IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Теpix има няколко приятели, които са си намерили жени по Тиндър.

    Има и баби, има и млади.
    Евго, Трайчо е прав че трябва май да се преразгледаш критериите. Има един лаф дето се приписва на Айнщайн: Лудостта е да правиш едно и също нещо отново и отново и да очакваш различен резултат. Не знам дали верно е негов, ма ако виждаш че 15 години нещо не работи вероятно ше помогне да направиш някои промени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Аз не казвам, че живота на чистачката в Бг е супер и почивка в Египет е топ, а че през последните години финансовото положение на българина се е подобрило и може да си позволи повече неща от преди. Правителството раздава пари с големия черпак, все пак сме отново пред избори.
      Иначе всичко останало (инфраструктура, образование, здравеопазване, корупция, съдебна система и т.н) са супер зле.
      Е това да се чува, че нешо се е подобрило. Колкото за инфрастуктурата, ковид и войната в Украйна създадоха проблеми навсякъде. Парите свършиха. България има предимство че не се е набълбукала със заеми все още и може да тегли от време на време.ма като гледам за Кокорчо за какво ги харчи , по-добре да не теглят ...
      За корупцията ... загубих надежда вече.
      Last edited by segato; 26.04.2024, 23:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        В това Тидър не са ли само курви и тук таме някоя баба?
        Теpix има няколко приятели, които са си намерили жени по Тиндър.

        Има и баби, има и млади.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          В последно време всички са станали големи егоисти и са се овълчили.

          Дори до срещи на кафе не може да се стигне. И други мъже го казват. И от Тиндър трудно става.
          Който много подбира... мастурбира

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            В последно време всички са станали големи егоисти и са се овълчили.

            Дори до срещи на кафе не може да се стигне. И други мъже го казват. И от Тиндър трудно става.
            В това Тидър не са ли само курви и тук таме някоя баба?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Колега, според мен проблема ти е, че си много капризен и имаш прекалено големи изисквания към жените, отколкото може да си позволиш.

              Имам един познат, който е вече над 50, а е още ерген, като беше по-млад го харесваха по-невзрачните и скромни жени, но той ги отхвърляше и си падаше по по-атрактивни жени, които пък не искаха и да чуят за него. Не е грозен, но нито е паралия, нито се облича добре, даже кола няма и е адски скучен. Коя топ мацка ще му върже?
              Не казвам, че ти си такъв, но може би трябва да прецизираш търсенето.
              Tърсил си бил приятелка когато бил станал на 30 години.Че аз като бях на 30 детето беше ученик.А сега търсел млада

              Коментар


              • Египет като пример за лукс ли го давате?

                Що въпросната чистачка не се разхожда веднъж годишно за две седмици до Скандинавия, Дания или Швейцария?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение

                  За Египет, може и да е така, преди 7 дни ми попадна реклама за оферта за Египет за около 370-380€.:за 7 нощувки със включен самолетен билет и all incl.
                  Постижимо е дори и за Чистачка. Въпросът е дали е за хвалене, че хората имат пари и “разпускат” в Египет.
                  За хора с по-скромни възможности си е екстра - за малко над 100лв.на ден имаш ядене, спане, самолет и трансфери. Вероятно за тази цена си е леко мизерно, но пак си е приключение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    започвам да си мисля, че мъжете пускат по-лесно от жените
                    Това от опит ли го знаеш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      В последно време всички са станали големи егоисти и са се овълчили.

                      Дори до срещи на кафе не може да се стигне. И други мъже го казват. И от Тиндър трудно става.
                      започвам да си мисля, че мъжете пускат по-лесно от жените
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Нещо не мога да вдена ... защо им е толкова важно да създават някакви измислени светове? Аре мен могат да ме поизлъжат ... ма за какво им е ? Чистачките ходят в Египет, здравеопазването най-добро, данъците най-добри, училищата велики, ма защо сме на дъното на всякакви класации ( освен за пране на пари и корупция) , че често даже ни няма в класацията ? Айде някой да ми обясни как в България има 300 столетника а в във Франция 30,000. Франция 600 милиона население ли има ? Гледах някакъв клип наскоро една женица говореше как преди 100 години сме имали над 3000 столетници при доста по-малко население, сега имаме 325 или нещо такова, при уж много по-добро здравеопазване и стандарт. Че то излиза, че България трудно може да се сравнява дори със себе си в миналото. Има си данни бе хора ... какво имаме да спорим ?
                        За Египет, може и да е така, преди 7 дни ми попадна реклама за оферта за Египет за около 370-380€.:за 7 нощувки със включен самолетен билет и all incl.
                        Постижимо е дори и за Чистачка. Въпросът е дали е за хвалене, че хората имат пари и “разпускат” в Египет.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          Аз съм бил в Египет по работа и няма да повторя. По крабрежието излизаш от стаята с климатика и почва да ти тече кондензирана вода от ръцете, каквото пипнеш залепва, водата се пие като се изсипва от разстояние, да не докосваш с уста бутилката ... после от 15 човека тим само един се съгласи да ходи втори път и то защото му удвоиха заплатата. Не съм сигурен колко човека ше се съгласят да отидат 2 пъти поред, че и да си платят. Бонвиане , ти колко пъти ходи до Египет бе ? На мен единственото което ми хареса беше пирамидите и лакърдиите при пазарене на продавачите. Ма това вече съм го отметнал в листа

