IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Навремето я имаше даже му оставаше за ремонт, днес вече само са ремонт стигат
    Казваше, че я има.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      Берти как да му хареса на 1000 еврака като на него в акъла все си му беха цените по 500 евро от 2012-та

      Просто не можа да се пречупи и да си даде трезва оценка че тези време са минало незабравимо ти също много му помогна в тази насока с приказките за Мяу бау и ластика

      Пак казвам не си му виновен избора си е бил изцяло негов жалко че не си взе поука тоест загуби си парите без да научи нищо полезно
      да сме живи и здрави
      имоти е имало и ще има

      имам чуството, че голяма част от тук пишещите не живеете в София
      стига един тигел да се направи по южната дъга на околовръстния път и да хвърли човек око към града, за да му стане ясно, че тези камари от тухли ... няма къде да изчезнат.

      да сега сме в ЯХУУ и бързаме да спасим кеша, цените качват, всички са на печалба - супер

      едни купуват за ползване, а други купуват за отдаване, а трети за спекула
      и пак да си дойдем на думата - НИ празни да седят не е сделка дългосрочно.

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Навремето я имаше даже му оставаше за ремонт, днес вече само са ремонт стигат
        нищо, сега като спечели на борсата, ще има за нов ремонтиран
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Вероятно Кавръков няма цялата сума и за това не се решава.

          След като се ремонтира и най-големият кимизарник става супер,
          Навремето я имаше даже му оставаше за ремонт, днес вече само са ремонт стигат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            не е нужно да инвестираш
            сега е връх, продавай там нещо наследствено, ако имаш и си готов
            ей го лаконично-шизофреничното разклонения на кондорчо
            вече втора-трета година си е ок,
            а имаше и такива дето му вярваха
            Ок, продавам нещо;
            имам сега 100-200-300к.
            дотук добре, ама не стига за пенсия.
            €1 500 000 би трябвало да стигне.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              Кавръчето като гледаше и не можеше да хареса бяха 900-1100 , но за тогава и панели/епк в Красна си бяха пари, а и най-важното - не можеше да си хареса. Не можеш да кажеш на някой - защо не купи, когато не му харесваше това, което оглежда. Дъвкали сме го много пъти - някои хора купуват/продават трудно. Не може да гледаш сякаш си ти или сакаш съм аз.

              Същите кимизарници сега са по 1800-2000, което е факт и пак няма да му харесат. Но това не значи, че не се наду балон.
              Е, щом си не е харесал сега ще си харесва само кимизарници за 2300€. 900€ били тогава пари, а сега 2700€ не са, нали?! Той ще гледа само завършено, етаж, локация що годе доколкото си спомням. И да не е за ремонт. За такъв апарт ще трябва да шари поне 3К€. Щото в гетата няма да иде, убеден съм. А и той иска подарък, нещо ако може да докопа без пари. Похвално, но с имоти е трудно. Революция му трябва. Кви 900€, той иска да влезе и да живее ти пари искаш да дава. Парата е за друго, не е за имоти. Уж го познаваш, а май не.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                Кавръчето като гледаше и не можеше да хареса бяха 900-1100 , но за тогава и панели/епк в Красна си бяха пари, а и най-важното - не можеше да си хареса. Не можеш да кажеш на някой - защо не купи, когато не му харесваше това, което оглежда. Дъвкали сме го много пъти - някои хора купуват/продават трудно. Не може да гледаш сякаш си ти или сакаш съм аз.

                Същите кимизарници сега са по 1800-2000, което е факт и пак няма да му харесат. Но това не значи, че не се наду балон.
                Берти как да му хареса на 1000 еврака като на него в акъла все си му беха цените по 500 евро от 2012-та

                Просто не можа да се пречупи и да си даде трезва оценка че тези време са минало незабравимо ти също много му помогна в тази насока с приказките за Мяу бау и ластика

