IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Оф, и тоя ужилил банкстерите. Оне германеца от Ловеч ги жилеше, та накрая не знам чий гъз се поду, сега и тоя. И данъци вдигат и без пари под наем искат да живеят. Майкоо мила! Докъде води фрустрацията.
    На мен ми направи силно впечатление мнението на абоната miкomiкov, който твърди, че като впишеш основанието за превод, към инвестиционен посредник, те започват да се тресят от страх за изтегляне на ликвидност!!!!! Макар и всеки нормален икономист работещ в банка, да е наясно, че при този посредник , акциите и фондовете могат да имат движения нагоре-надолу с 99%. Предполагам начумерените физиономии са били скрит присмех в смисъл "Този смешник, на какво се надява на международните пазари с тази смешна сума, която тегли от нашата банка...?"
    Освен това, този абонат, дали е запознат, хората, които работят в тези банкови офиси, колко обидно ниски заплати получават и колко ги болят половите органи за банката в която работят..
    Last edited by Bailor; 07.04.2024, 22:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

      Сигурно директора на клона си е загубил работата защото е позволил г-н Снежинка да си изтегли капитала от 5000 лв нанасяйки сериозен удар върху ликвидността на банката.

      Нивото във форума е паднало драматично.
      ​​​​​
      ​​​​​​
      Купили акции по за 500$ и прибират, лапкат. Но имотите искат пара, не суми които те изхарчват за семки!
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        само не им казвай, че може да ни и вдигнат лихвите
        Оф, и тоя ужилил банкстерите. Оня германеца от Ловеч ги жилеше, та накрая не знам чий гъз се поду, сега и тоя. И данъци вдигат и без пари под наем искат да живеят. Майкоо мила! Докъде води фрустрацията.
        Last edited by bulgarian lev; 07.04.2024, 21:46.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Ето нещо от рубриката "Днес във Великобритания, утре......

          https://kritichno.bg/obshtestvo/hily...t-na-ulitsata/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

            да ви вдигнат данъците ще е най-добре, плюс една година амнистия за наемателите. Като едно време, че да ви дойде акъла.
            Само ти не ги беше вдигал от целокупния перон...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              само не им казвай, че може да ни и вдигнат лихвите
              да ви вдигнат данъците ще е най-добре, плюс една година амнистия за наемателите. Като едно време, че да ви дойде акъла.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Другарчета, ние ужилихме банкстерите с милиони, а не с малки суми, както вие си мислите.

                Май затова пак щели да ви вдигат таксите. Така чувам напоследък.
                само не им казвай, че може да ни и вдигнат лихвите
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                  Сигурно директора на клона си е загубил работата защото е позволил г-н Снежинка да си изтегли капитала от 5000 лв нанасяйки сериозен удар върху ликвидността на банката.

                  Нивото във форума е паднало драматично.
                  ​​​​​
                  ​​​​​​
                  Другарчета, ние ужилихме банкстерите с милиони, а не с малки суми, както вие си мислите.

                  Май затова пак щели да ви вдигат таксите. Така чувам напоследък.
                  Last edited by Frosty; 07.04.2024, 11:55.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    Ама разбира се... да се махаме надалеч, защото пречим на банкстерската мафия и на брокерската мафия да лапкат комисионни и лихви наготово ! Нали така !
                    Трябвало да ставам доживотен роб на някакво си смотано банкерче с нелепо костюмче... наш кога ще стане !
                    Много ми хареса когато си дърпах парите от сметките за да ги вкарам в акции, наглите банкстери как ме гледаха както гладно куче гледа кокал.
                    Бяха изпаднали в нещо като истерия. Ама как така ще си местя парите от умрялата им банка, ама защо съм искал да си закривам сметките с 0% лихва...
                    Сега искам да се пробват да ми блокират сметките щото не слушкам, или щото не играя по свирката на корумпираните политици - ще получат комбинация от три пръста с преобладаващ среден...

                    Бонвиван, според мен се бъркаш за това изискване.
                    Сетих се и за ютубърът Румен Виста, който си продаде къщата във Варна и замина да живее на Бали... до колко знам от разказите му, той също си я строи сам с помощ от семейството...

                    https://www.youtube.com/watch?v=nGmcmc8_k00&t=375s
                    Сигурно директора на клона си е загубил работата защото е позволил г-н Снежинка да си изтегли капитала от 5000 лв нанасяйки сериозен удар върху ликвидността на банката.

