IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    не лордче,
    младото поколение са младежите 20-30 години
    понижителските никове са 35-45 годишни чичета
    Те купуват. Поне двама нови колеги имам по на 25. Купуват здраво. Изобщо не се вълнуват от чичаците им на по 40, които ги карат да чакат. Даже един от Петрич ми се разсърди, що съм му казал, че цените до 18 месеца може да паднат, и той се хвърли! Повече, аз никога на никого няма да казвам, че цени в европейска столица ще падали, това ми е за урок, подведох се по Фрости, за цени на къща в Япония , а тя се оказа на локация подобна на Карлово

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Младото поколение, визираш новото поколение никове навярно, щото старото поколение никове на едни и същи абонати, изпитват голям срам да пишат. Само дебелокори инвеститори /ние си ги познаваме прекрасно/, не различават белия от черния цвят.
      не лордче,
      младото поколение са младежите 20-30 години
      понижителските никове са 35-45 годишни чичета
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        лордче, говорих си викенда с една банкерка на бизнес кредити в бившето райфайзен, сега обб
        та доколкото тя знае няма да се вдигат лихви скоро
        Естествено, че няма да ги вдигат! Да не са луди. Кой ще кредитират? Перонообитателите ли? Те повечето нямат никаква възможност да прекрачат праг на банка, а тези, които имат тази привилегия, като им изслушат претенциите, веднага ще ги изгонят на ледения тротоар отвън.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          такова е младото поколение
          следващото може да е още по-безпомощно
          Младото поколение, визираш новото поколение никове навярно, щото старото поколение никове на едни и същи абонати, изпитват голям срам да пишат. Само дебелокори инвеститори /ние си ги познаваме прекрасно/, не различават белия от черния цвят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            А, защо всички дебили се прехласваваха от политиките на ЦБ тогава? Как можеш да ги назовеш? Полуидиоти или завършени идиоти?
            такова е младото поколение
            следващото може да е още по-безпомощно
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              лордче, говорих си викенда с една банкерка на бизнес кредити в бившето райфайзен, сега обб
              та доколкото тя знае няма да се вдигат лихви скоро
              А, защо всички дебили се прехласваваха от политиките на ЦБ тогава? Как можеш да ги назовеш? Полуидиоти или завършени идиоти?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                от 2017-та го правя
                вече съм пробил плочките пред колажа с логотата на банките
                И, аз така. Бия плочките с крака, като в манастира Шао Лин и така за радост, банките удържат лихвите ниски. Трябва, обаче постоянно биене на плочките, до падежа. Установил съм обаче, че и по терлици да си в манастира, банките изобщо не желаят да работят в полза на перонокибиците, някак не ги харесват, усещат им негативната миризма на губещи...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Значи, казваш, банките са основните виновници за несбъдналите се прогнози на разни самозвани професУри във форума и подкасти из родния ефир? Ех!!! Аз лично благодаря на ЦКБ, щото не послушаха подобни "оракули" и още след ЦЕЛИ ТРИ ГОДИНИ, си оставам на 4,2% ГПР!!! Благодарско!!!
                  лордче, говорих си викенда с една банкерка на бизнес кредити в бившето райфайзен, сега обб
                  та доколкото тя знае няма да се вдигат лихви скоро
                  препоръка е

                  Коментар


                  • За съжаление, цените на имотите няма да паднат, според мен. Напротив, ще продължат да се повишават.
                    Искам да ви попитам, едни 50-60 хил, които са недостъчни за имот, дали не е по-добре да се инвестират в биткойн, от колкото да се купи, гараж например?
                    Съответно, злато или друго, но, не и да стоят в банка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Хмм, абе то вие трябва от сутрин до вечер да биете чело в земята и да благодарите на банките, че
                      колкото могат удържаха лихвите (а.к.а. спада) благодарение вкл. на ганювата финансова халтура...
                      ама то вечни неща на тоя свят знаеш, че няма!
                      от 2017-та го правя
                      вече съм пробил плочките пред колажа с логотата на банките
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Хмм, абе то вие трябва от сутрин до вечер да биете чело в земята и да благодарите на банките, че
                        колкото могат удържаха лихвите (а.к.а. спада) благодарение вкл. на ганювата финансова халтура...
                        ама то вечни неща на тоя свят знаеш, че няма!
                        Значи, казваш, банките са основните виновници за несбъдналите се прогнози на разни самозвани професУри във форума и подкасти из родния ефир? Ех!!! Аз лично благодаря на ЦКБ, щото не послушаха подобни "оракули" и още след ЦЕЛИ ТРИ ГОДИНИ, си оставам на 4,2% ГПР!!! Благодарско!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                          Реално ти е 100% от дохода от наем.
                          Щом знаеш. А, при теб си е чист разход, щото доходи от наем, нямаш...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            така е.
                            професионалните оракули
                            са с оригиналните си никове
                            просто всяка година отлатаг спадър и големото мяу
                            Хмм, абе то вие трябва от сутрин до вечер да биете чело в земята и да благодарите на банките, че
                            колкото могат удържаха лихвите (а.к.а. спада) благодарение вкл. на ганювата финансова халтура...
                            ама то вечни неща на тоя свят знаеш, че няма!

                            Коментар


                            • Поздрав за Лорда.



                              https://www.youtube.com/watch?v=84wt8X3I2qY

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                аматьори

                                така е.
                                професионалните оракули
                                са с оригиналните си никове
                                просто всяка година отлатаг спадър и големото мяу
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X