IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам не знам, аз тая новина като я видях и май май ще има ръст поне 20% тая година:

    https://www.investor.bg/ikonomika-i-...rizata-322569/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Това дори за пране на пари не става. 2 милиона за капанче в центъра на София. Смях.
      Какви приходи трябва да ти носи това, за да избие инвестицията?
      Такива каквито скоро няма да носи ! Собственика го е закъсал но все още е с очилата, като ги свали ще е друга ситуацията . Лошото е ,че го разбирам и повярвай най вероятно е голяма драмата !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
        Щом Cava е излязло на тезгяха и то през публична обява https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61401744711941 преди сезона значи смятай. Преди изборите даже. И никой от централните инсайдъри не го ще. Готви се яка секира. Предлагането в центъра пощуря вчера, поне 10 нови имота които не съм виждал никога. Свързаните бизнесмени бягат. Сещай се како.
        Това дори за пране на пари не става. 2 милиона за капанче в центъра на София. Смях.
        Какви приходи трябва да ти носи това, за да избие инвестицията?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
          Щом Cava е излязло на тезгяха и то през публична обява https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61401744711941 преди сезона значи смятай. Преди изборите даже. И никой от централните инсайдъри не го ще. Готви се яка секира. Предлагането в центъра пощуря вчера, поне 10 нови имота които не съм виждал никога. Свързаните бизнесмени бягат. Сещай се како.
          https://www.dnevnik.bg/biznes/2021/0...ef=home_layer2
          Сезон 2021 в България: лято ще има, туристи - кой знае

          "Ние по Черноморието сме много притеснени. От Дуранкулак до Резово хората не знаят какво да правят", описва ситуацията Евелина Пулева.


          Казва, че заявените чартъри са 65% от обема на изпълнените през 2019 г. и това е "твърде оптимистичен план", защото реално продажби не са направени. Посочва, че в нормални години резервациите са по няколко хиляди седмично по това време на годината, а сега са несравнимо по-малко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

            Заплатката драги ми Лордиевич не е злобна душа, симпатяга е.
            Но какво да кажем за Доматокрад? Та той сам стана брокер и не успя да купи, та сега ли, кого вече го изхвърлиха от Явлена!? А къде избяга замаушката, човекът с толкова развинтен полет на фантазията, колкото на джони? Ами носителя на жъллтата фланелка (вече му забравих ника)? Минаха и заминаха безславно толкова много пероновлакогонци.
            Други като хубавицата Скай, през това време действаха и се сдобиха със собствен имот.
            Дедо попе в твоята енория много понижители на имотите бре и вси изчадия на тъмните сили .....................

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
              Щом Cava е излязло на тезгяха и то през публична обява https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61401744711941 преди сезона значи смятай. Преди изборите даже. И никой от централните инсайдъри не го ще. Готви се яка секира. Предлагането в центъра пощуря вчера, поне 10 нови имота които не съм виждал никога. Свързаните бизнесмени бягат. Сещай се како.
              ама и едни цифри въртят все едно всичко е реки от меди масло...
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Щом Cava е излязло на тезгяха и то през публична обява https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61401744711941 преди сезона значи смятай. Преди изборите даже. И никой от централните инсайдъри не го ще. Готви се яка секира. Предлагането в центъра пощуря вчера, поне 10 нови имота които не съм виждал никога. Свързаните бизнесмени бягат. Сещай се како.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                  Малко трудно и тежко се общува с теб, но ще ти кажа директно , става въпрос за североизтока на града , кв. Бриз. Ако ще купуваш в София, помислих си, че може да искаш да направим следното: Аз ходя на огледи вместо теб в София с твоето търсене, ти ходиш във Варна с моето търсене, ето това е нещо , което можем много да си помогнем, вместо да се нападаме, кой какъв бюджет притежава, все пак не сме деца в детската градина....
                  То не боляло от малко конкретика пък било то и само квартал.. Ся отивам да изкупя целия Бриз
                  Относно общуването няма как да е иначе. Във всеки твой пост или се заяждаш с някого или обиждаш. В последният на който ти реагирах се занимаваш с пачангата и с мен. Безсмислени са всякакви полемики целящи избиване на комплекси, а ти доста често ги списваш такива, ама твоя воля.
                  Нямам време за ходене по огледи, но при външен изглед от апартамента ми се получава да го намирам с точност до сграда, а от там е лесно да се свържеш с продавача. За Бриз ще ми е трудно, че не съм ходил от 5 години там ама не пречи да се пробва.

