IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

    Евгич, мисля че много ще си паснете с Жорето Любенов

    Иначе че българите са по-богати от всякога е всеизвестен факт, неизвестен само на някои несретници зад граница и местни негодяи.
    По-богати по "офертни" ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Аз подробности за въпроси и такива неща не знам защото агенция се занимава с всичко. Само ме накараха да сложа електронна брава за да могат да правят чекин-а дистанционно , че много хора пристигат късно и е скъпо да имаш човек на разположение. Ти нали също през агенция даваше ? Как така отговаряш на въпроси ?

      Тоя апартамент е на 100 метра от твоя. Не знам за какви предимства ми говориш. Единствения недостатък , че Евлоги Георгиев е малко шумен. но спалните са от другата страна а и виж му дограмите. Аз съм в шок , че човек може да налее такива кинти и да го дава на АирБнб. Не знам как другите могат да отдават ако тоя стои празен
      Сипи си едно, време е, и ще видиш по друг начин нещата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Не знам, не мога да кажа. Отдаването с платформи е непостоянно и непредвидимо. Има други предимства. Аз ти казах аз как съм. Искат да е до метро, да има паркинг, ей такива неща. Една пък ми иска платформа за инвалиди, щеше с баща си да стои в София. Казах и че има и има само един етаж с асансьор. Ей такива филми. Един пита дали ще го постещна от летището. Само кака за две нощи не са ме питали предлагам ли.
        Аз подробности за въпроси и такива неща не знам защото агенция се занимава с всичко. Само ме накараха да сложа електронна брава за да могат да правят чекин-а дистанционно , че много хора пристигат късно и е скъпо да имаш човек на разположение. Ти нали също през агенция даваше ? Как така отговаряш на въпроси ?

        Тоя апартамент е на 100 метра от твоя. Не знам за какви предимства ми говориш. Единствения недостатък , че Евлоги Георгиев е малко шумен. но спалните са от другата страна а и виж му дограмите. Аз съм в шок , че човек може да налее такива кинти и да го дава на АирБнб. Не знам как другите могат да отдават ако тоя стои празен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Доколкото разбирам е в Яворов , на Евлоги Георгиев на 300-400 метра от Орлов мост. Там без пари ли са ? Постнах го зашото ти спомена Яворов а аз го гледах оня ден и ми направи впечатление че е много добър апартамент, цената е безумно ниска и е празен. Само масата и столовете в хола са сигурно 4-5к. Цената му е 60 евро на нощ е сега да го букнеш от днес за утре , зашото е свободен. Тоя колко струва според теб да се купи ? Виж го бе , постнал съм ти линка , вижда се и как е обзаведен и кога е зает и за каква цена може да се наеме. Аз не говоря празни приказки
          Не знам, не мога да кажа. Отдаването с платформи е непостоянно и непредвидимо. Има други предимства. Аз ти казах аз как съм. Искат да е до метро, да има паркинг, ей такива неща. Една пък ми иска платформа за инвалиди, щеше с баща си да стои в София. Казах и че има и има само един етаж с асансьор. Ей такива филми. Един пита дали ще го посрещна от летището. Само кака за две нощи не са ме питали предлагам ли.
          Last edited by bulgarian lev; 07.05.2024, 20:07.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Къде е точно апарта че не ми се рови? На коя улица? И къде е цената му за нощ. 60€ казваш.
            За 2023 година от 31 Август стартирах с платформата. Имам 834п лв приход. Заради данъчната декларация преди 15 дена ги попълвах. За 4 месеца колко е бруто наема. Имаш средна доходност на месец. 1060€. Най ми беше пълен Март и Април - 87 и 93% заетост. Там докоснах повече, но чак 1500€ на месец не съм стигал. Може да съм писал колко правя от наеми изобщо в София. И писах че може да достигна петичка в бъдеще. Засега съм с над четворка месечно. В левчета, споко. Не знам апарта от снимката как е, щом казваш че е свободен!...
            Доколкото разбирам е в Яворов , на Евлоги Георгиев на 300-400 метра от Орлов мост. Там без пари ли са ? Постнах го зашото ти спомена Яворов а аз го гледах оня ден и ми направи впечатление че е много добър апартамент, цената е безумно ниска и е празен. Само масата и столовете в хола са сигурно са 4-5к. Кафе машината забелязваш ли я и тя е 2-3к ( евро) Цената му е 60 евро на нощ е сега да го букнеш от днес за утре , защото е свободен. Тоя колко струва според теб да се купи ? Виж го бе , постнал съм ти линка , какво ровене ? Вижда се и как е обзаведен и кога е зает и за каква цена може да се наеме. Аз не говоря празни приказки
            Last edited by segato; 07.05.2024, 18:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Май ти слагаш думи в устата на другите, Злобчо. Покажи кога и къде те нарекох предател или родоотстъпник. Твърдя, че ЛЪЖЕШ и ПЛЮЕШ още от началото:



