IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Песи, Песи...знаеш, че обичам да те разочаровам. Обещавам пак да го направя, като ти докажа, че наивния си ти, и че това което правиш е опасно за твоите финанси.

    П.с ценаната на коня е 64, до 2 месеца, обещавам, че твоите туули ще са се обезценили с мин 30%, спрямо моя кон.
    Глей ся как ме провокира да пиша пак . Бива ли така ?! :-)
    Има фундаментална разлика между това което търсим и искаме между нас. Ти ми пишеш как след 2 месеца ще си с 30% пред мен. Ок радвам се за теб , но не ме интересува. Интересува ме какво ще бъде след минимум 20 години........ При това знам какво ще бъде , ама не спрямо теб / това пак не ме интересува/ , а само спрямо инфлацията...:-) Та след 20 години ще бъда точно толкова 30% над официалната инфлация. т.е. около реалната
    Не искам повече ... както едно от чаветата ми обича да казва - хиляди, хиляди, хиляди пъти съм писал, че не търся начини да печеля, а само да запазя стойност.... Печалбите ги оставям на вас :-) , които идват после към мен под формата на наем :-)
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 16.04.2024, 06:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Правят бързи печалби от имоти

      https://trud.bg/правят-бързи-печалби-от-имоти/
      хахахаа, що така?
      Правите грънци, бъркате си в носовете цял ден и фантазирате че сте милионери и само сополи вадите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MarkoVanBasten Разгледай мнение
        Къде се загуби Кавръка? Толкова време вдига лихвите... Да не се отказал?
        Смята капиталовата от OXY.Изгорех с 1 бутилка ракия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

          https://www.blagoevgrad24.bg/novini/...pazara-2079227

          В същото време маймуни да купуват няма и сделки няма !
          Бедна им е фантазията на фауната каква катастрофа ги чака !
          пазарът засега поема новото строителство, има доста свободни пари в населението и то търси инвестиционни алтернативи.
          Last edited by Bailor; 15.04.2024, 22:58.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danetha;n4172920 Разни глупости и понижителни мечти

            [URL="https://www.blagoevgrad24.bg/novini/Bylgaria/6-miliona-kvadratni-metra-zhilishta-shte-navodnyat-pazara-2079227"
            https://www.blagoevgrad24.bg/novini/...pazara-2079227[/URL]

            В същото време маймуни да купуват няма и сделки няма !
            Бедна им е фантазията на фауната каква катастрофа ги чака !
            Очаквам цените да се задържат устойчиво през следващите няколко тримесечия, посочи доц. Стефанов и допълни, че няма основания да се твърди, че цените ще спаднат сериозно, защото пазарът засега поема новото строителство, има доста свободни пари в населението и то търси инвестиционни алтернативи.

            Хахаха, внушенията нямат общо с действителността, ти чете ли статията или само заглавието? Хахаха

            Коментар


            • Уелкъм ту булгерия !

              Забавление по български : https://www.facebook.com/reel/1081857435762754

              На фона на панелки за половин милион ....
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • 6 милиона квадратни метра жилища ще наводнят пазара

                https://www.blagoevgrad24.bg/novini/...pazara-2079227

                В същото време маймуни да купуват няма и сделки няма !
                Бедна им е фантазията на фауната каква катастрофа ги чака !

                Коментар


                • Правят бързи печалби от имоти

                  https://trud.bg/правят-бързи-печалби-от-имоти/
                  хахахаа, що така?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    А ето и една типична 'българка'! по подобие на типичния българин - Песимиста!

                    Параноя + материализъм + ниска фин. култура + недоверие към всичко, дето не можеш да пипнеш!
                    (демек кюфтета, кебапчета и като логично следствие - ту'ули)

                    От една страна абсолютен скептик и не вярва на нищо, от др. страна изхвърля един 'гараж' през терасата!

                    https://www.dnes.bg/notifikacii/2024...erasata.604512

                    Из "Парадоските на живота".......
                    Е, човек в края на краищата трябва да вЕрва в нещо......