                    Нивото във форума е паднало драматично.
                    ​​​​​
                    ​​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Аз за последно теглих 7к на каса и не ми е направило впечатление, банкера дори да мигне за сумата. През 2021г., изтеглих общо 50 бона от четири банки, не ми е направило впечатление, чиновник във всяка една от банките, да изрази, каквато и да било емоция при изтеглянето на парите, които вложих в недвижимост, нито при депозирането на съответните суми. В какви филми са нашите приятели- понижителите нямам си на идея.
                      Много близки приятели си докарват по 15 бонбона месечно, като домашни майстори, а някои тука, си въобразяват, че банка ще им се разсърди, ако изтеглят 20 бона трохи за тях, ХАХАХАХАХА , какви хора имало на този свят, с какво самочувствие с 1% покритие.....ХАХАХАХАХА
                      Лордче, напоследък и аз се надявам на промоции в цените, но това не означава, че трябва да заровим глава в пясъка и да живеем в паралелна реалност. Затова се забавлявам, виждайки толкова крайни мнения и трудно се сдържам да не пусна някой ироничен пост.

                      Иначе поглеждайки отстрани у форума сме доста потенциалните купувачи между 30-45г, които спокойно можем да отлепим някоя по-тлъста ипотечка. Но повечето нямаме зор и предпочитаме да пасуваме на текущите цени. Само Трайчо напоследък се е позасилил, но предполагам, че му е нараснало домочадието и вече няма накъде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        При теглене кеш може да е различно. Не е задължително да попълваш основанието за тегленето. Когато купуваш жилище - пишеш ли ОСНОВАНИЕ ? Не, нали? Не си и длъжен, разбира се.

                        Пропуснал си малката особеност. Споменава се ОСНОВАНИЕТО за прехвърлянето на сума към Инвестиционен посредник - поне банкова сметка.

                        Хайде да не ги правим толкова глупави тия "банкери", а!

                        Ето точно това ИМ прави впечатление. Голямо!
                        Може и така да е, не съм бил от страна на банките, а само като клиент. Нека си събират данни и впечатления, важното е да не се прекрачва тънката граница. Особено като говорим за изцяло декларирани доходи, бих се изненадал и моментално ще преустановя работа с конкретната банка, ако в някой клон ме възпрепятстват и ми държат сметка какво да правя с парите си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          .....

                          , за друго не е имало проблем и никой не ме е гледал накриво. За 20к кеш, стига да се спазва процедурата с предизвестието, едва ли на някой ще му направи впечатление.


                          .......
                          .

                          При теглене кеш може да е различно. Не е задължително да попълваш основанието за тегленето. Когато купуваш жилище - пишеш ли ОСНОВАНИЕ ? Не, нали? Не си и длъжен, разбира се.

                          Пропуснал си малката особеност. Споменава се ОСНОВАНИЕТО за прехвърлянето на сума към Инвестиционен посредник - поне банкова сметка.

                          Хайде да не ги правим толкова глупави тия "банкери", а!

                          Ето точно това ИМ прави впечатление. Голямо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Последно теглих 5к кеш на каса преди празниците, всичко друго ми минава по банка. Установих само, че таксите за теглене са скочили значително, за друго не е имало проблем и никой не ме е гледал накриво. За 20к кеш, стига да се спазва процедурата с предизвестието, едва ли на някой ще му направи впечатление.

                            За преводи между 10 и 40к онлайн няма също никакво забавяне и се прехвърлят, все едно си купувам мляко в магазина. Та изобщо не схващам за какви намръщени физиономии и молби иде реч. Затова казвам, че персоналното отношение което среща Снежинката, няма нищо общо с банковите операции, които е извършвал в банковия клон.
                            Аз за последно теглих 7к на каса и не ми е направило впечатление, банкера дори да мигне за сумата. През 2021г., изтеглих общо 50 бона от четири банки, не ми е направило впечатление, чиновник във всяка една от банките, да изрази, каквато и да било емоция при изтеглянето на парите, които вложих в недвижимост, нито при депозирането на съответните суми. В какви филми са нашите приятели- понижителите нямам си на идея.
                            Много близки приятели си докарват по 15 бонбона месечно, като домашни майстори, а някои тука, си въобразяват, че банка ще им се разсърди, ако изтеглят 20 бона трохи за тях, ХАХАХАХАХА , какви хора имало на този свят, с какво самочувствие с 1% покритие.....ХАХАХАХАХА
                            Last edited by Bailor; 06.04.2024, 23:04.

                            Коментар


                            • Някои банкери да са били намръщени и притеснени за 20-те бона на някой клет депозант в шума, ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА. Те, непрекъснато си вдигат таксите, ега не стъпиш в офиса им. След последното вдигане на таксата за валутен превод чрез суифт, ползам само мобилно банкиране през SEPA.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                                Мече държижиш ли още cfd на златото.
                                За жалост не. Таргета ми беше 2180. А виж сега каква е цената.

                                Коментар

                                Working...
                                X