                  ​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind

                    Какво да ти кажа дядо Попе, странно ниско ми се струва нивото на перонните обитатели тук, колко трябва да си спрял ментално и душевно за да си мислиш, че в инвеститорски форум, инвеститорите в имоти като мен, теб, Дъри, Левчо, Ратко, Бате Пешо, Бони, Леда и Диска сме брокери, а не инвеститори. Показателен е Пачангата, който след като му предложих бас със записи от мои разговори с брокерите от днес, замлъкна и се скри в миша дупка. Полакс, който е от Варна не познава посоките на света и ме пита дали съм се набил във Владиславово...че то двама от брокерите изобщо не разбраха, че съм от София, говорейки си за кварталите на Варна, а местния Полакс не познава посоките на света!!!!!! Такова ни е нивото на понижителите-перонци, какво да очакваме от тях профи мнение по какъвто и да е било въпрос, та те просто са хейтъри за тях брокерите са някакви демони, които им пречат да излязат от квартирата, а са станали пръчове по на 40 плюс, жалка история. Няма форум за имоти по света, дето се демонизират брокери, аз съм регистриран само в IREF, ама ще се регна и в други, въпреки че инострански имоти не ме интересуват , да им цитирам хората от какво се интересуват, не да хейтят брокери и собственици....
                    Заплатката драги ми Лордиевич не е злобна душа, симпатяга е.
                    Но какво да кажем за Доматокрад? Та той сам стана брокер и не успя да купи, та сега ли, кого вече го изхвърлиха от Явлена!? А къде избяга замаушката, човекът с толкова развинтен полет на фантазията, колкото на джони? Ами носителя на жъллтата фланелка (вече му забравих ника)? Минаха и заминаха безславно толкова много пероновлакогонци.
                    Други като хубавицата Скай, през това време действаха и се сдобиха със собствен имот.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Добре че не купуваш у Лисабон. Верно до ключ са повечето имоти, но ще видиш какво е брокер и как люти.
                      Ясно де. Ама смело го кажи. Брокерите са боклуци. Не после мегамозъка да мисли че го демонизирам. Дори сред брокерите консесуса е че сами са си боклуци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Странджа бе бате, ти кво си помисли, че 119 000 лева ли?
                        Левчо. Това е последната обява на Топ брокерката на съответната агенцията, ти сега срещу брокерите ли тръгваш и ставаш пиронец или... Като е странджа я гледай колко тухли са пренесли да не мислиш, че е са я правили от камъните в гората.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Абре лорде кво общо имат посоките на света и моето им познаване със Североизтока дето мечтаеш да купиш? Питах те за Владославово щото оставам с впечатление по всичките ти писания, че само за там ти стига кеша. Иначе всичко на североизток до морето не е много във Варна, а седи някак по към Балчик и Калиакра.

                          Питах те, ти почна да развиваш теории как щял съм да ти открадна имота. Все тая ама бъди коректен.
                          Кажи поне от кои агенции са льольовците с които си говорил?
                          ПС : относно евентуално търсене в София, ако се състой ще е към края на тази година.
                          Малко трудно и тежко се общува с теб, но ще ти кажа директно , става въпрос за североизтока на града , кв. Бриз. Ако ще купуваш в София, помислих си, че може да искаш да направим следното: Аз ходя на огледи вместо теб в София с твоето търсене, ти ходиш във Варна с моето търсене, ето това е нещо , което можем много да си помогнем, вместо да се нападаме, кой какъв бюджет притежава, все пак не сме деца в детската градина....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Стига лъга за днеска. Почивка не ви ли дават? Само за брокерите scumbag е най-често срещаната дума по форумите. Има милиони разултати. А ето гугъл как допълва изречението.

                            Добре че не купуваш у Лисабон. Верно до ключ са повечето имоти, но ще видиш какво е брокер и как люти.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от megamind

                              ... та те просто са хейтъри за тях брокерите са някакви демони, които им пречат да излязат от квартирата, а са станали пръчове по на 40 плюс, жалка история. Няма форум за имоти по света, дето се демонизират брокер....
                              Стига лъга за днеска. Почивка не ви ли дават? Само за брокерите scumbag е най-често срещаната дума по форумите. Има милиони разултати. А ето гугъл как допълва изречението.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Duran Разгледай мнение
                                https://home2u.bg/property/%d0%ba%d1%8a%d1%89%d0%b0-3/ дедо попе тва е за теб точно!!! Да поканиш бъдещата попадия. Ще си помисли, че си от светия синод... има навес и за караваната.
                                Странджа бе бате, ти кво си помисли, че 119 000 лева ли?
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X