IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение
    Това ще ви е интересно.

    Ето архив на предшественика на тази тема от януари 2017-та. Ще си припомните когато бяхте млади:

    https://web.archive.org/web/20170131...be%d1%82%d0%b8

    Може да си навигирате отгоре във времето, или просто да движите назад по страниците. Само дето е малко бавно. Интересно ми е какво може да се намери.
    Внимавай, ще отвориш кутията на пандора. Хвърлих един поглед и се оказа, че един от по култовите съфорумници се е писал 13ADROL

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      Боговете,(на имотите) сигурно са полудели!
      Луди колкото щеш, лошото е ако на някой му дотрябва имот...требе да чака. Под наем. Става ама да е като мен, не да е със семейство и малки деца. Под наем, айде утре навънка, сменяй, прегласяй...ето и аз ще метна два куфара в колата и ще сменя квартирара в Пловдив. Ще се продава имота след месец. Ама аз съм лесен, но за семейна група не е много ок. Свързано с разправии и много промени. Така ли е?
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

        Оказва се, че имам много актуално инфо за Враца. Перфектен център, стара сграда, за тотален ремонт: 900-950 евра.

        1300 евра би могло да е да е топ център в добро състояние.
        Боговете,(на имотите) сигурно са полудели!
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

          Впрочем отворената отсечка мездра-ботевград е пълна скръб откъм равност на настилката. Иначе наистина Враца е супер, но пак си е дълбока провинция. Не бих живял там каквото и да ми дадеш. Личен избор.
          И аз, но имам колеги и приятели които се хвалят. Че Врачани са непукисти, на никиго не правиш впечатление кой си, каква кола караш и тем подобни. Не съм живял там, малък град е, но върви добре. А и имоти гледам се харчат.
          Аз също не бих живял, простачор колкото щеш. Но може да са толерантни към другите ако не им хапеш интереса.
          А и не съм минавал още по ,,новата" отсечка към Ботевград, знам че докато я правеха не можех да се движа от тирове към София от Плевен. Излизаха на Горни Дъбник и надолу за Луковит и София, ужас беше.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Да, така е. Казвам го, защото и във Враца има имоти на тези нива. Но тогава се мръщеха на Младост - София за 1300€. И то Януари 2017. След още 7 години ще гледат наистина само Враца. Ако оправят пътя до Сф както трябва си е оферта Враца. Чист въздух, добре върви градчето. Задружни и особени хора са врачанЕ, не допускат чуждо влияние. Болници му строят още. Средна заплата по-добра от Пловдив. По-добре от Монтана в пъти.
            Впрочем отворената отсечка мездра-ботевград е пълна скръб откъм равност на настилката. Иначе наистина Враца е супер, но пак си е дълбока провинция. Не бих живял там каквото и да ми дадеш. Личен избор.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

              Оказва се, че имам много актуално инфо за Враца. Перфектен център, стара сграда, за тотален ремонт: 900-950 евра.

              1300 евра би могло да е да е топ център в добро състояние.
              Да, така е. Казвам го, защото и във Враца има имоти на тези нива. Но тогава се мръщеха на Младост - София за 1300€. И то Януари 2017. След още 7 години ще гледат наистина само Враца. Ако оправят пътя до Сф както трябва си е оферта Враца. Чист въздух, добре върви градчето. Задружни и особени хора са врачанЕ, не допускат чуждо влияние. Болници му строят още. Средна заплата по-добра от Пловдив. По-добре от Монтана в пъти.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Да, и аз им редя нещо за 1300€ и им казвам че ще мечтаят за тази цена. Е, да...но вече е мечта за кв.м и във Враца като гледам.
                Оказва се, че имам много актуално инфо за Враца. Перфектен център, стара сграда, за тотален ремонт: 900-950 евра.

                1300 евра би могло да е да е топ център в добро състояние.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение
                  Това ще ви е интересно.

                  Ето архив на предшественика на тази тема от януари 2017-та. Ще си припомните когато бяхте млади:

                  https://web.archive.org/web/20170131...be%d1%82%d0%b8

                  Може да си навигирате отгоре във времето, или просто да движите назад по страниците. Само дето е малко бавно. Интересно ми е какво може да се намери.
                  Да, и аз им редя нещо за 1300€ и им казвам че ще мечтаят за тази цена. Е, да...но вече е мечта за кв.м и във Враца като гледам.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    Той пак добре щото тук имаше един немски ханджия дето се хвалеше че имал 4 цифрен в левове
                    Хахаха, той оня беше неописуем...декларираше пред немската държава 8К€ годишен доход и се хвалеше с това, избягвал данъци. Хахаха, а с 500€ караше море в Италия по 10 дена ядейки и пиейки на корем. Ти не ги знаеш тези хватки, нито аз! И квартирата му в Драгалевци за 100 лева...оня беше измислил парите.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Това ще ви е интересно.

                      Ето архив на предшественика на тази тема от януари 2017-та. Ще си припомните когато бяхте млади:

                      https://web.archive.org/web/20170131...be%d1%82%d0%b8

                      Може да си навигирате отгоре във времето, или просто да движите назад по страниците. Само дето е малко бавно. Интересно ми е какво може да се намери.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение


                        Преподавател е. Преди години публикува книга - Как да купим гараж с парите от двустаен
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Имайки в предвид цените от 2008-ма даже е продал под дъното

                          По интересно беше колко време му трябваше за да го осъзнае чак до към 2021 твърдеше че цените от 2017-та са били върхът и от тогава натам спадат
                          Май за не един писач тука е добре, че е изтрита темата 2021 г.

                          Аз ако бях, нямаше да посмея да припаря тука ако бях продал или некупил преди 5 години, да не говорим повече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                            С ваучерите ще ги мине 5те цифри! хахаха
                            Той пак добре щото тук имаше един немски ханджия дето се хвалеше че имал 4 цифрен в левове

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              И е в топ 2 по доходи. Е, аре обясни ми го тва. А че е продал на върха ясно...ще се окаже че е продал малко след като са оттласнали дъното имотите. Да им го кажа в прав текст!
                              Имайки в предвид цените от 2008-ма даже е продал под дъното

                              По интересно беше колко време му трябваше за да го осъзнае чак до към 2021 твърдеше че цените от 2017-та са били върхът и от тогава натам спадат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Е, той е баш на границата от 9999 лева. Ми те били много бедни тез айтита на ботича бре, тези 98те %
                                С ваучерите ще ги мине 5те цифри! хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X