IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много интересен дебат дали има балон при имотите в БГ между професора и собственик на агенция
    https://youtu.be/7OOdpyH4BPc?si=-wzk1-KWcH9S_36y

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

      21ва ли е бил върха, не беше ли 2016та, от тогава - само инерционно поскъпване

      Порепоръчвам да направиш освежителен ремонт на малката спалня, скоро няма да се местиш
      21-е бил върха на мечтите му.

      А, за 23-та това:

      Броят на ипотечните кредити е намалял с 2% от миналата година, а 20%-ият ръст в стойността на този тип заеми идва от увеличението на цените. Това пресметна кредитният консултант Тихомир Тошев . За година банките са раздали над 5 млрд. лева на домакинствата.


      Ня графиката се вижда "спускането" от върха през 21-ва Май много хора са за ЦПЗ Професор Шипковенски....
      Attached Files
      Last edited by Bailor; 02.02.2024, 22:15.

      Коментар


      • Commercial Property Losses Hammer Banks on Three Continents

        Banks in the U.S., Japan and Switzerland announced losses tied to troubled real-estate lending

        Investors have wondered when the pain from the downturn in commercial property would hit banks. The past 24 hours showed it is happening right now, with lenders on three continents disclosing damage and two bank leaders resigning.

        https://www.wsj.com/finance/banking/...nents-cc68cc0a

        Коментар


        • Моля пишете по темата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            А ти на какви се надяваш?
            Като знам в ИТ фирмите как има по 1-2 жени макс, и те са масово разни зубърки (т.е. крокодили)....
            Или какво, женичката и вкъщи като роб?

            Скука.
            Софийските кръчми са пълни с всякакви жени, за чий им на ИТ-тата да си го вадят у офиса? Ако некоя рекрутърка много се натяга, вече може и да я огрее. Но никой не е тръгнал да вършее Студентски град като профайлър с 300-400лв в джоба и да чака съдбата да го награди.

            Пък и на твоите години е хубаво, вече да се замислиш за нещо сериозно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Жонкаааа, Жонкаа...кажи чесНо, че немските "милионери", се надявате на бедни студентнки, да топнете чушката за 100-200Е.
              А ти на какви се надяваш?
              Като знам в ИТ фирмите как има по 1-2 жени макс, и те са масово разни зубърки (т.е. крокодили)....
              Или какво, женичката и вкъщи като роб?

              Виж ЛЕВ-а, той ако оправяше само професорката, досега да е в Карлуково 100 пъти.

              Скука.
              Last edited by ejonny2376; 02.02.2024, 18:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Точно това се опитвам да избегна - някоя да ми се натресе за постоянно. И тъпото е, че само с черпене не става (не и с по-зрелите). Тези над 30 са си наумили, че излизат с теб да създават семейство и да раждат деца от теб. Адски обсебващи са, могат да те побъркат с глупости за връзки още от първото излизане. При тях ми се получава само ако създам такова първоначално впечатление, после (след 2-3 пъти омръзват) естествено си променям мнението. Една такава ме беше разнесла из социалните мрежи и после с една нейна приятелка не ми се получи, защото ѝ беше наговорила куп неща за мен, а там много исках да се вредя.

                Най-лесно става с бедни студентки - те като видят, че похарчиш 100-200 Евро за вечеря и сами ти се нахвърлят. Но пък те са наистина за 1 път - няма изобщо какво да си кажеш с тях, глупавички са и незрели.
                Жонкаааа, Жонкаа...кажи чесНо, че немските "милионери", се надявате на бедни студентнки, да топнете чушката за 100-200Е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  На мавзолей.
                  не почвай и ти като банският

                  ако предния собственик е имал далновидността да го смени на магазин си е попадение.
                  след промените от 2020-та - гараж на магазин - много много сложно и без връзки невъзможно.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    А при теб как стоят нещата?

                    Можеш да подмамиш някоя младичка от БГ да дойде при теб и да си живеете като двойка.

                    Аз, например, никак не обичам да харча за използвачки, каквито има много. Много пари съм дал по каки до момента и няма нищо налице, за съжаление. И се случва да ги черпиш и после да те блокират (не само при мен, и други приятели са казвали).

