IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

    Левчо говори за София, не за ТИМ град.
    А! Точно. Тъкмо нещо подобно му написах току що за мол Варна, дето го няма от години вече. А Делта не знам. Явно е нещо подобно.
    Last edited by bulgarian lev; 16.04.2024, 23:30.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      За какви вдигания на наеми говорите бре хора? Излезте и се разходете навън, такова чудо не е било. Миналата седмица бях в новия мол - Делта във Варна, ми то половината магазини затворили бре. Само на втория етаж преброих поне 15 магазина, който не вярва мога да кача снимки, само трябва да ги поорежа, че бъгавия форум не ги аресва.
      Оня магазин пък на главния булевард още търси наематели, въпреки че дава 2 месеца гратис.

      Левчо един съвет, след като си вдишал райски газ, по-добре се въздържай да пишеш, че ставаш смешен с фантазиите си.
      Наемите и живота като цяло не са съсредоточени в мол Варна. Дето издиша от поне 3 години вече. В този Делта щом казваш, значи е така. Моловете по принцип са под натиск, виждам ги с колко персонал работят.
      Last edited by bulgarian lev; 16.04.2024, 23:32.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Ами, като ти е тегаво искаш, да се самоубиеш ли бе , щом нищо не ти харесва на имотния пазар, да си направиш харакири и да приключва тази тежест в душата ти. Това ли очакваш да чуеш? Не ти го препоръчвам, има шанс и за теб..всяко живо същество трябва да намира смисъл да живее.
        ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Мерси, че ми позволи да си почина
          Нали сме с разбрали че след третата голяма требе да почиваш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Направо ги разгроми понижителите.Ай сега легай да почиваш.
            Мерси, че ми позволи да си почина

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              За какви вдигания на наеми говорите бре хора? Излезте и се разходете навън, такова чудо не е било. Миналата седмица бях в новия мол - Делта във Варна, ми то половината магазини затворили бре. Само на втория етаж преброих поне 15 магазина, който не вярва мога да кача снимки, само трябва да ги поорежа, че бъгавия форум не ги аресва.
              Оня магазин пък на главния булевард още търси наематели, въпреки че дава 2 месеца гратис.

              Левчо един съвет, след като си вдишал райски газ, по-добре се въздържай да пишеш, че ставаш смешен с фантазиите си.
              Ами, като ти е тегаво искаш, да се самоубиеш ли бе , щом нищо не ти харесва на имотния пазар, да си направиш харакири и да приключва тази тежест в душата ти. Това ли очакваш да чуеш? Не ти го препоръчвам, има шанс и за теб..всяко живо същество трябва да намира смисъл да живее.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Свободни хора, лишени от собствено жилище. Сега, ако те попитам колко си свободен и в други активи, съм сигурен, че те бия и във физическо злато и в ETF-и. Е, питането ми е ти в какво точно си свободен? Освободен си финансово отвсякъде....
                Направо ги разгроми понижителите.Ай сега легай да почиваш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  За какви вдигания на наеми говорите бре хора? Излезте и се разходете навън, такова чудо не е било. Миналата седмица бях в новия мол - Делта във Варна, ми то половината магазини затворили бре. Само на втория етаж преброих поне 15 магазина, който не вярва мога да кача снимки, само трябва да ги поорежа, че бъгавия форум не ги аресва.
                  Оня магазин пък на главния булевард още търси наематели, въпреки че дава 2 месеца гратис.

                  Левчо един съвет, след като си вдишал райски газ, по-добре се въздържай да пишеш, че ставаш смешен с фантазиите си.
                  Левчо говори за София, не за ТИМ град.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    Ние "перонните кибици" сме свободни хора, а вие тухладжии сте роби на банкстерите.
                    Свободни хора, лишени от собствено жилище. Сега, ако те попитам колко си свободен и в други активи, съм сигурен, че те бия и във физическо злато и в ETF-и. Е, питането ми е ти в какво точно си свободен? Освободен си финансово отвсякъде....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Правиш ли разлика между руски "инженери" и такива в цивилизацията?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Ми ето, в Пловдив в Смирненски има апарти ново строителство, обзаведени по 70-80 кв за 600€. Аз толкова вземам в Хиподрума. Значи не дера наематели, направо си е промоция. Като сменях гаража - магазин се чудех колко да му искам, мислех 500-600 лева. Но ми помогна един кандидат наемател който за фризьорски услуги и гараж му вдигнали наема на 1100 лева. Опааа, и аз веднага го лъзнах на 800 лв. Красота! Пак промоция. , но го отнесоха за ден. С краткосрочното може да достигна петичка месечно спокойно.
                        За какви вдигания на наеми говорите бре хора? Излезте и се разходете навън, такова чудо не е било. Миналата седмица бях в новия мол - Делта във Варна, ми то половината магазини затворили бре. Само на втория етаж преброих поне 15 магазина, който не вярва мога да кача снимки, само трябва да ги поорежа, че бъгавия форум не ги аресва.
                        Оня магазин пък на главния булевард още търси наематели, въпреки че дава 2 месеца гратис.

                        Левчо един съвет, след като си вдишал райски газ, по-добре се въздържай да пишеш, че ставаш смешен с фантазиите си.
                        Last edited by better; 16.04.2024, 22:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                          Ние "перонните кибици" сме свободни хора, а вие тухладжии сте роби на банкстерите.
                          Можеш ли да гарантираш, че твоят биологичен живот, може да надживее всеки панелен апартамент, дори тези в кв. Свобода построени през 1968г. ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Тези смешки, които показваш, са пълни глупости! Ако искаш, можеш ли да си напишеш някакво завещание, което аз ще гарантирам за две поколения след теб, че ще те надживеят, а ако не те надживеят с поне 100г., аз да прехвърля цялото си имущество на твоите наследници и обратна сделка. Опасявам се,че на твое име нямаш нищо. Според мен, обаче сделката е честна, ако имаш имоти, ако си гащник, не е валидна.

                            Коментар


                            • Ние "перонните кибици" сме свободни хора, а вие тухладжии сте роби на банкстерите.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Че какво и е на цената?! - тегли кредит за 40-50 години и си го купувай.
                                Пада се по 700-800 евро на година
                                Ами, остават ми 2 години, цифром и словом за да си изплатя последния апарт. 2 години. Сега, ако ти трябва да купуваш, наистина ще са ти нужни 40-50 години. Не ти завиждам. Изчакай още малко и годините може да се множат и в геометрична прогресия, нали всичките перонни кибици сте уж математици...ужас, никога не бих се поставил на ваше място, дори и след три прераждания...

                                Коментар

                                Working...
                                X