IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    е щом имаш време да чакаш до 2049та, кой съм аз, че да те спирам
    Няма да чакам, само ми посочи какво да купя днес.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение

      Да разбирам, че се опитваш да ме убедиш, че всички инвестиции ще изостават от имотите в следващите 30-40г. и никога повече няма да се върнем на рой 15г ? Предполагаш помниш когато долу горе влязох в темата и че имам още не малко време да преваля 40г. възраст. Със сигурност не съм готов да съм 100% в имоти...виж ако бях 50г+ вероятно щях да мисля по друг начин.
      е щом имаш време да чакаш до 2049та, кой съм аз, че да те спирам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

        Само това чакам: да пратя на произволен потребител на форум моята банкова сметка.

        Това е нереализирана капиталова печалба, естествено.
        Така че за вас не важи. Не са пари

        Интересен е този форум: поне половината от хората тук са само дошли да критикуват инвестициите в НИ и самите инвеститори на лична основа.

        Като не ви харесва, защо влизате?
        Дали не е, защото сте изпуснали голям подем на пазара и само ще се почувствате добре като осмивате тези, които са участвали?

        Щом сега ще фалираме като не продадем, ще ви олекне! Най-накрая ще бъдете спокойни
        Виждам, че хубаво си измиваш ръцете. Харесват ми от време на време разсъжденията ти, ама тия шикалкавяние и игри на ощипани моми, не си мисли, че носят някаква стойност за темата.

        Аз лично влизам в темата първо защото имам някаква финансова възможност за инвестиция в НИ в момента и второ за да намеря аргументи, ЗАЩО НЕ СЪМ ПРАВ да смятам, че имотите ще поевтиняват. Когато влязох в нея също бях повишител. Извадих късмет да съм повишител+ купувач в годините, когато бяхме близо и на дъното.
        Нооо, не се заблуждавам, че съм влязал на пазара, щото съм топ разбирач, а защото съм извадил късмет. Обаче си мисля, че е едно е да имаш късмет при 10г. рой, друго е при 35г. рой, някак второто не ми се струва перспеквитно и смислено. Опитвам се да съм възможно най-близо до реалността и да съм максимално безчувствен към инвестиициите без значение дали са тухли или някакви други. С оглед на това, ако ти можеш да дадеш някаква смислена стойност и обяснение бих го чул. Ако ли не, стой си ощипан.





        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          Приятелю, тук мисля, че се заблуждаваш или това време което чакаш може да те завари в леко напреднала пенсионна възраст.
          Да разбирам, че се опитваш да ме убедиш, че всички инвестиции ще изостават от имотите в следващите 30-40г. и никога повече няма да се върнем на рой 15г ? Предполагаш помниш когато долу горе влязох в темата и че имам още не малко време да преваля 40г. възраст. Със сигурност не съм готов да съм 100% в имоти...виж ако бях 50г+ вероятно щях да мисля по друг начин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Чест ти прави, че споделяш. Знам че не ти се иска но такъв е живота. Остава ссмо да признаеш че си се объркал и че по- ниски цени едва ли ще има.
            Той ти казва че още с отварянето на вратата му предлагат 5% отстъпка бе.Като нищо може да задълбае и до 10-15%.
            Нали ти от миналата година тръбеше че цените само ще се качват?
            Е ако то беше послушал някой щеше да плати 5% минимум по-скъпо!
            Явно е че цените вървят надолу и знам че не ти се иска но такъв е живота.Остава само да признаеш че си се объркал и че по- високи цени едва ли ще има

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Често се пише за прословутите заварки. Обикновено са компрометирани в бани, където често излиза ръждясала арматура. Добрите майстори ги обливат наново с циментова баня и по този начин компрометираните арматури им продължават живота с десетки години, преди да положат грунда и плочките. Има десетки примери на недостроени панеляци, стоящи, единствено на заварките си, подложени 30-40години на атмосферни условия, които просто си стоят изградени и нищо не предполага да се разпаднат в идните 200г.
              А то понеже ги поливат всички майстори, за това мине не мине по новите се показва 50годишна панелката, на която и е падналата едната стена...Че са 100+г съм сигурен ако са в германско, но при нас имам дълбоки съмнения! И то много съмнения видяни с очите си. Сигурен съм, че много малко от вас са се качвали на подпокривоно на панелка, а аз вольо невольо съм го правил десетки пъти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Това няма как да го знаем.
                за каква цена на м2 ставаше дума при огледа?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Сигурно ще го продаде, вероятно не е последния ап на света. Просто в момента следя пазара, че евентуално лятото може би ще действам ако нещата ми се получат. Споделям реален опит в темата за НИ, нали това е идеята на форума или бъркам? Гледам, че има раздвижване на пазара и пак са тръгнали сделките или поне огледите (колкото и да не ми се иска).
                  защо пък сега са се активизирали
                  те продавачите това и чакат, да им звънне някой и да вдигнат цената
                  точно днес изтрих една обява, дето следях, защото и бяха вдигнали цената!!
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    Чест ти прави, че споделяш. Знам че не ти се иска но такъв е живота. Остава ссмо да признаеш че си се объркал и че по- ниски цени едва ли ще има.
                    Това няма как да го знаем.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Сигурно ще го продаде, вероятно не е последния ап на света. Просто в момента следя пазара, че евентуално лятото може би ще действам ако нещата ми се получат. Споделям реален опит в темата за НИ, нали това е идеята на форума или бъркам? Гледам, че има раздвижване на пазара и пак са тръгнали сделките или поне огледите (колкото и да не ми се иска).
                      Чест ти прави, че споделяш. Знам че не ти се иска но такъв е живота. Остава ссмо да признаеш че си се объркал и че по- ниски цени едва ли ще има.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        тоя няма ли да го продаде до лятото
                        Сигурно ще го продаде, вероятно не е последния ап на света. Просто в момента следя пазара, че евентуално лятото може би ще действам ако нещата ми се получат. Споделям реален опит в темата за НИ, нали това е идеята на форума или бъркам? Гледам, че има раздвижване на пазара и пак са тръгнали сделките или поне огледите (колкото и да не ми се иска).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Чак пък тръгнал да купува... Евентуално лятото, може би, ако всичко е точно. Засега само кибик.
                          тоя няма ли да го продаде до лятото
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            Казах ти аз. Щом Трайчо тръгна да купува на по-високи цени отпреди година, значи усеща накъде духа вятъра. Явно и кольо затова е тръгнал по огледи на зелено.
                            Тия не се шегуват, ще купят и двамата. Даже джонката съмнително мълчи, вероятно бръмчат по огледи с доверения адвокат.
                            Чак пък тръгнал да купува... Евентуално лятото, може би, ако всичко е точно. Засега само кибик.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Не го е гледала още.
                              ай дано го хареса
                              па ти да почерпиш
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                                защото това е въпрос на умствени възможности, а все пак в тази тема се дискутира биткойна, нищо че маскировъчното название е за ръст в цените на имотите.
                                а аз само споменах, че джонката не е нужно да ходи по огледи
                                защото знае обявите наизуст ей като това ром
                                https://www.youtube.com/watch?v=O2SvYCcg7cc
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X