              Лъжеш че в София стандарта е нисък. Лъжеш че престъпността е висока. Лъжеш че въздухът е невероятно мръсен и е в топ 10 на най-мръсните градове в Европа. Лъжеш че училищата не стават. Лъжеш че детските градини не стават. Лъжеш че е лош градският транспорт. Лъжеш че е лошо здравеопазването. Лъжеш че зъболекарските кабинети нямат рентген. Лъжеш, лъжеш, лъжеш... Плюеш, плюеш, плюеш...
              Бонке , няма да ти рова постовете, достатъчно съм експоузнат на злобата ти докато ги чета. Е тоя тук последния какво е ? "злобчо" ? Утре ше ми кажеш кажи къде ... Всеки пост ти е бъкан с обиди, не знам как оцеляваш с толкова токсичност.

              В София стандарта е нискък. Средна заплата 1.5 к евро за тия цени които виждам е ниска заплата.

              За престъпността не си спомням аз да съм отварял дума , но при тази корупция и като знам как се продава примерно дрога ... Всеки ден се чува за Семерджиевци ... ама иначе няма престъпност

              Училишата ... чак пък да не стават, стават ... , но буквално по правописа може да разпознаеш възрастта на пишещия. Отделно че самите български медии публикуват данни , които не са много за хвалене. Е преди няколко месеца постнаха за тестовете на PISA че българските ученици на 15 г са последни в Европа по математика и предпоследни по четене/писане ... ма ти ако кажеш , че образованието е супер , добре съгласен съм, само пак да питам , зашо децата ти ходят да учат в чужбина ( или поне зашо така разправяш) ? Дал съм бил половин милион ... моите деца са български граждани и могат да учат на всички места на които учат твоите. Освен това, много е странно , че си мислиш, да учиш в Германия или в Англия е безплатно. А, съшо и това за половината милион. Няма нищо верно в това. Образованието в добър университет не е евтино, но е далеч от тези цифри.

              За градския транспорт не съм казвал нищо. За последно съм го ползвал преди 10 години. Щофьора пушеше а дори нямаше кабина, имаше бременна жена и на тоя не му дремеше. Сега сигурно вече не е така

              Здравеопазването е голяма енигма, пак , нямам директни впечатления , но ми е странно как все за него отваряте приказка а всеки ден хора събират пари и то не големи пари за операции и лечение в чужбина. Ако има здравеопазване и нещо не може да се лекува в България ( нормално е да има специфични случаи за които да има по-добри услояия за лечение в други държави) , не трябва ли да се покрива от Здравната Каса ? Освен това , да не отваряме приказка за Ковид и колко хора си заминаха. На двама от моите приятели родители си заминаха и и двамата са твърдо убедени че при нормално здравеопазване е можело да ги спасят. И двамата са доста състоятелни и парите не са били проблем. Това е една тема която не искам да разисквам. Съзнателно бягам от нея зашото е свързана с човешки трагедии, които се случват навсякъде и е много цинично да настояваш, че си прав за някакви безмислени спорове в анонимен форум.

              Къде лъжа за зъболекарските кабинети ? Въобше пак казвам, темата за здравеопазване и зъболекари се вдигаше няколко пъти и от лорда и от таралежа, гастарите били ходели в България да си оправят зъбите, па мрели като мухи ... нямате идея за какво говорите.

