IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
    [h=1]
    Хората имат опасения, че ще изгубят имотите в квартал „Драгалевци“, за които са платили и са готови на протестни действия.

    Срещу кого ще протестират?
    Срещу собствената си глупост и алчност ли?
    Или пък срещу ЮЛ с капитал 2 лева

    Тези които оцелеят в борбата да плащат наем и кредит към банка за несъществуващо жилише или не получат инфаркт ще се съберат след време и ще платят на инвеститор за да довърши до АКТ 16

    Имотите им ще станат от зелени-златни, а най-зорлиите ще живеят с кабели по стълбища и тераси захранение от временни строителни табла. и ще плащат промишлен вместо битов ток.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      650 кинта са си 650 кинта
      ти на твоя, дето искаш да го продаваш, какъв наем мислиш, че ще му вземеш?
      2к евро ли?
      На мен ми сложиха оферта в Ирландия - 280к€ 3-ен апарт 70кв и 2000€ наем. Близо 9% се връзва бруто
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • 04:00 EUR German GDP (QoQ) (Q4) -0.3% -0.3% -0.1%

        Коментар


        • Ще загубят ли апартаментите си купувачи в луксозен комплекс в София заради фалит?

          Жилищният комплекс е почти завършен, но няма Акт 15

          Купувачи на апартаменти в луксозен комплекс в София нямат достъп до имотите си, след като е открито производство по несъстоятелност на дружеството.

          Това се случва след скандал между двамата собственици на строителната фирма.

          Хората имат опасения, че ще изгубят имотите в квартал „Драгалевци“, за които са платили и са готови на протестни действия.

          Жилищният комплекс е почти завършен, а апартаментите в него са изцяло закупени. Той няма Акт 15 и близо 70 семейства, които са закупили жилища в него не могат да ги използват.

          https://btvnovinite.bg/predavania/ta...adi-falit.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Лапаницата е голяма ама нивата от 2021 година още не са стигнати,сега сме 2024,а пролетта на 2000 година Насдака се срива така че цели 15 години са му нужни пак да върне.
            Така че тая лапаница може и да се окаже сметка без кръчмар
            Виж графиката.

            https://finance.yahoo.com/quote/QQQ/...JjaGFydCJ9fX19

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Кви 2к евро? Нали казах, че съседните стоят празни от мн време. Затова ще го продам и мисля да сложа на някой етф, вероятно сп500.
              в такъв случай си струва да го продадеш

              и да купиш конове
              Last edited by ratten; 30.01.2024, 12:39.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                По-добре на Nasdaq.Лапаницата е по-голяма..Къде е това дет ще го продаваш?
                Лапаницата е голяма ама нивата от 2021 година още не са стигнати,сега сме 2024,а пролетта на 2000 година Насдака се срива така че цели 15 години са му нужни пак да върне.
                Така че тая лапаница може и да се окаже сметка без кръчмар

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  На бул. Христо Ботев, между Македония и Петте кьошета.

                  Но наистина с подстригванията, маникюри и педикюри нещата излязоха извън контрол. Искат се 40 лв. за гел-лак дюс, без нищо допълнително. Жената откачи, купи си лампа, купи си лакове и си прави маникюра вкъщи. Може и да не е суперидеално, но си е вкъщи, гледа си телевизия и си е време за нея.

                  Последно време има някаква страшна истерия и при мъжете - искат ти 30-35 лв. и нагоре за нормален фейд на коса втори номер, като цялата подстрижка отнема 20 минути. Ма не били фризьори, най ми били барбъри, затова. Викам си "Ми хубаво, някой със сложна прическа и брада му вземете и 50 лева, ако ще го работите час и ще му слагате мазила и кремове. Ама мене защо ще щавите на подобни цени, след като преди година се взимаха по 15 лв, а нямам наблюдение да ползвате кой знае какви консумативи, които да са тройни".

                  В крайна сметка се изнервих и аз, намерих си малко дядовски салон, но пък жената работи добре, взима ми 10 лв, хигиената е ок, вътре е с балатум и е малко вехто, но понякога цялото нещо отнема под 15 минути.
                  Тази при която ходя сигурно 20 години беше на 5 лева и преди някой да каже нещо нека се замисли...
                  Жената има модел...подстригва бързо и качествено,основната мъжка прическа,за около 10 мин и айде следващия така взима повече за час отколкото някои дето се мотат за 20 или 30 лева.Просто прави обороти. Както каза и ти за нещо просто е ок.И понеже аз някой път и казвам малко по детайлно какво искам тя знае и и оставям горница и пак е под 10 лева.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Тази бръснарница къде е точно? При тази цена предполагам трябва да букнеш месеци назад, сигурно цяла София се изсипва там....
                    На бул. Христо Ботев, между Македония и Петте кьошета.

