IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За Софaрма и BSE , информирал ли те е същия човек, щото и там гоня сходни бройки, както и за акции в монбат?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Това 7 % на колко пара се равнява?
      Знам, кой ти е казал за 300 атери, той и Ратко го спомена кой е той, но в момента са 1000, а съм заложил за още 2000 бройки в команса. В IBKR съм заложил още дребни суми 3300$, общо на NYCE, 5500. Сам си смятай дивидентите, нали си счетоводител. Както посочи Frosty, така се почва...що се отнася до човека, който изнася борсова инфо, скоро може такъв свят да му се извие, че може цял имот да пожертва по адвокати. Ратко и таралежите го знаят кой е той.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Дивидентът е 7%. Доволно. Забравяш, че имам и RIO, а в момента съм изпратил по сметка във Франкфурт още за 5 позиции в NYCE. Диверсификация друже, щото имотния ми портфейл за 30г. избуши кочината. Иначе, който, като теб не е пазарувал имоти овреме, ще продължи настървено да си вие по Луната..
        Това 7 % на колко пара се равнява?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Дивидента стига ли за бутилка пещерска на седмица?
          Дивидентът е 7%. Доволно. Забравяш, че имам и RIO, а в момента съм изпратил по сметка във Франкфурт още за 5 позиции в NYCE. Диверсификация друже, щото имотния ми портфейл за 30г. избуши кочината. Иначе, който, като теб не е пазарувал имоти овреме, ще продължи настървено да си вие по Луната..

          Коментар


          • анди, защо перманентно не го баннете за мултиакаунтинг?
            или само на модеряаторите не е ясно, кой многоников трол е това
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              ДрОгар ю, яко си прекалил с мешаното бело. Виж Frosty кому отговаря, а ти за кого си представяш, хахаха, недоказаните субстанции са голям бич....

              На бутилка квото каеш, че содите са ми повече от 27, а атерите в пъти повече от 300? Навитарка ли си
              Дивидента стига ли за бутилка пещерска на седмица?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Е той има 27 акции на Соди Ад и 300 на Атера бре.Бере яко дивидент.
                Браво, похвално. То така се почва. Накрая ще му харесат акциите, и ще забрави напълно за имотите.
                Last edited by Frosty; 09.03.2024, 19:42.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Е той има 27 акции на Соди Ад и 300 на Атера бре.Бере яко дивидент.
                  ДрОгар ю, яко си прекалил с мешаното бело. Виж Frosty кому отговаря, а ти за кого си представяш, хахаха, недоказаните субстанции са голям бич....

                  На бутилка квото каеш, че содите са ми повече от 27, а атерите в пъти повече от 300? Навитарка ли си
                  Last edited by Bailor; 09.03.2024, 19:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Днес човекът от фирмата за почистване на комини предположи, че къщата ми е на около 90г. Казах му, горе-долу, на 84. А, той ми вика: По-здрава е от новостроящите. Втрещих се... Според някои понижители, тя трябва да си е изпяла песента. А човекът ми каза, че преди мен е чистил старата кооперация на Лили Иванова в Оборище и каза, че тези кооперации с много ще надживеят днешното ново.
                    айде недей сега да ядосваш юлката
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Днес човекът от фирмата за почистване на комини предположи, че къщата ми е на около 90г. Казах му, горе-долу, на 84. А, той ми вика: По-здрава е от новостроящите. Втрещих се... Според някои понижители, тя трябва да си е изпяла песента. А човекът ми каза, че преди мен е чистил старата кооперация на Лили Иванова в Оборище и каза, че тези кооперации с много ще надживеят днешното ново.
                      Така е. Тя Лили с Янчо Таков не е дремала. Певица ама знаела кво да прави.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Преди малко си погледнах в счетоводните ми тефтери - от тези ASML штучки имам купени през 2022 на цена 462, и все още ги държа...
                        А ти за брокер на тухли нещо много почна да се интересуваш от пазара на акции...
                        Е той има 27 акции на Соди Ад и 300 на Атера бре.Бере яко дивидент.
                        Last edited by nradev1111; 09.03.2024, 19:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Моя е такъв в Докторска. Даже дневната е по-малка, около 20-22 кв. Но с широка трапезария и кухня. 1980 г. строителство. Сграда като мавзолея. С плочи по 50 см.
                          Днес човекът от фирмата за почистване на комини предположи, че къщата ми е на около 90г. Казах му, горе-долу, на 84. А, той ми вика: По-здрава е от новостроящите. Втрещих се... Според някои понижители, тя трябва да си е изпяла песента. А човекът ми каза, че преди мен е чистил старата кооперация на Лили Иванова в Оборище и каза, че тези кооперации с много ще надживеят днешното ново.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Досега се тушираше с имоти, но заради лудото "печатане" - приключи. Ако някой иска да бие инфлацията, трябва да се качи на най-бързия кон, а именно битКон.
                            То и тоя кон не е за всеки и много зависи коога ще се качиш и кога ще слезеш от коня- колко хора дето купиха на 20-30 000 и повече не продадоха на 60 000 и после издържаха да не продадат като стана 3-4 000 долара коня? И колко хора се качиха на коня на тези цени след като масата чакаше коня да загине за да са на печалба сега?.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                              Защото не са проумели, че само монетарната инфлация средно (долар) е 10% годишно, и едва я тушираш със средна доходност от акции, имоти и други активи.
                              Инфлационните индекси мерители заблуждават обществото.
                              Ако държиш кеша, само не умираш ако е в период на спад на стойност на тези активи и с цел евентуално вливане в обратно в тези активи.

                              Затова, който е имал късмета/проницанието, е успял да разбие предубежденията си и да разбере реалната същност на нещата и да обгърне Биткойн
                              Когато видя Безос да си разпродава акциите за да купи гарсониерка в Младост за 1 000 000,
                              тогава и аз ще мина на имоти.
                              Ха-ха-ха...
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                                Защото не са проумели, че само монетарната инфлация средно (долар) е 10% годишно, и едва я тушираш със средна доходност от акции, имоти и други активи.
                                Инфлационните индекси мерители заблуждават обществото.
                                Ако държиш кеша, само не умираш ако е в период на спад на стойност на тези активи и с цел евентуално вливане в обратно в тези активи.

                                Затова, който е имал късмета/проницанието, е успял да разбие предубежденията си и да разбере реалната същност на нещата и да обгърне Биткойн
                                Досега се тушираше с имоти, но заради лудото "печатане" - приключи. Ако някой иска да бие инфлацията, трябва да се качи на най-бързия кон, а именно битКон.

                                Коментар

                                Working...
                                X