                Пак казвам не си му виновен избора си е бил изцяло негов жалко че не си взе поука тоест загуби си парите без да научи нищо полезно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                  На мен ми е по-интересно какво стана с токсичния червенкретен. Толкова злоба не съм виждал от други пишещи където и да е. Знам, че тук някой от форума поддържаше връзка с него, но не помня кой и явно и не иска да сподели.
                  Всички имоти му бяха с ипотеки. А трудовите му доходи бяха съмнителни. И 13€ за нощувка в един селски хан. С много болници обаче и посещаван често от професори американци, които незнайно защо не им подсигуряваха хотели а преспиваха при прислужника Кретенов. Явно му взеха хана и сега е в Ловеч.
                  ...но може и да е продал - каза че пазарната цена на хана е 650К€. Вероятно с цялото село, но това е друг въпрос.
                  Last edited by bulgarian lev; 28.02.2024, 15:54.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Кавръчето като гледаше и не можеше да хареса бяха 900-1100 , но за тогава и панели/епк в Красна си бяха пари, а и най-важното - не можеше да си хареса. Не можеш да кажеш на някой - защо не купи, когато не му харесваше това, което оглежда. Дъвкали сме го много пъти - някои хора купуват/продават трудно. Не може да гледаш сякаш си ти или сакаш съм аз.

                    Същите кимизарници сега са по 1800-2000, което е факт и пак няма да му харесат. Но това не значи, че не се наду балон.
                    Вероятно Кавръков няма цялата сума и за това не се решава.

                    След като се ремонтира и най-големият кимизарник става супер,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      ами по-добре да не познавам... и да са блажени хората вкарали спестяванията си в празни тухли (или изплащащи ги още десетилетия)...
                      и сам разбираш, че няма такава опасност
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        :-) Ако балонът не се спука - ще си кажа, че съм сбъркал.
                        При балоните е много трудно да се каже точно кога ще се пукне, а ако си чел вниматлено от 2017 считам, че сме влезли във фазата да надуваме балона. Пукането зависи колко въздух има в надуващите (аз съм пас)
                        Да приемем че в момента наистина сме в балон ако той се спука цената ще падне за известно време дори под "справедливата цена" след което ще се стабилизира на позиция която вече да не е балон

                        Със сигурност дори и най ниската цена на този спад няма дори да се доближи до цените от 2017-та

                        Което ясно ще покаже че това което ти говорех тогава че въобще не може да става въпрос за балон при доходите на населението към онази дата и помпането на ликвидност в световен мащаб

                        Все някой ден ще доживеем да си признаеш ние сме търпеливи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение

                          Сигурно си е уредил ранното пенсиониране и си пие коктейлите на плажа.
                          Аз искам да се пенсионирам след 20 години. Само трябва да реша къде колко да инвестирам.
                          не е нужно да инвестираш
                          сега е връх, продавай там нещо наследствено, ако имаш и си готов
                          ей го кондорчо
                          вече втора-трета година си е ок,
                          а имаше и такива дето му вярваха
                          Last edited by RUBLA; 28.02.2024, 17:56. Причина: Спазвайте добрия тон!
                          препоръка е

                          Коментар


                          • 07:00 USD MBA 30-Year Mortgage Rate 7.04% 7.06%
                            07:00 USD MBA Mortgage Applications (WoW) -5.6% -10.6%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                              Чакаме края на годината(поредния). Дай му малко време, този път може и да познае.
                              ами по-добре да не познавам... и да са блажени хората вкарали спестяванията си в празни тухли (или изплащащи ги още десетилетия)...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                                Абе и аз така си спомням, но реших че съм се объркал. Спомням си кавръка гледаше за около 500 евра някакви и пак беше скъпо и бяхме в балон, но може и за това да съм се объркал.
                                Кавръчето като гледаше и не можеше да хареса бяха 900-1100 , но за тогава и панели/епк в Красна си бяха пари, а и най-важното - не можеше да си хареса. Не можеш да кажеш на някой - защо не купи, когато не му харесваше това, което оглежда. Дъвкали сме го много пъти - някои хора купуват/продават трудно. Не може да гледаш сякаш си ти или сакаш съм аз.

                                Същите кимизарници сега са по 1800-2000, което е факт и пак няма да му харесат. Но това не значи, че не се наду балон.

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X