IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май вярно се очертава жилищен балон, ПРЕЗ 2009г., по време на дискусии за цените, също се намираше по някой полуидиот да се хваща за дума, за сричка, за буква, за запетайка, поне прочетете броя статии, в които журналисти споменават през нос, през град /макар и не физически през града/ и т. н.
    Last edited by X_Y; 10.03.2024, 19:50.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хахаха, неимоверно вярно!


      Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	53.4 КБ
ID:	4164967

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
        Бетерчо, виж каква пяна им капе от устите на тухладжиите. Направо изгарят отвътре. Не стига, че колеги като фрости направиха десеторна доходност от акции сравнено с техните неликвидни коптори, а ти направи 1000на и те направо се видяха в ШОК! От сега са почнали да реват като карпатски мечки, само чакай да разберат, че всъщност са на загуба.


        Сами са си виновни......


        Click image for larger version

Name:	bitcoin-price12.jpg
Views:	5
Size:	60.6 КБ
ID:	4164965

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
          БитКоня може да изчезне за един ден, докато имотя само при бомбардировки и силно земетресение! Запомнете го, аматьори!
          Ето ги всичките биткони на света - събрани на един обикновен лист (а4 формат). Изчезнете ги.

          https://prnt.sc/PoKRoDmpcpsi

          Click image for larger version

Name:	bitcoin-seeds.jpg
Views:	1
Size:	9.6 КБ
ID:	4164962



          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Това от позициията на какъв го твърдиш?! Когато се затвори цикъла тогава е и фактологията и силно се съмнявам,че имаш инфото!
            Имам. Сатоши Накамото ми шепне на ушенце.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

              Пълни глупости.
              Миналия събития не са гаранция за бъдещи такива.
              Нищо на този свят не е гарантирано, освен смъртта, която е гарантирана на 100%.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                БитКоня може да изчезне за един ден, докато имотя само при бомбардировки и силно земетресение! Запомнете го, аматьори!
                Как ще изчезне нещо, което е навсякъде (вкл и в космоса)?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Говорим по принцип за големите амплитуди в цената и както днес може да струва 60 000 утре може да е 4 000
                  ( През март 2020 е бил 4800) Всичко се крепи на доверие и поне аз не го разбирам( който инвестира и изкарва пари от крипто- жив и здрав).
                  При златото няма ли "амплитуди"? 1979 г год стига 2600$ и изведнъж се срива на 400. Капитализацията на коня все още е доста малка, затова може да се срива толкова бързо, което пък дава невероятна възможност на хората, които са в час да акумулират на ниски нива.
                  Колкото до доверието, аз имам много повече доверие на код - отворен код, който може да се провери( и е проверен от хиляди) отколкото на хора, които с натискането на един бутон, могат да удвоят предлагането, да ти спрат транзакция, да блокират сметка, дори да обявят банкова ваканция (спомняш ли си Кипър и Гърция)? А спомняш ли си КТБ?

                  Коментар


                  • Бетерчо, виж каква пяна им капе от устите на тухладжиите. Направо изгарят отвътре. Не стига, че колеги като фрости направиха десеторна доходност от акции сравнено с техните неликвидни коптори, а ти направи 1000на и те направо се видяха в ШОК! От сега са почнали да реват като карпатски мечки, само чакай да разберат, че всъщност са на загуба.


                    Last edited by Thrace; 10.03.2024, 10:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                      БитКоня може да изчезне за един ден, докато имотя само при бомбардировки и силно земетресение! Запомнете го, аматьори!
                      Хахаха, неимоверно вярно!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        1. Цената на коня в момента е 68300$, т.е вече никой не е на загуба (дори купилите на абсолютния връх 2021г.)
                        2. Цената никога не е падала от 60 000 на 4 000 $ (падна до 16 к )
                        3. Това колко кой се качил и кой не е, си лично негов проблем. Аз неведнъж съм повтарял тук (да качвам ли пак доказателства?), че сега е момента за покупка, и че който не го направи ще съжалява?

                        Извод: На каквато и цена да купиш Биткон, няма как да си на загуба (ако не продадеш).
                        Бетерчо, нямах особено високо мнение за интелекта ти, но сега разбирам че съм те надценявал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                          Дребните инвеститори играят на случаен принцип ,защото са аматьори и не могат да анализират.Обаче лошото е че повечето се мислят за финансови гении.За тях е измислен ETF преди 30-40 години.Ама не слушат повечето.


                          ПП.Един виц

                          -Какво е бичи пазар?
                          -Случайно движение на цената,при което инвеститора се мисли за финансов гений.
                          знам го, ама май не е виц а си е истина.
                          и при имотиту е така
                          препоръка е

                          Коментар


                          • [QUOTE=better;n4164906

                            Извод: На каквато и цена да купиш Биткон, няма как да си на загуба (ако не продадеш). [/QUOTE]

                            Пълни глупости.
                            Миналия събития не са гаранция за бъдещи такива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хахаха, големи шитове, BSE е по ТРИ от цената на която съм го купил, Софармата по 2
                              Това RIO e на загуба 1% за година при положение че индексите са 30-40% нагоре.По-голяма котва не можа ли да измислиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                1. Цената на коня в момента е 68300$, т.е вече никой не е на загуба (дори купилите на абсолютния връх 2021г.)
                                2. Цената никога не е падала от 60 000 на 4 000 $ (падна до 16 к )
                                3. Това колко кой се качил и кой не е, си лично негов проблем. Аз неведнъж съм повтарял тук (да качвам ли пак доказателства?), че сега е момента за покупка, и че който не го направи ще съжалява?

                                Извод: На каквато и цена да купиш Биткон, няма как да си на загуба (ако не продадеш).
                                Това от позициията на какъв го твърдиш?! Когато се затвори цикъла тогава е и фактологията и силно се съмнявам,че имаш инфото!

                                Коментар

                                Working...
                                X