IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Даже един фрости се хвали, че обитава детска стая, ама не пише, ако имал женска, тя къде се вписва? Мъжка ли е намерил този лирически герой на пониженията, хахахахаха
    Фрости е замръзнал некъде преди години. Женките викат дай да купим, но мама вика не, готова с жилище ще намерим. И Софиянка, и убава ако може. Така са повечето избръмчали поколения и мами, и синковци! Тати се не меша, тя мама щом е казала тва ше е.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Сто акции, но от един дол дренки. Колега, нали и аз вкарвам в ETF-фи. Що ми подценяваш финансовата култура, да не би да не съм се запознал с профила им? Обвързани са....
      Запознал си се със шишето.Ама много рано.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Ми те и помощ да оправят булките може да искат. С гнездата и къщичките по птичи модел, за което Ратко е абсолютно прав не ги бива. А това са природни закони. Женската търси сигурност да отгледа поколението си.
        Даже един фрости се хвали, че обитава детска стая, ама не пише, ако имал женска, тя къде се вписва? Мъжка ли е намерил този лирически герой на пониженията, хахахахаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Хахахахахахахахаха, вярно!
          Ми те и помощ да оправят булките може да искат. С гнездата и къщичките по птичи модел, за което Ратко е абсолютно прав не ги бива. А това са природни закони. Женската търси сигурност да отгледа поколението си.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            няма, няма и да има.
            при много от птичите видове, преди избор на партньор,
            мъжкия сам прави гнездо и после го демонстрира на женската
            хареса ли му, разпределението и изложението - има сватба

            а нашите симпатяги, какво ще покажат
            гнездото на баба си, в което живеят и родителите им
            и като чуе женската още първата нощ
            -фростчо, джонка, спиш ли мама!??
            смятай
            Хахахахахахахахаха, вярно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Замисли ли се и ти, че жена-понижител на цените на имотите, просто няма, само гейове-кондореси, яндокси, беърфокси и ортодокси, всичката гилдия е унисекс!
              Да не говорим, че най-активните бяха през 21-ва година! Оттогава цените удвоиха! Полуидиотите, които ми се подиграваха за тогавашната ми покупка, окапаха, а през този период изплатих почти 2/3 от кредита и налях в сума ти други активи, като само кеша си ми стои на 60% от остатъка!!!
              няма, няма и да има.
              при много от птичите видове, преди избор на партньор,
              мъжкия сам прави гнездо и после го демонстрира на женската
              хареса ли му разпределението и изложението - има сватба

              а нашите симпатяги, какво ще покажат
              гнездото на баба си, в което живеят и родителите им
              и като чуе женската още първата нощ
              -фростчо, джонка, спиш ли мама!??
              смятай
              Last edited by ratten; 28.03.2024, 21:42.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                еми няма кой да клати цените, като на коча дисагите
                яндоксчо-ортодоксчо-кондорекса беше много активна и ги люлееше та пращяха
                но сега са останали само едни неинициативни и пасивни понижители
                които надават по някой красък и бързо се сгушват под родопското одеало
                Замисли ли се и ти, че жена-понижител на цените на имотите, просто няма, само гейове-кондореси, яндокси, беърфокси и ортодокси, всичката гилдия е унисекс!
                Да не говорим, че най-активните бяха през 21-ва година! Оттогава цените удвоиха! Полуидиотите, които ми се подиграваха за тогавашната ми покупка, окапаха, а през този период изплатих почти 2/3 от кредита и налях в сума ти други активи, като само кеша си ми стои на 60% от остатъка!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Е, въпроса тогава е КОГАААА????
                  Докога ще отлагаме спада? Докога? Коси, прошарени и алармираща простата при мъжете-понижители, пресъхнал кладенец при жените понижители, упссс, жени понижители на имоти, не съм срещал, извинявам се на дамското съсловие, много по-мъдрата част от човечеството.
                  еми няма кой да клати цените, като на коча дисагите
                  яндоксчо-ортодоксчо-кондорекса беше много активна и ги люлееше та пращяха
                  но сега са останали само едни неинициативни и пасивни понижители
                  които надават по някой красък и бързо се сгушват под родопското одеало
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    Лихвите по жилищните и потребителските заеми намаляват през февруари

                    При кредитите за бизнеса средната лихва на заемите над 1 млн. евро се вдига на годишна и на месечна база, отчита БНБ

                    никоя новина не е добра за понижителите от стаите с играчки и квартирите
                    Е, въпроса тогава е КОГАААА????
                    Докога ще отлагаме спада? Докога? Коси, прошарени и алармираща простата при мъжете-понижители, пресъхнал кладенец при жените понижители, упссс, жени понижители на имоти, не съм срещал, извинявам се на дамското съсловие, много по-мъдрата част от човечеството.

                    Коментар


                    • Лихвите по жилищните и потребителските заеми намаляват през февруари

                      При кредитите за бизнеса средната лихва на заемите над 1 млн. евро се вдига на годишна и на месечна база, отчита БНБ

                      никоя новина не е добра за понижителите от стаите с играчки и квартирите
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        Личи си колко си финансово неграмотен.Тоя единствен фонд се състои от 100 акции.
                        Сто акции, но от един дол дренки. Колега, нали и аз вкарвам в ETF-фи. Що ми подценяваш финансовата култура, да не би да не съм се запознал с профила им? Обвързани са....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          И какво по-точно произвеждате?!
                          Я кажи нещо българско имаш ли купено у вас.

                          Точно така - в бг нищо не се произвежда (освен ниско-качествени услуги със съмнително качество, от които никой няма нужда).
                          Произвеждате!? Ти на Луната ли живееш или в България? Ти да не си оня юнак с хана а? Как те излових родоотстъпнико ниши, хахахахахааааааааааааааооо

                          Коментар


                          • https://dariknews.bg/novini/bylgarii...LQxmWO7ZKmLb9w
                            Цените се повишавали пак , имало нов скок хахахах
                            Хептен не можете да купите вече

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              1) Борда пази от българския чиновник, от западния нищо не мое ни опази освен излизане от ес. банките са чужди и те ни ЗАРОБВАТ.
                              2) ишлеме и суровини - ей това освен безсмислените тули
                              3) Първо ще е 15%, за после не се знае. дано поне въведът необлагаем минимум = МРЗ че съвсем ще измрат от глад ората.

                              Ако влезем в ес ще имаме 2-3 години да изпапаме резервите в БНБ - пак ще отидат в тули. След това потоп
                              Резервите на БНБ бяха отдавна цел номер 1 за крадене на окорения идиот. Добре, че Еврозоната върви пак към отлагане.
                              Last edited by ejonny2376; 28.03.2024, 17:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Само да уточня в момента имаме регресивна данъчна тежест. Колкото повече вземаш по малък процент ти прибира държавата. Ей тая глупост трябва да се промени
                                Първо трябва да се спре плочкаджията, който плаща 0% данъци. Него обаче никой няма да го гони. Всичко живо ще иде в сивия сектор. Досега поне имаше разни заблудени, които си плащаха. Средната класа отново ще го отнесе най-много.

                                Доста народ вече купи имоти в Дубай. Познай защо. Защото там данъци йок.

                                Коментар

                                Working...
                                X