                          Ако живее в собствена панелка и ако са и порастнали децата и ако мъжа и изкарва 2к и ако ... ми то си става частен случай. То по тая логика на половината ми познати тук децата им, ученици, дето работят по някакви кафета на min wage 2 пъти седмично а карат коли за по 20-30к и обикалят Европа през лятото може да пример как с половин мин заплата си живееш царски. Ми тате и мама плащат застраховки, бензин, билети, осигуряват яденето и спането, ти само изкарваш джобни и си тип-топ.
                          Аз не казвам, че живота на чистачката в Бг е супер и почивка в Египет е топ, а че през последните години финансовото положение на българина се е подобрило и може да си позволи повече неща от преди. Правителството раздава пари с големия черпак, все пак сме отново пред избори.
                          Иначе всичко останало (инфраструктура, образование, здравеопазване, корупция, съдебна система и т.н) са супер зле.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Колега, според мен проблема ти е, че си много капризен и имаш прекалено големи изисквания към жените, отколкото може да си позволиш.

                            Имам един познат, който е вече над 50, а е още ерген, като беше по-млад го харесваха по-невзрачните и скромни жени, но той ги отхвърляше и си падаше по по-атрактивни жени, които пък не искаха и да чуят за него. Не е грозен, но нито е паралия, нито се облича добре, даже кола няма и е адски скучен. Коя топ мацка ще му върже?
                            Не казвам, че ти си такъв, но може би трябва да прецизираш търсенето.
                            В последно време всички са станали големи егоисти и са се овълчили.

                            Дори до срещи на кафе не може да се стигне. И други мъже го казват. И от Тиндър трудно става.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Най-обичам някой да ми каже, че ме храни! Я покажи данъчната декларация, че малко ме съмнява това, което казваш, моите доходи не са, като на чистачка.
                              знам, че е чувствителна за чиновниците тема,
                              но бюджета не е извор. той е място, където се преразпределят данъците на работещите
                              за да плащат заплатите и хранилките на чиновниците
                              знам абсолютно всички версии, които чиновник може да има
                              как без тях ...и всичко останало
                              но това не променя нещата

                              май сериозно съм те надценил щом използваш довода да "ти дам" каквото и да е у форумо
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Принципно българите са свикнали да мизерстват и да спестяват от каквото се сетиш. Именно затова по новините редовно съобщават как баба с 500лв. пенсия е дала 30к на ало измамници. Иначе не виждам проблем една чистачка със заплата 1200лв., която вероятно живее в наследствена панелка, не пуска парното, купува най-евтината храна, има пораснали деца, и мъжа и изкарва 1500-2000лв. да не задели 1000лв. общо за почивка до Египет. Все пак Египет е бюджетна дестинация и ако не ходиш на допълнителни екскурзии ще минеш много тънко.
                                Аз съм бил в Египет по работа и няма да повторя. По крабрежието излизаш от стаята с климатика и почва да ти тече кондензирана вода от ръцете, каквото пипнеш залепва, водата се пие като се изсипва от разстояние, да не докосваш с уста бутилката ... после от 15 човека тим само един се съгласи да ходи втори път и то защото му удвоиха заплатата. Не съм сигурен колко човека ше се съгласят да отидат 2 пъти поред, че и да си платят. Бонвиане , ти колко пъти ходи до Египет бе ? На мен единственото което ми хареса беше пирамидите и лакърдиите при пазарене на продавачите. Ма това вече съм го отметнал в листа

                                Ако живее в собствена панелка и ако са и порастнали децата и ако мъжа и изкарва 2к и ако ... ми то си става частен случай. То по тая логика на половината ми познати тук децата им, ученици, дето работят по някакви кафета на min wage 2 пъти седмично а карат коли за по 20-30к и обикалят Европа през лятото може да са пример как с половин мин заплата си живееш царски. Ми тате и мама плащат застраховки, бензин, билети, осигуряват яденето и спането, ти само изкарваш джобни и си тип-топ.
                                Last edited by segato; 26.04.2024, 22:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X