IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

    Не се дели така съпружеско наследство - 1/2 за майката, и после по 1/3 за нея и двамата братя от останалата половина.
    Квотите са :

    1/3, 1/3, 1/3, ако наследяват по равно баща му

    или 2/3, 1/6, 1/6, ако е било СИО

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      ще го съобразя това и ще ти кажа наопаки.

      сипи си едно и се усмихни!
      Щом ще казваш наопаки, няма да те питам. Ще те питам само как се купува апартамент от мама и тати за 100лв.

      Винаги се усмихвам когато раздаваш съвети за имоти. Съвети от индивид никога не купувал имот със собствени пари и все още обитаващ апартамент на мама и тати.

      ===2049===

      бердже, с тия недоволни клиенти си тръгнал по грешен път, от мен да го знаеш. Така ако продължаваш, няма да си патрон задълго и бързо ще затриеш това което тати е градил с години. А да крещите на клиент е съвсем недопустимо. Лошо, ло-шо.


      Наздраве, сипнал съм си розе.
      Last edited by два_таралежа; 29.02.2024, 21:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        Ако някога реша да продавам, само ще те питам дали сме на връх или на дъно, за да направя точно обратното на това което ще ме посъветваш.
        ще го съобразя това и ще ти кажа наопаки.

        сипи си едно и се усмихни!
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          Да помогна за Банско?
          Безплатно като за съфорумци
          Ако някога реша да продавам, само ще те питам дали сме на връх или на дъно, за да направя точно обратното на това което ще ме посъветваш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Не съм спец по даренията и наследствата, така, че ти вярвам. В случая частта за кольо е дори по-малка. Честита да му е продажбата под наставленията на мажоретко арменски. След време ще видим дали е било на връх, защото балона едва сега започва да се надува.
            Да помогна за Банско?
            Безплатно като за съфорумци
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

              Не се дели така съпружеско наследство - 1/2 за майката, и после по 1/3 за нея и двамата братя от останалата половина.
              Не съм спец по даренията и наследствата, така, че ти вярвам. В случая частта за кольо е дори по-малка. Честита да му е продажбата под наставленията на мажоретко арменски. След време ще видим дали е било на връх, защото балона едва сега започва да се надува.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                Не се дели така съпружеско наследство - 1/2 за майката, и после по 1/3 за нея и двамата братя от останалата половина.
                Не се знае.

                Това е от дядо му, наследство само на баща му (може би).

                Обаче сигурно лъжат, защото квотите не са такива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Кога е продал Кавръков и за колко?


                  А Радев ви лъже малко,
                  Да, лъже. Не са 20 студентки, а 25 вероятно. Но нищо. Пак е добра бройка.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    за 112 хил. лв от които 1/2 за майката на кольо и по 1/4 за кольо и брат му

                    продал е на връх (според мажоретко арменчев) през декември 2023
                    Не се дели така съпружеско наследство - 1/2 за майката, и после по 1/3 за нея и двамата братя от останалата половина.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                      за 112 хил. лв от които 1/2 за майката на кольо и по 1/4 за кольо и брат му

                      продал е на връх (според мажоретко арменчев) през декември 2023
                      Дано е истина това, че и той лъже малко,

                      Струва ми се скъпо за Карлово.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Кога е продал Кавръков и за колко?


                        А Радев ви лъже малко,
                        за 112 хил. лв от които 1/2 за майката на кольо и по 1/4 за кольо и брат му

                        продал е на връх (според мажоретко арменчев) през декември 2023
                        Last edited by два_таралежа; 29.02.2024, 20:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Парцелчетата в Априлци и околните села ако са до пътя, с вода и ток се харчат. Даже с лек наклон, но с гледка към Балкана. Преди да купя на Албена ходихме с Тишката един парцел се продаваше, можехме аз да взема 1/3, той другата част. Купи го той, аз се въздържах. В Скандалото беше. Нямаше обаче много добра панорама към Ст. Планина. Само от един участък...и да строя къща...направих добър избор. Тишката е друга бира, има хора навсякъде за тези неща.
                          Кога е продал Кавръков и за колко?


                          А Радев ви лъже малко,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            Ето и гастарчо е по накавръков почин е тръгнал да продава на "връх"

                            [ATTACH=CONFIG]n4161795[/ATTACH]
                            Парцелчетата в Априлци и околните села ако са до пътя, с вода и ток се харчат. Даже с лек наклон, но с гледка към Балкана. Преди да купя на Албена ходихме с Тишката един парцел се продаваше, можехме аз да взема 1/3, той другата част. Купи го той, аз се въздържах. В Скандалото беше. Нямаше обаче много добра панорама към Ст. Планина. Само от един участък...и да строя къща...направих добър избор. Тишката е друга бира, има хора навсякъде за тези неща.
                            Last edited by bulgarian lev; 29.02.2024, 20:32.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/story.php?s...ZmYKsssF7nVUCl

                              Taзи къща, ако не е имала празни месеци под наем, колко ли е избила за 5 века?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Като почне спада аз ще му се обадя пръв за Мадара, да го отърва.
                                Ето и гастарчо е по накавръков почин е тръгнал да продава на "връх"

                                Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-02-29 202037.jpg
Views:	1
Size:	49.0 КБ
ID:	4161795

                                Коментар

                                Working...
                                X