                    Точно това се опитвам да избегна - някоя да ми се натресе за постоянно. И тъпото е, че само с черпене не става (не и с по-зрелите). Тези над 30 са си наумили, че излизат с теб да създават семейство и да раждат деца от теб. Адски обсебващи са, могат да те побъркат с глупости за връзки още от първото излизане. При тях ми се получава само ако създам такова първоначално впечатление, после (след 2-3 пъти омръзват) естествено си променям мнението. Една такава ме беше разнесла из социалните мрежи и после с една нейна приятелка не ми се получи, защото ѝ беше наговорила куп неща за мен, а там много исках да се вредя.

                    Най-лесно става с бедни студентки - те като видят, че похарчиш 100-200 Евро за вечеря и сами ти се нахвърлят. Но пък те са наистина за 1 път - няма изобщо какво да си кажеш с тях, глупавички са и незрели.

                    Без харчене обаче изобщо няма начин - освен ако не си на 20 и не си супер красив...Е няма как, аз съм полугрозен и съм на 40, парите обаче компенсират на 100%.
                    Last edited by ejonny2376; 02.02.2024, 17:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Я кажи какъв ти е бюджетът месечно, който пръскаш по каки? Искам да си сверя часовника.
                      Говорим за дрешки, някое бижу, вечери, кина, театри....Докато ти върже.

                      И как обясняваш тези разходи пред професорката? Сигурно тя не знае, че си купил гараж и наемчето ти е скритата касичка, познах ли?
                      А при теб как стоят нещата?

                      Можеш да подмамиш някоя младичка от БГ да дойде при теб и да си живеете като двойка.

                      Аз, например, никак не обичам да харча за използвачки, каквито има много. Много пари съм дал по каки до момента и няма нищо налице, за съжаление. И се случва да ги черпиш и после да те блокират (не само при мен, и други приятели са казвали).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        гаражът с какъв статут е?
                        На мавзолей.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                          Издадени разрешителни за строеж и започнато строителство на нови сгради през четвъртото тримесечие на 2023 година

                          https://www.nsi.bg/sites/default/fil...q4_42IIIHG.pdf
                          класически хайп...
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Издадени разрешителни за строеж и започнато строителство на нови сгради през четвъртото тримесечие на 2023 година

                            https://www.nsi.bg/sites/default/fil...q4_42IIIHG.pdf

                            Коментар


                            • IMF expects new housing demand in China to drop by around 50% in the next decade

                              https://www.cnbc.com/2024/02/02/imf-...xt-decade.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                                Продава 3-СТАЕН 4-СТАЕН МНОГОСТАЕН МЕЗОНЕТ град София, от 700000 EUR до 1500000EUR Вид/Район/Цена

                                Средна цена на кв.м: 3504 € на 02.02.2024 и 349 обяви
                                3275 € на 04.02.2023 и 226 обяви
                                3168 € на 01.10.2022 и 177 обяви
                                3189 € на 08.09.2022 и 159 обяви.



                                Продава МНОГОСТАЕН 4-СТАЕН МЕЗОНЕТ град София, ИЗГРЕВ, ИЗТОК, Ж.ГР.ЮЖЕН ПАРК, ИВАН ВАЗОВ, ЛОЗЕНЕЦ, до 600000 EUR, от 170 кв.м Вид/Район/Цена

                                Средна цена на кв.м: 2265 € на 02.02.2024 и 53 обяви
                                2121 € на 04.02.2023 и 99 обяви
                                2068 € на 01.10.2022 и 121 обяви.
                                2100 € на 13.09.2022 и 118 обяви.

                                Да погледнем и към работническите имоти


                                1000+ обяви за: Продава 2-СТАЕН 3-СТАЕН 4-СТАЕН град София, от 80000 EUR до 250000 EUR Вид/Район/Цена

                                Средна цена на кв.м: 1859 € на 02.02.2024
                                1744 € на 04.02,2023
                                1735 € на 03.10.2022

                                Както се вижда, Спада се е задълбочил.
                                аха... спада в броя обяви, се отразява на цената, ама нагоре.

                                Коментар

                                Working...
                                X