тройна цена, досега да го бяха продали, вероятно има някакъв проблем.
                                Цесията виждаш ли я?

                                Коментар

                                Working...
                                X