IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://m.imot.bg/details/1i152577568118953

    Етаж от къща в центъра на Карлово за 25К виси на обява вече 3та година.

    Питам се, колко ли ще виси на обява етаж от къща в Карлово обявена за 71К?

    С разлика от почти 50К ако някой закупи етажа за 25К, може да направи луксозен ремонт и да го обзаведе по свой вкус.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
      Айдеее отидоха акциите в дирето значи. Да очакваме едни поне -20% щом кавръков е купил.
      Ох, добре че е купил акции, а не имот. Значи всичко е наред и цените на имотите ще продължат да се покачват с изключение на етажи от къщи до ромската махала в Карлово.

      Току що гледам обява: Къща в Тоскана 70К евро

      vs.

      Етаж от къща до ромската махала в Карлово. 71К евро.

      Продажбата на етажа няма да е в близките 30 години, освен ако цената не бъде коригирана на 25К

      Очакваме включване на ментор Бердж.
      Last edited by два_таралежа; 15.10.2023, 08:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Остави имотите ,имам къде да живея и имам опции ,сега какви си е моя работа ,лични неща ,имоти се придобиват с много възможности не само с пари,ама моите планове са на твоите години да имам минимум 100 к в акции ,ликвидни и стойностни и съм почнал сериозно с големи, скъпи компании Майкрософт,Епъл,Амазон,Луи Вютон,Макдоналдс,Гугъл, и така нататък да не ги изброявам влезни и виж цените на тезинкомпании и после ела да си говорим пак...Имам експозиции и в имотите ,най големите и богати фирми за строителство в САЩ,с над 70 годишна история на пазара...ти си взел да ми говориш са Соди,Моди Софарма и някакви плюнки
        Айдеее отидоха акциите в дирето значи. Да очакваме едни поне -20% щом кавръков е купил.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Ти си нямаш имот нали
          как да няма
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            31 са содите. Имам и в BSE , софарма , монбат и RIO.
            По малко от всички шитове.
            Last edited by nradev1111; 15.10.2023, 16:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Ти си нямаш имот нали
              Остави имотите ,имам къде да живея и имам опции ,сега какви си е моя работа ,лични неща ,имоти се придобиват с много възможности не само с пари,ама моите планове са на твоите години да имам минимум 100 к в акции ,ликвидни и стойностни и съм почнал сериозно с големи, скъпи компании Майкрософт,Епъл,Амазон,Луи Вютон,Макдоналдс,Гугъл, и така нататък да не ги изброявам влезни и виж цените на тезинкомпании и после ела да си говорим пак...Имам експозиции и в имотите ,най големите и богати фирми за строителство в САЩ,с над 70 годишна история на пазара...ти си взел да ми говориш са Соди,Моди Софарма и някакви плюнки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Когато купиш акции за по 700 ,1200 евра се обади
                Ти си нямаш имот нали

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  31 са содите. Имам и в BSE , софарма , монбат и RIO.
                  Когато купиш акции за по 700 ,1200 евра се обади

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Да ти кажа, така е, прав си, цял живот да събираш на влог на смешна лихва и после да да се правиш на тарикат в облигации, а през това време хората да са утроили в тухли и те гонят със събрана от тухли кешовица. Хахаха, тухлата си остава на цена, а приходите от нея гонят твоите смешни приходи от облигациите и ти дишат във вратлето...
                    Облигациите носят пари двойно и тройнонна влога,за който разбира.А ти даже не можеш и да работиш с брокер-платформата,щото не знаеш английски,купуваш БГ акции щото не можеш да се оправиш на другите борси.Пълен смях пълен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Щото ти с 1000 Арети и 27 на Соди си голем инвеститор.
                      31 са содите. Имам и в BSE , софарма , монбат и RIO.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Да ти кажа, така е, прав си, цял живот да събираш на влог на смешна лихва и после да да се правиш на тарикат в облигации, а през това време хората да са утроили в тухли и те гонят със събрана от тухли кешовица. Хахаха, тухлата си остава на цена, а приходите от нея гонят твоите смешни приходи от облигациите и ти дишат във вратлето...
                        Щото ти с 1000 Арети и 27 на Соди си голем инвеститор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Смешник,какви акции купуваш ?
                          Евтини ,нали ?
                          Когато купиш акции за по над 700 евра едната ела се изказват.
                          Да ти кажа, така е, прав си, цял живот да събираш на влог на смешна лихва и после да да се правиш на тарикат в облигации, а през това време хората да са утроили в тухли и те гонят със събрана от тухли кешовица. Хахаха, тухлата си остава на цена, а приходите от нея гонят твоите смешни приходи от облигациите и ти дишат във вратлето...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Европейските акции са едно блато.И такива ще си останат.
                            Ти не купуваш индекси на европейски акции ,нали,като са толкова сходни защо не купиш индекси на Европа?Купуваш Насдак и СП 500 ,до там сме с анализите.Сега че си взел там някоя европейска твоя си работа но Европа си е едно тресавище по отношение на акции и борси.
                            Зависи от акциите.За индексите си прав.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Че какво им е на европейските акции?
                              Европейските акции са едно блато.И такива ще си останат.
                              Ти не купуваш индекси на европейски акции ,нали,като са толкова сходни защо не купиш индекси на Европа?Купуваш Насдак и СП 500 ,до там сме с анализите.Сега че си взел там някоя европейска твоя си работа но Европа си е едно тресавище по отношение на акции и борси.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Смешен си ти.
                                Хора дето купуват български и европейски акции са no comment
                                Палячовци
                                Че какво им е на европейските акции?

                                Коментар

                                Working...
                                X