                    Но наистина с подстригванията, маникюри и педикюри нещата излязоха извън контрол. Искат се 40 лв. за гел-лак дюс, без нищо допълнително. Жената откачи, купи си лампа, купи си лакове и си прави маникюра вкъщи. Може и да не е суперидеално, но си е вкъщи, гледа си телевизия и си е време за нея.

                    Последно време има някаква страшна истерия и при мъжете - искат ти 30-35 лв. и нагоре за нормален фейд на коса втори номер, като цялата подстрижка отнема 20 минути. Ма не били фризьори, най ми били барбъри, затова. Викам си "Ми хубаво, някой със сложна прическа и брада му вземете и 50 лева, ако ще го работите час и ще му слагате мазила и кремове. Ама мене защо ще щавите на подобни цени, след като преди година се взимаха по 15 лв, а нямам наблюдение да ползвате кой знае какви консумативи, които да са тройни".

                    В крайна сметка се изнервих и аз, намерих си малко дядовски салон, но пък жената работи добре, взима ми 10 лв, хигиената е ок, вътре е с балатум и е малко вехто, но понякога цялото нещо отнема под 15 минути.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Кви 2к евро? Нали казах, че съседните стоят празни от мн време. Затова ще го продам и мисля да сложа на някой етф, вероятно сп500.
                      По-добре на Nasdaq.Лапаницата е по-голяма..Къде е това дет ще го продаваш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        За 10 лева в София нямаше подстригване и преди 5 години. Освен сигурно в някой гараж из панелните комплекси, където преди подстрижката трябва да се ваксинираш против Хепатит B и да се напръскаш с Мухозол против гадинки.

                        Абе как тоя Песимист все живее на цени от преди 10 години не схващам. Купува сирене по 10-12 лева, подстригва се за 10 лева, всичко му е се в "пъти" по-евтино....

                        Аз когато си дойда в София направо се хващам за главата - няма такава скъпотия никъде в Европа вече. Най ме е яд на заведенията - няма едно нормално място за ядене, в Хепито 30-40 лева един обяд, при положение че за двойна порция и десеторно качество тук обядвам за 13 Евро...Безобразни наглеци и лъжци навсякъде, все гледа да те прецака, да те излъже, да ти пробута някой боклук на завишена цена. Това е София - истински кошмар е да се живее на такова място.
                        Хепито има цехове в едно Варненско село, където се замразява всичко и после поема към ресторантите. Замразената храна губи вкусовите качества, неслучайно на запад замразеното месо отива като храна за животни. Нашите тарикати пък го купуват и влагат в салами.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Бетърчо, ти ако мислиш че ще захлупиш имот на 1300€ метъра за квито мечтаете, че ще има наем потенциал подобно нещо и от един имот ще можеш да пипаш наем за 5 дена спа много се лъжеш.
                          Не съм казал, че мечтая, нито пък мисля да купувам, особенно пък за да давам под наем.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            650 кинта са си 650 кинта
                            ти на твоя, дето искаш да го продаваш, какъв наем мислиш, че ще му вземеш?
                            2к евро ли?
                            Кви 2к евро? Нали казах, че съседните стоят празни от мн време. Затова ще го продам и мисля да сложа на някой етф, вероятно сп500.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Аз се подстригвам,за 7 лева и оставям винаги 1 лев бакшиш.Преди инфлацията цената беше 5 лева.Това е в Центъра на София на 500 метра от Света Неделя.
                              Салона съществува от над 15 години ,и в него се подстригват стотици да не кажа хиляди българи
                              Хепито не е заведение ,това е място на което предлагат полуфабрикати на хора които имат миниммум или нула познания в готвенето.Храната се носи полуготова от кухня майка ,и е с ниско качество.Цените са високи инне отговарят на това което се продава.
                              Всъщност в Хепи ти продават интериора и някакви усещания че си ужким на хубаво място.
                              Тази бръснарница къде е точно? При тази цена предполагам трябва да букнеш месеци назад, сигурно цяла София се изсипва там....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Имотите достигнаха такива висини, че и спада нещо е мижав. А какво ще стане напролет. А след година, две, когато и икономиката покачи?
                                ЗЗ как се намира и купува? В Каспичан - Нови Пазар дето купих е към 4К лева декара, и то инфото ми е старо.
                                Селски къщи в близост до градовете по четвърт милион.
                                Кво да правим сега? Ето, оказва се че в някои села къщите с двор са с пъти по-скъпи от градски къщи в градчета от порядъка на няколко десетки хиляди души.
                                Горкият наивен лев
                                Напролет ще видиш още по-добре как икономиката съхне а след година две когато икономиката е изсъхнала ще си сетиш, защо селските къщи са били толкоз ефтини през 2016г.

                                Коментар

                                Working...
                                X