IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Супер само една мисъл ме гложди

    След като сте толкова успешни инвеститори в акции и имотите не ви интересуват, що тука лягате тука ставате???

    Защо в темите за акции нямате никакви постове, хората там с удоволствие ще се радват да научат за вашите успехи
    Аз, това много пъти съм ги питал и съм наблюдавал. Разни смешници, които денонощно са в темата за имотите, се хвалят какви големи акционери са. Имаше един ник Petrg5s, който даже се хвалеше с познаване на ТА и се кълнеше, че Адванс щяли от есента да паднели под 2,8!! Аз от два месеца съм заложил определена бройка на 3,3 и не мога да ги купя, парите ми висят. Такива са понижитилните гурута, които уж инвестират в акции, щото разбираш ли, имотите не са им скъпи на тези мултимилионери, а просто са им носили ниска доходност! Сякаш мед и масло мажат на NYCE и БФБ, дето никой, никога и не ги е чувал или чел да направят един прост коментар. Хайде бе, акционерни хищници и не влизат в теми, където, ако имат интереси, ще коментират денонощно, както коментират в имотната с нужния хейт, единствено заради паричен недостиг

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      Според мен повечето повишители са слабаци и страхливци.Един бой ще оправи всичко.Има доста от тях които си плачат за бой
      всички плачат за бой и конфискации
      ще ми имат те имоти, айде, бе!
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Супер само една мисъл ме гложди

        След като сте толкова успешни инвеститори в акции и имотите не ви интересуват, що тука лягате тука ставате???

        Защо в темите за акции нямате никакви постове, хората там с удоволствие ще се радват да научат за вашите успехи
        О-не, не... какви открити позиции имам няма да кажа или да напиша . Нито тук, нито в темата за акции!
        Ти какво искаш, да си издам в публичен форум какво държа в портфейла, и после заядливи брокерчета като Бонка-бонбонка ще го прекопират наготово веднага!
        Те само това чакат, нямам никакво намерение да им даваме наготово в ръцете кокошката със златните яйца.
        Който иска да се образова сам.


        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
          Гледам поредното съчинение-измишльотина-манипулация-булшит, който твърди, че "25% до 40% празни жилища в София" Айди бе? Къде? В смисъл? По каква съчинена нагласена "статистика" го сметнахте? Щото по стечение на обстоятелствата имам поглед над доста многоетажни сгради с много входове, къде са тия "празните" бе? Може да има някой, който си кара лятото на вила или друг ваканционен имот; може някой да прекарва месеци в работа зад граница; ама къде са празните? Няма празни! Където имам информация, НЯМА празни! Живеят си хора, дали собственици, дали наематели - все тая! Само из разните странни извращения има празни, примерно в Бояна знам цели блокове, построени от години и дори от десетилетия, където не живее никой, ама тия туморни образувания нямат общо с типичната ситуация. https://www.investor.bg/a/113-analiz...eeshtite-imoti
          ти не си софиянец(каквото и да значи това) нали?
          в новото от последните години има страшно много празни жилища.

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Супер само една мисъл ме гложди

            След като сте толкова успешни инвеститори в акции и имотите не ви интересуват, що тука лягате тука ставате???

            Защо в темите за акции нямате никакви постове, хората там с удоволствие ще се радват да научат за вашите успехи
            Тука са да говорят колко студентки са заболи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Тъй.. тъй..
              Затова ли годишната доходност на портфейла от акции, който държа, е колкото наемите от всичките имоти на Дурка и на бай Лора взети заедно?
              Супер само една мисъл ме гложди

              След като сте толкова успешни инвеститори в акции и имотите не ви интересуват, що тука лягате тука ставате???

