IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    В център би трябвало да намериш за тези пари. Но новото е поне тройка на зелено, ако се появи нещо. Да, в Сф ново и със свястно разпределение и спалня/спални над 10 кв м е рядкост, а цените се изстрелват яко. Шариш за общи части, строителя наваксва обезщетението което е над 30% от РЗП.
    Търся с към 15 кв м спалня и 25-30 кв м дневна. И няма

    Коментар


    • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение
      Аз търся нещо ново, с гараж в квартали, където няма много нови сгради. €300к е най-евтиното, което намирам и е на шпакловка и замазка. Другите са прекалено компромисни. Маломерни, странно разпределение и тн
      В център би трябвало да намериш за тези пари. Но новото е поне тройка на зелено, ако се появи нещо. Да, в Сф ново и със свястно разпределение и спалня/спални над 10 кв м е рядкост, а цените се изстрелват яко. Шариш за общи части, строителя наваксва обезщетението което е над 30% от РЗП.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Ами, евала, ако ги кове. Интересно защо тогава, толкова горко реве???
        Щото е дал свята пара, що! Но той печели, пари се печелят. Един ден ще му се види евтино.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Той Номчето не му вервай много. Познавам го и сме приятели. Кове жилища за умопомрачителни суми и после ги срива цените наужким. Не е кибик като нашите убавци от гара Горна Оряховица, 4ти перон.
          Ами, евала, ако ги кове. Интересно защо тогава, толкова горко реве???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            И аз търся за една кака. И съм впрегнал приятели, вкл от форума. Ми нема и нема. А тя може до около 155К. Ще и кажа да потърси панел някъде, даже и в този сегмент едва ли ще успее.
            Аз търся нещо ново, с гараж в квартали, където няма много нови сгради. €300к е най-евтиното, което намирам и е на шпакловка и замазка. Другите са прекалено компромисни. Маломерни, странно разпределение и тн

            Коментар


            • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение
              Бих се радвал да намеря хубав двустаен за 250к, ама не успявам
              И аз търся за една кака. И съм впрегнал приятели, вкл от форума. Ми нема и нема. А тя може до около 155К. Ще и кажа да потърси панел някъде, даже и в този сегмент едва ли ще успее.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Е ка 300, те за 250 купуват в Европа
                Бих се радвал да намеря хубав двустаен за 250к, ама не успявам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  https://www.google.com/amp/s/www.blo...a-nadezhda/amp

                  Ти в средата на март ли си? Типичен понижител, на бялото казва черно и обратно....нека драгите читатели премерят разстоянието от Шанхай, Сингапур или Токио, до Европа, през Червено море, сравнено с през нос "Добра надежда".

                  Мерск са загрижени, ама гномчето е позитив, хахаха..
                  Той Номчето не му вервай много. Познавам го и сме приятели. Кове жилища за умопомрачителни суми и после ги срива цените наужким. Не е кибик като нашите убавци от гара Горна Оряховица, 4ти перон.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение

                    Хубав двустаен на хубаво място - поне €300к. И на мен не ми харесват тези цени, ама това е сегашното положение
                    Е ка 300, те за 250 купуват в Европа
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                      В разгара на имотната треска у нас: Експерт прогнозира студен душ за българите

                      Oxлaждaнeтo нa тpyдoвия пaзap в Бългapия e cepиoзeн фaĸтop, ĸoйтo нe бивa дa бъдe пpeнeбpeгвaн

                      https://blitz.bg/ikonomika/v-razgara...ws1005899.html
                      https://www.investor.bg/a/332-ikonom...rast-ot-2014-g

                      най- слабият икономически ръст от 10 г. .................. и то на фона на невиждани фискални и монетарни стимули + нищожна безработица + неконтролирана инфлация

                      и последната степен на ракетата падна ..............

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                        Никак не поевтиняват, само 50 % от януари до средата на март.
                        https://www.google.com/amp/s/www.blo...a-nadezhda/amp

                        Ти в средата на март ли си? Типичен понижител, на бялото казва черно и обратно....нека драгите читатели премерят разстоянието от Шанхай, Сингапур или Токио, до Европа, през Червено море, сравнено с през нос "Добра надежда".

                        Мерск са загрижени, ама гномчето е позитив, хахаха..
                        Last edited by Bailor; 08.03.2024, 19:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Мъчи го ситуацията в Червено море. Контейнерите през нос "Добра надежда", едва ли поевтиняват...
                          Никак не поевтиняват, само 50 % от януари до средата на март.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            напушил си се нещо
                            що така
                            един брокер ме почерпи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              напушил си се нещо
                              що така
                              Мъчи го ситуацията в Червено море. Контейнерите през нос "Добра надежда", едва ли поевтиняват...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                                Πaзapът нa имoти в Лoндoн: Mилиapдep пpoдaдe лyĸcoзнo имeниe нa зaгyбa oт 30%
                                Не мислете милиардерите.
                                Много жалко, за хората които са имали спестени пари за жилище и от глупост и стиснатост , сега имат пари за гараж. Това е трагично. Особено за семейни хора с партньори, деца. Старите ергени е ясно, така или иначе ще пукнат в самота, под наем, или в собствено, все тая
                                Last edited by RUBLA; 08.03.2024, 19:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X