IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

    Ма разбира се, всички сме луди брокери, бедняци и набутваци. Наблюдавам ви от 2019 та, отпреди ковид как пукате и сривате цени, сривате икономиката, чакате бомби по морето, предричате катаклизми и призовавате на бунт. Много сте смешни. Ковида мина и замина, вие сте спрели някъде в края на 2016 та и той живота минал.
    Кви сте точно, Вие си знаете. Факт е обаче, че сте многоникови.
    Пазара е ясен и от чесане на пръсти по клавиатурите нищо не променяме.
    Last edited by polax; 05.04.2024, 22:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Легай вече ,много ти е мастиката.
      Аз питам човека, какво е купил, а ти се заяждаш, що така?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        А, ти какво си купи в Малко Търново, или само ги гледаш...както и всичко останало?

        Нека позная, купил си дедовия....хахаха
        Легай вече ,много ти е мастиката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

          Даже и по-голямо - цял батальон граничари има разквартировани -

          https://www.alo.bg/8964728#highlight...BE%D0%B2%D0%BE
          А, ти какво си купи в Малко Търново, или само ги гледаш...както и всичко останало?

          Нека позная, купил си дедовия....хахаха
          Last edited by Bailor; 05.04.2024, 21:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Аз ги взимам за отдаване под наем, в Малко Търново едва ли търсенето е като в София
            Даже и по-голямо - цял батальон граничари има разквартировани -

            https://www.alo.bg/8964728#highlight...BE%D0%B2%D0%BE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

              Ето ти цял палат за 70 Евра, но замина -

              https://www.youtube.com/watch?v=YGChy7Ocvo4
              Аз ги взимам за отдаване под наем, в Малко Търново едва ли търсенето е като в София

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                Хахахах цитирам евростат за ръста на цените и ми изтриват поста като заяждане
                От 2010г. съм заклет абонат в инвестора. Знаеш ли защо модераторите дискриминират повишителите? Щото, като изтипосаме някоя новина в полза на имотите, като актв, повечето -85% от понижителите изпадат в ступор, като заек на фарове, след, което се окопитват и почват великите излияния с ред сълзи и сополи. ГоУем рев, като почват и да обясняват, че от имот файда няма и от имоти не се печели, сякаш знаят, без да са имали имот. Години ми трябваха, за да разбера, че тези сърцераздирателни вопли, не са предназначени за отговор на потребителя по темата, а за онази особа, надничаща зад гърба му и внимаща в това, какво пише.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                  А къв го дириш тогава тука бе байно. Намери си накрая една другарка поне, имот че няма да купиш е ясно. Или чакаш да наследиш нещо, че по лесно
                  На мен имоти не ми трябват, за точно 7% от месечния ми нетен доход след немски данъци съм наел цял етаж от къща с гледка към Бодензее. Как мислиш, дали си мечтая за Кръстова Вада или за Младост?
                  Другарки също не ми трябват, тях също си ги наемам когато поискам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Байно, смисълът на живота за някои хора не е притежанието на панелка в някаква бедняшка държавица. Как мислиш, дали ми пука за имотите в БГ и дали съм още в 2016?
                    А къв го дириш тогава тука бе байно. Намери си накрая една другарка поне, имот че няма да купиш е ясно. Или чакаш да наследиш нещо, че по лесно

                    Коментар


                    • Ох, пък вий нито в Америка нито в София. Милите…

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Айде бе тухладжии - купувайте, че не остаНАха !

                        Ко му плащате - туйлите в бг станаха по-скъпи от Бевърли Хилс...

                        Ааа, не така...Ще те контрират сега, че Маями не е "столица" и че в София е оправдано цените да са по-високи от всички не-столици по света, дори и в най-богатите и уредени държави.

                        Докторски Паметник можеш да го сравняваш само с районите около Хайд Парк и Центръл Парк.
                        Дървеница пък е поне на нивото на Кенсингтън. Маями е неоспоримо по-лоша локация от Дървеница.

                        Коментар


                        • Купуваш през банкстери и брокерастчета: 30 - 40 години за да станеш собственик на маломерка...
                          Строиш сам: 3 до 5 години имаш собствен дом...

                          Ама иначе пазарът хич не бил набалончен яко...
                          Last edited by Frosty; 05.04.2024, 17:52.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Байно, смисълът на живота за някои хора не е притежанието на панелка в някаква бедняшка държавица. Как мислиш, дали ми пука за имотите в БГ и дали съм още в 2016?
                            След като следиш всички обяви в реално време, явно ти пука

                            Или нямаш нищо по-интересно за правене?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                              Ма разбира се, всички сме луди брокери, бедняци и набутваци. Наблюдавам ви от 2019 та, отпреди ковид как пукате и сривате цени, сривате икономиката, чакате бомби по морето, предричате катаклизми и призовавате на бунт. Много сте смешни. Ковида мина и замина, вие сте спрели някъде в края на 2016 та и той живота минал.
                              Айде бе тухладжии - купувайте, че не остаНАха !

                              Ко му плащате - туйлите в бг станаха по-скъпи от Бевърли Хилс...

                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                                Ма разбира се, всички сме луди брокери, бедняци и набутваци. Наблюдавам ви от 2019 та, отпреди ковид как пукате и сривате цени, сривате икономиката, чакате бомби по морето, предричате катаклизми и призовавате на бунт. Много сте смешни. Ковида мина и замина, вие сте спрели някъде в края на 2016 та и той живота минал.
                                Байно, смисълът на живота за някои хора не е притежанието на панелка в някаква бедняшка държавица. Как мислиш, дали ми пука за имотите в БГ и дали съм още в 2016?

                                Коментар

                                Working...
                                X