IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Една колежка ме покани на купон с 3 нощувки във Велинград. Помислих, че се шегува, а тя събрала 40 човека-ентусиасти!
    големо парти, ще има ли и други жени освен нея
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      До модератора X_Y. Надявам се да сте така обективен, когато дефлационния професор употребява бай Лора! Предвид корекцията на последното ми мнение. Ето, аз го похвалих дори, само с 3 години е сбъркал прогнозата, за разлика от Бъртрам, който вече бърка 7г. и от проф. Красимир Петров, който 12г. сипе сбъркани прогнози.
      Нищо, той реве за тези прогнози откакто е на 750 евро квадрата. После стана 1800 евро квадрата и пак реве за този огромен спад. Най-накрая ще стане, ама ще е от 2500 на 2100, ама ще чуеш колко бил прав, как бил познал.

      The market can be irrational longer than you can remain solvent.
      Last edited by direkto4eto2; 04.03.2024, 21:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        велинград съм го отписАл много отдавна.
        Една колежка ме покани на купон с 3 нощувки във Велинград. Помислих, че се шегува, а тя събрала 40 човека-ентусиасти!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          И как точно ще ги задължат да седят в БГ ( най- бедната страна в ЕС)че не ми е ясно- в затвор ли ще са? Те се хващат за френските камьони за да отидат в Англия през Ламанша, минали са сума ти граници или са се возили през морето с надуваеми лодки та някакъв лагер със свободен режим ще ги задържи
          Най-много тарамбуки има в Германия и Франция. Интересно, как ще ги пратят на война с Русия, като те воюват с цивилизованите си съседи? А, тези, цивилизованите, толкова са се цивилизовали, че ги е страх да воюват дори със съседите си по апартамент.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

            С инфлационните нива и недостига на работна ръка, само можем да продължаваме да очакваме ръст на заплатите.


            Лека вечер.
            https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B8%D0%BF%D1%81

            Коментар


            • До модератора X_Y. Надявам се да сте така обективен, когато дефлационния професор употребява бай Лора! Предвид корекцията на последното ми мнение. Ето, аз го похвалих дори, само с 3 години е сбъркал прогнозата, за разлика от Бъртрам, който вече бърка 7г. и от проф. Красимир Петров, който 12г. сипе сбъркани прогнози.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                За съжаление не е само във Велинград. Не искам да правя антиреклама, но в един нов 5* хотел, имаха наглостта да сервират претоплена риба и меса от предишния ден и то 2 поредни дни! Всичко това срещу 400 лв на ден (делничен)! Цените се вдигат, качеството - пада. Това е скандално!
                пак ли на неко олинклузив се наби
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Тарамбуките се внасят еждневно с чартъри, а властта крие от хората и ги настанява във Военна Рампа. Вече почват да щъкат по Витошка, скоро ще наводнят цяла София.
                  Дотук беше с радостта на повишителите как нямало такива в БГ. Планирано е цялата измет на Европа да я стоварят в БГ, а нашите идиоти са клекнали.
                  И как точно ще ги задължат да седят в БГ ( най- бедната страна в ЕС)че не ми е ясно- в затвор ли ще са? Те се хващат за френските камьони за да отидат в Англия през Ламанша, минали са сума ти граници или са се возили през морето с надуваеми лодки та някакъв лагер със свободен режим ще ги задържи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    То има ли мъж, който да не я е виждал в киното тази кака? Голяма разпоретина. Колегата явно и е фен.
                    Просто ви плакна очите, па и да ме запомните (с добро или лошо).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                      На ръба съм да приключа със СПА то във Велинград. Все още резервирам ноюувки в Гранд Хотел Велинград и обяди и вечери в Чинарите, но вече ми писва. Мое лично мнение е, че в Чинарите развалиха храната. В най-долнопробните кафани из Пирот, Ниш и Блелград храната е в пъти по-добра.Лично според мен дестинацията умира.
                      велинград съм го отписАл много отдавна.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Ти откога стана пророк?
                        Никой не може да каже какво ще стане, но можем да правим информирани прогнози.

                        https://imgur.com/a/BmF2w5i
                        Ето малка извадка от моята таблица със статистика по темата, за жалост нямам ИЦЖ преди 2016 защото беше друга платформа.
                        Виж съотношението ИЦЖ/брутна заплата СФ и как еволюира. Жилищата са по-достъпни сега от 2016та. Камо ли пък ако коментираме 2008-9та.

                        И да, има заплати в сивия сектор (и преди и сега). Това не променя нещата.

                        С инфлационните нива и недостига на работна ръка, само можем да продължаваме да очакваме ръст на заплатите.

                        Последния фактор са ипотеките, които са голямата неизвестна. Тук трябва да се гадае, но не очаквам повече от двойно двигане, което е пак на нива наполовина от големия бум 2008-ма.

                        С оглед всичко това, не бих очаквал идните години нищо повече от -10% спад, но по-скоро нулев или малък ръст на цените на имотите в СФ.

                        Бих се хванал на бас за 1 бон ей тук и сега, но на нито един от вас не бих доверил да ми държи колелото пред магазина за да си купя дъвки орбит, камо ли да се хвана на бас...

                        Лека вечер.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                          Това никога няма да се случи. С тези инфлационни нива и растящи доходи... просто невъзможно.
                          Няма проблем. Значи просто никога няма да инвестирам в НИ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                            През 2008ма нищо не се е случило, тогава беше върха.
                            Спада започна 2009та и цените паднаха с около 30%-40% общо до 2012.
                            Сега ситуацията е много различна и не вярвам да видим спад от над 10% (ако видим изобщо).
                            Ти не спирай да мечтаеш и продължавай да сменяш никовете регулярно за да не губиш авторитет
                            ​​​​​
                            Добре бе отворко, ще поживеем и ще видим.

                            Коментар


                            • Чак сега професор , може да има право на виртуалните си студенти да им мънка за някаква зараждаща се дефлация...

                              https://action-newsbg.eu/спад-на-цен...s1kcis7teq31mi
                              Last edited by X_Y; 04.03.2024, 19:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Тази госпожа на картината май съм я виждал в киното
                                То има ли мъж, който да не я е виждал в киното тази кака? Голяма разпоретина. Колегата явно и е фен.
                                Last edited by Traicho_80; 04.03.2024, 19:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X