IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    един меринджей на строително-инвестиционна компания пускаше във фейса едни дълги влогове как желязото това как желязото онова
    баш, когато беше шаш и паника на пазарите за суровини
    после турците щяха да изкупят всичкото желязо, че да възстановяват от земетресението и тн и тн

    изводът на тия влогове беше - цените само ще се качват, защото желязото(материалите)...
    а ти за какво си гледал тия глупости?
    за да имаш аргументи в темата ли?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

      Не знам за останалия спор, но това какво общо има с цената на грубия строеж?
      един меринджей на строително-инвестиционна компания пускаше във фейса едни дълги влогове как желязото това как желязото онова
      баш, когато беше шаш и паника на пазарите за суровини
      после турците щяха да изкупят всичкото желязо, че да възстановяват от земетресението и тн и тн

      изводът на тия влогове беше - цените само ще се качват, защото желязото(материалите)...
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

        Това са твои очаквания и предположения, далече от реалността.
        Това е проблема на много голяма част от юзърите, списващи в тази тема. Винаги разликата в очаквано и реалност, която е в негативна посока, води до разочарование, яд, гняв, прерастващи в озлобление.
        Мога да посоча достатъчно юзъри тук, които имат за цел да изсипват последното, въпреки, че има друга тема, която би била по-полезна за тях.
        то купуването на имот не е задължително. Ако има подходящ имот на подходяща за мен цена, ще купя. Ако няма, няма да купувам. Да не сме в детската градина, че да се сърдим, че нещо не е както го искаме.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          абе, ти сигурен ли си, че може да мине сделка пред нотариус за 100лв на апарт за 150к Е
          е точно затова и попитах, знам, че може, но на по-късен етап братя и сестри могат да оборят сделката. Е, за моя познат такава опасност няма, защото той няма братя и сестри. (осиновен е)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            лордчето нали ти е другар и е сила от администрацията
            накарай го да види колко ддс съм внесъл за миналият месец
            не ми се влиза в подробности, но по-добре недей, че още ще страдаш...

            двайте за имотите

            желязото пада - цените на грубият строеж кога?
            Не знам за останалия спор, но това какво общо има с цената на грубия строеж?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              да му се невиди!
              не знаех, че може да се съчетае, полезно, приятно и благотворителност към държавата
              без последното защото не иска данъци за земята
              до кога и как ще видим, но е добре.

              все едно да вземеш 5 маломерки и общината освен, че не ти взима данък сгради и смет да ти плаща консумативите, че си пуснал наематели

              как ти се струва?
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                е чак пък за толкова? Достатъчно се е набутал с прехвърлянето на Мадара. Важното е, че вече е минал пътя на покупката на имот и вече не можем да го бъзикаме, че не е купувал никога.
                Тя и майка ми ми прехвърли нейното семейно жилище където аз наследявам след смъртта на татко 1/2 от неговия дял още през 2011 и то за да има покупко-продажба за да взема аз една пиклива сума от лихвоточки от жилищно-спестовен влог която ми е правила когато съм бил в предучилищна сигурно. Това е което съм получил даром аз лично.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  да му се невиди!
                  не знаех, че може да се съчетае, полезно, приятно и благотворителност към държавата
                  като нямаш визия така е, но ето че ни отвориха очите че може

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    е чак пък за толкова? Достатъчно се е набутал с прехвърлянето на Мадара. Важното е, че вече е минал пътя на покупката на имот и вече не можем да го бъзикаме, че не е купувал никога.
                    абе, ти сигурен ли си, че може да мине сделка пред нотариус за 100лв на апарт за 150к Е
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                      Е то, че се иска гръб е ясно, нали все някой трябва да дава парите. Щом има кой да дава купувай ЗЗ и не го мисли много. Щом е дал вчера, ще даде и утре.
                      лордчето нали ти е другар и е сила от администрацията
                      накарай го да види колко ддс съм внесъл за миналият месец
                      не ми се влиза в подробности, но по-добре недей, че още ще страдаш...

                      двайте за имотите

                      желязото пада - цените на грубият строеж кога?
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        отклоняваме се от темата за ЖНИ, но понеже виждам, че сън не те лови да ти отговоря :

                        Какво разбираш под куха фирма? Май хал хабер си нямаш кое и как се субсидира и контролира в земеделието (за биото веднъж в годината идват на крака да ги водиш по нивите и да видят и снимат има ли ги насажденията и тн.). Европата не е точно благотворително дружество.

