IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    да, бе. отразени са.
    чиновниците в софия, у варна вече актуализирали ценитИ
    стегай се летото да видиш актуални цени
    само на крипто бабанки ще ми станиИтИ
    кат дойдат маститите чиновници на почивки
    Аз чиновник, който ходи на почивка на нашето море не познавам (с изключение на имащите имоти по черноморието)
    Last edited by Traicho_80; 08.04.2024, 20:56.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      да, бе. отразени са.
      чиновниците в софия, у варна вече актуализирали ценитИ
      стегай се летото да видиш актуални цени
      само на крипто бабанки ще ми станиИтИ
      кат дойдат маститите чиновници на почивки
      Да идват. Приготвили сме им Пакита, Чеченци, даже Аборигени внесохме, и секиритИ наточихме, чакаме оядените чиновници.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Тия 200-300 лв, вече са отразени в цените, особенно на услугите. Примерно във Вн паркинга вече е 3 кинта на час, автомовика - 60-70 лв, маникУр 100 кинта, бира 8-9 лв, обяд 2 ма възрастни + 2 деца 200, нафтата гони 3, и т.н.
        Само в имоти/квартири нищо не хОди, понеже има бол - благодарение на строителите. При нас излязоха още 2 имота за продан, а старите си стоят, при това на цени само 50-60% отгоре отпреди 13 год. А уж ръста за 10 год беше 200%.....
        да, бе. отразени са.
        чиновниците в софия, у варна вече актуализирали ценитИ
        стегай се летото да видиш актуални цени
        само на крипто бабанки ще ми станиИтИ
        кат дойдат маститите чиновници на почивки
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

          Не подценявай 200-300 лв отгоре към заплатата всеки месец. Да не забравяме и , че в някои семейства и двамата са на държавната хранилка, че даже и порасналите деца.
          И накрая, не забравяй народопсихологията на българина.

          От 01.01.2025 г в МВР също по друг начин ще се образуват заплатите и това сериозно ще вдигне инфлацията.
          Тия 200-300 лв, вече са отразени в цените, особенно на услугите. Примерно във Вн паркинга вече е 3 кинта на час, автомовика - 60-70 лв, маникУр 100 кинта, бира 8-9 лв, обяд 2 ма възрастни + 2 деца 200, нафтата гони 3, и т.н.
          Само в имоти/квартири нищо не хОди, понеже има бол - благодарение на строителите. При нас излязоха още 2 имота за продан, а старите си стоят, при това на цени само 50-60% отгоре (за13 год.) А уж ръста за 10 год беше 100-200%.....
          Last edited by better; 08.04.2024, 20:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            поредния предизборно-популистки акт

            вместо да се работи по подобряване на конкурернтоспособността на БГ икономиката се хранят хрантутници.

            електронно правителство(истинско) - обслужване на едно гише (масово) = съкращения в ДА + работна ръка за бизнеса, който изнемогва и внася какви ли не служтели. Да ама идват избори и всякакви чиновници се обгрижват все едно без тях ще свърши държавата и света...

            ще берем ядове..
            ами това са избирателите на които може да се влияе.
            Чиновници, пенсионери и безработни - все хрантутници на които ДЪРЖАВАТА (ака партиите) дават пари
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              така трябва

              става ли ракия от тия шипки
              може и винце
              за ракия трябва много захар - файда йок и витаминте се губят
              шипково вино е приятна и витаминозна напитка, но по-натам (няма трайност по-добре човек сам да си направи)
              Last edited by bertram; 08.04.2024, 20:28.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                така трябва

                става ли ракия от тия шипки
                може и винце
                Ако става, приемат ли се предварителни заявки? За един приятел питам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ще борим мултинационалките капиталисти
                  така трябва

                  става ли ракия от тия шипки
                  може и винце
                  Last edited by ratten; 08.04.2024, 19:58.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    не върши глупости!
                    само не ти и накавръчко!
                    да не отваряш първия магазин от веригата за шипкови продукти
                    ще борим мултинационалките капиталисти
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      Смятай щом днес бях на косъм да звънна на една обява за продажба на търговски обект в София... верно е узрял пазарът
                      не върши глупости!
                      само не ти и накавръчко!
                      да не отваряш първия магазин от веригата за шипкови продукти
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        остава само и радев да почне да обсъжда зеленото и да сметне гпр-то
                        Смятай щом днес бях на косъм да звънна на една обява за продажба на търговски обект в София... верно е узрял пазарът
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          И аз имам такова чувство, щом заклети понижители, взеха да пишат за повишения на цените. Това най-много ме притеснява!
                          остава само и радев да почне да обсъжда зеленото и да сметне гпр-то
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            имам чувство, че всеки момент започва да пада имотиту
                            И аз имам такова чувство, щом заклети понижители, взеха да пишат за повишения на цените. Това най-много ме притеснява!

                            Коментар


                            • имам чувство, че всеки момент започва да пада имотиту
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                                Не подценявай 200-300 лв отгоре към заплатата всеки месец. Да не забравяме и , че в някои семейства и двамата са на държавната хранилка, че даже и порасналите деца.
                                И накрая, не забравяй народопсихологията на българина.

                                От 01.01.2025 г в МВР също по друг начин ще се образуват заплатите и това сериозно ще вдигне инфлацията.
                                Много си прав. Имам чувството, че с теб имаме общи познати или просто описания от теб случай не е изключение?

                                Коментар

                                Working...
                                X