              Бонке, ше те изяде тая злоба, вече почна паралелни светове да си измисляш само да си права.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                Е ти пък какво се радваш че са по 3к ? Вчера ли, оня ден проверявах с проперти мениджъра кога апартамента в Кан е свободен та да го ползваме ние и е вече букнат на 50% за цялото лято и в момента има свободни дни за Август. Видях че са вдигнали и цените с кажи речи 30% в сравнение с миналата година и го дават с малки флуктуации за 300 евро на нощ , което дори не е висока цена, има и по над 450. Проверявам Докторската .... 100 кинта на нощ. Има и апартаменти като този : https://www.airbnb.com/rooms/723846297701298294 който в момента е под 60 евро на нощ и е празен (букнат е до днес). Виж го как е обзаведен. Тия хора трябва да са луди да го дават за такива мизерни пари. Така като Ви слушам , би трябвало да могат да го продадат за към 400к евро, отделно сигурно са набили 200к за ремонт и обзавеждане, и го дават за 60 кинта на нош и от първите 7 дни на май имат 70% заетост и след това нито една резервация до края на лятото ( а е на разположение) Ти ли разправяше, че правиш 1500 евро на месец от AirBnb в Докторрската ? Е виж го тоя празен апартамент , виж го как е нагласен , ти си знаеш твоя дали се доближава като обзавеждане и си отговори сам дали си вярваш на раздувките

                P.S. Ааа и да ти кажа при AirBnb няма 100% покритие, даже и на бизи пазари има най-много 90% защото единия буква примерно до Петък , другия от Неделя и остава един ден който никой не може да използва. та тия 1500 евро, колкото и да са мизерни за размера на инвестицията , може да ги направиш ако през зимата даваш на 120 евро на нощ. То е сега хората не могат да си напълнят апартамента на 60, поздравления ако може да даваш твоя на 120.

                Много станаха бе Левчо ... вече като кажеш добър ден гледам къде е Луната.
                Къде е точно апарта че не ми се рови? На коя улица? И къде е цената му за нощ. 60€ казваш.
                За 2023 година от 31 Август стартирах с платформата. Имам 8340 лв приход. Заради данъчната декларация преди 15 дена ги попълвах. За 4 месеца колко е бруто наема. Имаш средна доходност на месец. 1060€. Най ми беше пълен Март и Април - 87 и 93% заетост. Там докоснах повече, но чак 1500€ на месец не съм стигал. Може да съм писал колко правя от наеми изобщо в София. И писах че може да достигна петичка в бъдеще. Засега съм с над четворка месечно. В левчета, споко. Не знам апарта от снимката как е, щом казваш че е свободен!...
                Last edited by bulgarian lev; 07.05.2024, 20:06.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  При Жоро Любенов често гостува един професор по туризъм. Винаги казва интересни неща, че българите са с много голям разполагаем доход като никога до сега. Че пътуват по света и ходят на море в чужбина. Че няма кадри в туризма, а внесените чужденци са неграмотни и малко неадекватни.

                  Каза също, че богаташите и милионерите никак не са по черпенето, по принцип не черпят или се излагат с бедна почерпка.

                  И че животът е кратък и да го живеем днес,
                  Евгич, мисля че много ще си паснете с Жорето Любенов

                  Иначе че българите са по-богати от всякога е всеизвестен факт, неизвестен само на някои несретници зад граница и местни негодяи.
                  Last edited by kinyalo; 07.05.2024, 18:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Е ти пък какво се радваш че са по 3к ? Вчера ли, оня ден проверявах с проперти мениджъра кога апартамента в Кан е свободен та да го ползваме ние и е вече букнат на 50% за цялото лято и в момента има свободни дни за Август. Видях че са вдигнали и цените с кажи речи 30% в сравнение с миналата година и го дават с малки флуктуации за 300 евро на нощ , което дори не е висока цена, има и по над 450. Проверявам Докторската .... 100 кинта на нощ. Има и апартаменти като този : https://www.airbnb.com/rooms/723846297701298294 който в момента е под 60 евро на нощ и е празен (букнат е до днес). Виж го как е обзаведен. Тия хора трябва да са луди да го дават за такива мизерни пари. Така като Ви слушам , би трябвало да могат да го продадат за към 400к евро, отделно сигурно са набили 200к за ремонт и обзавеждане, и го дават за 60 кинта на нош и от първите 7 дни на май имат 70% заетост и след това нито една резервация до края на лятото ( а е на разположение) Ти ли разправяше, че правиш 1500 евро на месец от AirBnb в Докторрската ? Е виж го тоя празен апартамент , виж го как е нагласен , ти си знаеш твоя дали се доближава като обзавеждане и си отговори сам дали си вярваш на раздувките

                    P.S. Ааа и да ти кажа при AirBnb няма 100% покритие, даже и на бизи пазари има най-много 90% защото единия буква примерно до Петък , другия от Неделя и остава един ден който никой не може да използва. та тия 1500 евро, колкото и да са мизерни за размера на инвестицията , може да ги направиш ако през зимата даваш на 120 евро на нощ. То е сега хората не могат да си напълнят апартамента на 60, поздравления ако може да даваш твоя на 120.