              Защо в темите за акции нямате никакви постове, хората там с удоволствие ще се радват да научат за вашите успехи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                Според мен повечето повишители са слабаци и страхливци.Един бой ще оправи всичко.Има доста от тях които си плачат за бой
                Действай батинка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
                  Сравнявате капиталова доходност (акции) с доходност от наеми?
                  Всъщност нищо не сравнява защото няма и от двете

                  Коментар


                  • Гледам поредното съчинение-измишльотина-манипулация-булшит, който твърди, че "25% до 40% празни жилища в София" Айди бе? Къде? В смисъл? По каква съчинена нагласена "статистика" го сметнахте? Щото по стечение на обстоятелствата имам поглед над доста многоетажни сгради с много входове, къде са тия "празните" бе? Може да има някой, който си кара лятото на вила или друг ваканционен имот; може някой да прекарва месеци в работа зад граница; ама къде са празните? Няма празни! Където имам информация, НЯМА празни! Живеят си хора, дали собственици, дали наематели - все тая! Само из разните странни извращения има празни, примерно в Бояна знам цели блокове, построени от години и дори от десетилетия, където не живее никой, ама тия туморни образувания нямат общо с типичната ситуация. https://www.investor.bg/a/113-analiz...eeshtite-imoti

                    Коментар


                    • Според мен повечето повишители са слабаци и страхливци.Един бой ще оправи всичко.Има доста от тях които си плачат за бой

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376

                        Недей, Ратко няма да издържи на напрежението. По-добре на негов терен, някъде из Младостките сметища.
                        ама тоя път ще дойдеш ли
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Георги Ангелов: Има рекорден ръст на ипотечните кредити

                          Увеличението спрямо миналия януари е с 38%, подчерта старши икономистът в Институт „Отворено общество”

                          Има рекорден ръст на ипотечните кредити. Това каза в студиото на „Пресечна точка” старши икономистът в Институт „Отворено общество” Георги Ангелов. Увеличението спрямо миналия януари е с 38 на сто, подчерта експертът.


                          „Мисля, че имотният балон започва сериозно да се надува”, каза още Ангелов и обясни, че, ако се допусне той да се спука, както преди години, цели сектори ще претърпят огромни загуби. По думите му институциите са разчитали икономиката да изпадне в рецесия, но тя се развивала все по-добре с всяка година.

                          „Спестяващите хора са наказани, защото лихвите по депозитите в банките са нулеви. Те не могат да изкарат пари от спестяванията си и ги влагат в имоти”, заяви икономистът. Това очаквано повишавал оцените на недвижимото имущество.

                          https://nova.bg/news/view/2024/03/01...8%D1%82%D0%B8/

                          Коментар


                          • NYCB Flags Weaknesses in Loan Oversight and Names New CEO

                            • Regional bank’s shares tumble in late trading after disclosure
                            • Alessandro DiNello to succeed Thomas Cangemi as the firm’s CEO
                            Commercial real estate lender New York Community Bancorp said it discovered “material weaknesses” in how it tracks loan risks, wrote down the value of companies acquired years ago and replaced its leadership to grapple with the turmoil. The stock plunged.

                            https://www.bloomberg.com/news/artic...emi-steps-down

                            Коментар


                            • Огромен спад в производството и потреблението на ток през февруари

                              Цената на енергията се понижи до най-ниското ниво от май 2021 г. - 70 евро/мВтч, а България продължава да е нетен вносител

                              Въпреки че февруари е един от трите най-студени месеца в България, данните от производството на електроенергия в страната показват, че зимната енергетика все по-малко прилича на това, което е била преди години. Енергийното производство и потреблението спадат драматично, а те от своя страна променят изцяло пазарната действителност в страната - средната борсова цена на електроенергия за изминалия месец е около 137 лв./мВтч, което е най-ниското ниво от май 2021 г. Или от почти три години.

                              През февруари общо мощностите в страната са произвели рекордно малко електроенергия в сравнение с последните 5 години, като спадът на месечна база е с 14%, а на годишна 22%. Потреблението пък се понижава с 20% на месечна и с 8.7% на годишна база.


                              https://www.capital.bg/biznes/energe...enieto_na_tok/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Тъй.. тъй..
                                Затова ли годишната доходност на портфейла от акции, който държа, е колкото наемите от всичките имоти на Дурка и на бай Лора взети заедно?
                                Сравнявате капиталова доходност (акции) с доходност от наеми?

                                Коментар

                                Working...
                                X