                    Коментар


                    • А ето и една типична 'българка'! по подобие на типичния българин - Песимиста!

                      Параноя + материализъм + ниска фин. култура + недоверие към всичко, дето не можеш да пипнеш!
                      (демек вяра в кюфтета, кебапчета и като логично следствие - ту'улите)

                      От една страна абсолютен скептик и не вярва на нищо, от др. страна изхвърля един 'гараж' през терасата!

                      https://www.dnes.bg/notifikacii/2024...erasata.604512

                      Из "Парадоските на живота".......
                      Last edited by Julius_BG; 15.04.2024, 21:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Добре де, знайна държавица да е. Знайна, но пропаднала. Пропаднала именно заради такива псевдоинвеститори като вас, които са готови да изсипят куп пари в някакви грозни презастроени гета, а си хвърлят боклуците пред входа в горичката, вместо да разчистят и облагородят.

                        Ратко Ратко, добряк си ти по душа, но си финансово необразован... И глупавият патриотизъм те е заслепил дотолкова, че не можеш да отсяваш стойностното от боклука. В България стойностните неща са много, а ти си се забил в най-големия боклук - бетона и кофторите. По-голям боклук от презастроена София има ли, кажи ми? Да си набиеш парите в най-неперспективното нещо, в най-непродуктивното...Само защото според някакъв си сайт цените растяли с еди колко си процента...Виж, ако беше стегнал къщата на дядо си, щеше да е напълно различно. Трабва да видиш при мен как се получиха нещата, всичко е в автентичен вид, каква механа с дъб и естествен камък само стана....Това е имот и дом - там където са се раждали, живяли и умирали поколения. И съвсем не е имот и дом някаква забита в младостка поляната грозна сграда с пластмасова фасада, некадърно построена с цел да се печелят едни проценти и да се изперат едни пари. Кофтори, строени не да се живее в тях, а за да се продадат на глупци, мислещи за "капиталова". Все едно да купиш нова кола, с цел да я продадеш за старо желязо, защото желязото било поскъпвало... Глупост неповторима. Същевременно имотите на дедите ви пустеят в провинцията, квадратен метър земя се продава за цената на една бучка сирене имитиращ продукт...
                        По провинцията, въпреки хубавата природа, няма нормални условия за живот в затънтените села и малки градчета.

                        Буренясали дворове и тук там някоя куца баба, както ти сам беше казал.

                        И ги няма онези трудолюбиви селяни от времето на НРБ. Има селски тарикати, които само гледат да крадат и да правят номера.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                          Опитвали се да продадат на цени от 2011 и не можели. Всъщност ти 2011 едва ли си имал идея от пазара ама нейсе.
                          Пак не си разбрал! Казах, че се опитват да продадат на цени +50%, от тези, на които са ги купили през 2011~2012. Да имах идея, отделно тогава купих, и то без стотинка кредит. Показах и документи тук. Кой видЕл, видЕл.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            За какво ми е да лъжа? Аз казвам това, което виждам, дали на някой му харесва? Слабо ме вълнува.
                            Опитвали се да продадат на цени от 2011 и не можели. Всъщност ти 2011 едва ли си имал идея от пазара ама нейсе.
                            Last edited by Minaiivan; 15.04.2024, 14:28.

                            Коментар


                            • Къде се загуби Кавръка? Толкова време вдига лихвите... Да не се отказал?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                                А когато купуваш с кредит / 90% от сделките / освен, че плащаш инфлацията, натрупана във времето, създаваш и нова, която ще плащат бъдещите горди "собственици" на имоти.
                                А най якото е че има инвеститори с 5-10 имота, купувани последователно във времето, които сьс всеки следващ имот са плащали инфлацията създадена от тях самите с предните покупки.
                                мислех да си трая, но ти ме разкри
                                и разбра колко е яко
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X