                    Много станаха бе Левчо ... вече като кажеш добър ден гледам къде е Луната.
                    Ти наистина ли вЕрваш на тоя брокераз, че има някъде сложена една туула, за имот на докторската изобщо не говоря?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                      Той сега никой не ги е купил, ама видиш ли по-нататък някой ще плати повече ?!
                      Това или е лъжа или глупост.
                      Заучени брокеразки лакърдии.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Защото щв станат още по-скъпи. И са таргет на друг тип купувачи. Сегментация. За копторите е обосновано да опиташ продажба ако имаш такъв на фона на откровено недостъпните за масата хора имоти. Да, имаш право - още повече се прибират в низходящ тренд.
                        Глупости на търкалета, от човек, който през живота си не е забил едно колче. При падащ пазар излизат все повече и повече скъпи имоти. При качващ пазар е обратното.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Кво се радваш бе, Бетърчо? В Яворов цените са по 3К€. Утре ще видиш средната пак над 2К€.
                          Е ти пък какво се радваш че са по 3к ? Вчера ли, оня ден проверявах с проперти мениджъра кога апартамента в Кан е свободен та да го ползваме ние и е вече букнат на 50% за цялото лято и в момента има свободни дни за Август. Видях че са вдигнали и цените с кажи речи 30% в сравнение с миналата година и го дават с малки флуктуации за 300 евро на нощ , което дори не е висока цена, има и по над 450. Проверявам Докторската .... 100 кинта на нощ. Има и апартаменти като този : https://www.airbnb.com/rooms/723846297701298294 който в момента е под 60 евро на нощ и е празен (букнат е до днес). Виж го как е обзаведен. Тия хора трябва да са луди да го дават за такива мизерни пари. Така като Ви слушам , би трябвало да могат да го продадат за към 400к евро, отделно сигурно са набили 200к за ремонт и обзавеждане, и го дават за 60 кинта на нош и от първите 7 дни на май имат 70% заетост и след това нито една резервация до края на лятото ( а е на разположение) Ти ли разправяше, че правиш 1500 евро на месец от AirBnb в Докторрската ? Е виж го тоя празен апартамент , виж го как е нагласен , ти си знаеш твоя дали се доближава като обзавеждане и си отговори сам дали си вярваш на раздувките

                          P.S. Ааа и да ти кажа при AirBnb няма 100% покритие, даже и на бизи пазари има най-много 90% защото единия буква примерно до Петък , другия от Неделя и остава един ден който никой не може да използва. та тия 1500 евро, колкото и да са мизерни за размера на инвестицията , може да ги направиш ако през зимата даваш на 120 евро на нощ. То е сега хората не могат да си напълнят апартамента на 60, поздравления ако може да даваш твоя на 120.

                          Много станаха бе Левчо ... вече като кажеш добър ден гледам къде е Луната.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Защото щв станат още по-скъпи.
                            Той сега никой не ги е купил, ама видиш ли по-нататък някой ще плати повече ?!
                            Това или е лъжа или глупост.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Защо да се прибират скъпите?
                              Защото щв станат още по-скъпи. И са таргет на друг тип купувачи. Сегментация. За копторите е обосновано да опиташ продажба ако имаш такъв на фона на откровено недостъпните за масата хора имоти. Да, имаш право - още повече се прибират в низходящ тренд.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Мои познати - немци продават и бягат, втрещени от кочината наречена Варна. Хората се чудят как е възмможно от 2 год улиците да са разкопани и изоставени (ще снимам) а вик авариите да са почти ежедневни:

                                https://vikvarna.com/bg/messages/breakdown.html
                                То само там да е.Бананова държава,бананова.С повишаването на температурите БГ агрономите да почнат да сеят банани поне да е всичко както трябва А и ракия става от тях,споделям като информация за някои потребители.
                                Last edited by Мечкан_Бикоядов; 07.05.2024, 15:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X