                        Отделно от това наемът, когато от едната страна стои фл, а от другата еоод пак на същото фл - конфликт на интереси няма, а даже напротив - нисък наем е полза за държавата, защото не е разход на дружеството и един хубав ден , когато има печалба няма да яде от тази печалба- та държавата да си получи данък печалба. Да не говорим, че големите арендатори масово сключват договори в натура (кг зърно на декар), което си е съвсем таш.к работа, но те така си го играят. Друг въпрос е, че първоначалната инвестиция в ДМА ще компенсира относително дълго време приходите и печалбата (дай боже да я има) ще е след някоя и друга годинка.

                        Купи си земя, регистрирай си фирма и действай... ама се иска работа и гръб, а не само чаткане по клавиатурата и гледане в паницата на другия.
                        Елементарно е и сигурно

                        Категорията на земята ако е 7-9 е в плюс, когато се променя предназначение. Сега с тази мода по ФЕЦ централи относително големи парцели в пряка близост до инфраструктурата на даден оператор на такива централи стават много апетитна хапка. Не съм казал, че ще продам всичко, но винаги е добре да има човек екзит стратегия ако реши, че му трябват пари. Ако не аз децата със сигурност ще продават и предвид на факта, че ЗЗ не се произвежда - няма да е на загуба.

                        не съм се напечелил от земеделие, а по-скоро съчетавам хоби с инвестиране в недвижими имоти (ЗЗ) - накрая ще се окаже, че съм купувал докато повишителите продавате тихомълком... здраве да е

                        хайде сипи си едно и се успокой
                        да му се невиди!
                        не знаех, че може да се съчетае, полезно, приятно и благотворителност към държавата
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          ааа, ама ти за мадарата ли
                          аз реших, че са му прехвърлили тоя, дето обитава
                          е чак пък за толкова? Достатъчно се е набутал с прехвърлянето на Мадара. Важното е, че вече е минал пътя на покупката на имот и вече не можем да го бъзикаме, че не е купувал никога.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            отклоняваме се от темата за ЖНИ, но понеже виждам, че сън не те лови да ти отговоря :

                            Какво разбираш под куха фирма? Май хал хабер си нямаш кое и как се субсидира и контролира в земеделието (за биото веднъж в годината идват на крака да ги водиш по нивите и да видят и снимат има ли ги насажденията и тн.). Европата не е точно благотворително дружество.

                            Отделно от това наемът, когато от едната страна стои фл, а от другата еоод пак на същото фл - конфликт на интереси няма, а даже напротив - нисък наем е полза за държавата, защото не е разход на дружеството и един хубав ден , когато има печалба няма да яде от тази печалба- та държавата да си получи данък печалба. Да не говорим, че големите арендатори масово сключват договори в натура (кг зърно на декар), което си е съвсем таш.к работа, но те така си го играят. Друг въпрос е, че първоначалната инвестиция в ДМА ще компенсира относително дълго време приходите и печалбата (дай боже да я има) ще е след някоя и друга годинка.

                            Купи си земя, регистрирай си фирма и действай... ама се иска работа и гръб, а не само чаткане по клавиатурата и гледане в паницата на другия.
                            Елементарно е и сигурно

                            Категорията на земята ако е 7-9 е в плюс, когато се променя предназначение. Сега с тази мода по ФЕЦ централи относително големи парцели в пряка близост до инфраструктурата на даден оператор на такива централи стават много апетитна хапка. Не съм казал, че ще продам всичко, но винаги е добре да има човек екзит стратегия ако реши, че му трябват пари. Ако не аз децата със сигурност ще продават и предвид на факта, че ЗЗ не се произвежда - няма да е на загуба.

                            не съм се напечелил от земеделие, а по-скоро съчетавам хоби с инвестиране в недвижими имоти (ЗЗ) - накрая ще се окаже, че съм купувал докато повишителите продавате тихомълком... здраве да е

                            хайде сипи си едно и се успокой
                            Е то, че се иска гръб е ясно, нали все някой трябва да дава парите. Щом има кой да дава купувай ЗЗ и не го мисли много. Щом е дал вчера, ще даде и утре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              тц, собственик е вече, при това с доходност от наем с която никой не може да го бие, не ти коньове, не ти акции. На 100 вложени пари само от 1/6 от първия наем е изплатил вложеното.
                              ааа, ама ти за мадарата ли
                              аз реших, че са му прехвърлили тоя, дето обитава
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                и сега? вече не може ли да го бъзикаме?
                                Вече не можем да го бъзикаме, защото вече е собственик, НО апартамента в който живее в Гъдова Глава, все още не е на негово име. Може би врътката за продажба на имот срещу 100лв вече не върви или просте се чака да си го унаследи, понеже върху ннаследство данък не се плаща. За какво да пълни гушите на нотариуси, общински данъци и тн...

                                Коментар

                                Working...
                                X