IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    Оппа, стари записи от старата тема, такива ми ти работи, Лорде нещо да кажеш ?
    Ами Мариян да каже, защо аз, аз бях просто създател на темата, не нейн унищожител

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      писа в тема | 19 май 2017, 11.03 ч.
      Аааа забравих за върха - предрекох че ще е 2017 втората половина. Мога да твърдя че БЕШЕ 3-тото тримесечие. Сега разпиваме с двама младоци от ВТУто, нали е на няколко преки от вкъщи и им говоря лакърдии за имотите.
      Оппа, стари записи от старата тема, такива ми ти работи, Лорде нещо да кажеш ?

      Коментар


      • След короната ще има яко вдигане на данъци,това е тенденцията от западните страни като нагласи и новини.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от [B
          pesimist4o na kvadrat[/B];n3718327]
          Сбъркал бил той цената на водата ... тя никол някоя си нещо била казала . За мен бъркаш тенденциозно и явно безкористно .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Значи моите числа са преиначени, а твоите не са, така ли?
            Намери ми една оферта в Люлин на цена 800 върху реалните квадрати! Със скица на стаите и площ на всяко помещение без стени и без да броиш терасите.
            Например 70 квадрата светла площ в Люлин за 56.000 Евро. Хайде да видим.

            Нещо от този сорт:
            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6dm8mt&f1=1

            Тук например квадратите са 48,7, а цената е 1053 на квадрат. При това не забравяй, че говориш за средна цена 800, т.е. реално по-големите дупки трябва да са по 600 примерно.

            В кварталите които ми харесват (и конкретно малката част от тях) повтарям са по 4000 и нагоре цените.
            Голема сегментация, що така. Виж, наемите не важат вече, що не забиеш в Лулин за любовниците, ще си на кяр и за 20 годин напред и все с кола или такси да ходиш. Ти любовниците на жълтите ли искаш да ги хвърляш.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Лев, ти очила ли носиш иначе ?
              Има шест свободни, цените са към 960 евро, да не е някой стар необновяван сайт ??
              Нося секви. И тъмни, и зелени, за близо да сложа други, ама не знам колко е стар сайта на Хоум то ю.
              Изглежда актуален. Да звънна да попитам ако искаш. 960 щото цените са паднали, кво се чудиш.
              Last edited by bulgarian lev; 14.02.2021, 22:16.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                https://home2u.bg/project/%D1%81%D0%...Ow3wtkJbKD7zjo
                Малииии, цени народни, всичко продадено почти.
                Па вие си чекайте Малката Русалка.
                Лев, ти очила ли носиш иначе ?
                Има шест свободни, цените са към 960 евро, да не е някой стар необновяван сайт ??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Лордиевич, ти да не си сейфнал темата преди да я бастисат.
                  Мненията на понижителите са ценни уроци.
                  Сейвнал съм много неща, мнението е 100 про на Бота156, доста показателно, какви са ти желанията и как се разминават с прогнозите.
                  Last edited by X_Y; 14.02.2021, 21:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    писа в тема | 29 януари 2019, 21.53 ч.
                    Аааа забравих за върха - предрекох че ще е 2018 втората половина. Сега мога да твърдя че БЕШЕ 3-тото тримесечие. Продадох...
                    Ето, какво предрече великия оракул Бота156 на тази дата
                    Лордиевич, ти да не си сейфнал темата преди да я бастисат.
                    Мненията на понижителите са ценни уроци.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • писа в тема | 29 януари 2019, 21.53 ч.
                      Аааа забравих за върха - предрекох че ще е 2018 втората половина. Сега мога да твърдя че БЕШЕ 3-тото тримесечие. Продадох...
                      Ето, какво предрече великия оракул Бота156 на тази дата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        За мургавелниците си прав. Но за съжаление и нас ни чака същото. Поне в момента из центъра на София ги няма много. Иди обаче в някой малък град. Трагично е положението.
                        Случва се навсякъде. И преди помня подобни случаи. При дъжд и особено порой с много течаща вода не пресичайте в близост до светофари, стълбове и подобни. Даваш знак на шофьорите и бавно пресичаш на средата на най-оживен път ако трябва. Е, не на скоростен булевард. Подлези и секви дупки са най-опасни. Напоследък в свестни мегаполиси правят надлези за пешеходци и инвалиди с асансьор и климатизирани даже.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Това е само твое лично мнение с тотално преиначени цифри така че да ти напаснат...
                          Не бих се изненадал и толкова да е средната цена макар по моите справки да излиза около 1350 в момента за града по офертна цена с отстъпките да речем че е 1300. Защото ти гледаш само местата , които ти харесват, а в същото време пропускаш кварталите с най-много жилища като Люлин където истинският квадрат е около 800 евро....
                          За балони е просто смешно да се коментира....нямаш никаква идея за какво пишеш, какво е балон и т.н..... Много си объркан Джони.... Не съм сигурен дали е по принцип така или щото реалността на имотният пазар в София не ти харесва....Предполагам в програмирането си по-добър....

                          Разбирам, че много неща те дърпат в разни посоки и не ти е лесно, но за твое добро е да си изясниш за СЕБЕ СИ нещата... Живота е кратък и е хубаво човек да е наясно какво иска и очаква от него....
                          Значи моите числа са преиначени, а твоите не са, така ли?
                          Намери ми една оферта в Люлин на цена 800 върху реалните квадрати! Със скица на стаите и площ на всяко помещение без стени и без да броиш терасите.
                          Например 70 квадрата светла площ в Люлин за 56.000 Евро. Хайде да видим.

                          Нещо от този сорт:
                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6dm8mt&f1=1

                          Тук например квадратите са 48,7, а цената е 1053 на квадрат. При това не забравяй, че говориш за средна цена 800, т.е. реално по-големите дупки трябва да са по 600 примерно.

                          В кварталите които ми харесват (и конкретно малката част от тях) повтарям са по 4000 и нагоре цените.
                          Last edited by ejonny2376; 14.02.2021, 21:23.

                          Коментар


                          • https://home2u.bg/project/%D1%81%D0%...Ow3wtkJbKD7zjo
                            Малииии, цени народни, всичко продадено почти.
                            Па вие си чекайте Малката Русалка.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Аз давам оценка на цените на имоте в София. Това няма нищо общо с това къде ми харесва и къде не, нито къде ще живея. Понякога се налага да живееш там, където най-малко би искал.

                              И не, не съм изкривил абсолютно нищо. Просто преправям откровените брокерски лъжи и лакърдии и давам сравнения и факти.
                              Най-голямата лъжа на света е как средната цена в София е 1100. И как били най-достъпни жилищата в цяла Европа. Няма нищо вярно в това. Нищичко!

                              Най-издутият ценово имотен балон в Европа е именно в София. Надценен пазар, 99,99% боклуци на пазара на средноевропейски цени, всичко това при най-ниските доходи в Европа и двойни лихвени нива. Това е мнението ми. Не обвързвам никого с него.
                              Това е само твое лично мнение с тотално преиначени цифри така че да ти напаснат...
                              Не бих се изненадал и толкова да е средната цена макар по моите справки да излиза около 1350 в момента за града по офертна цена с отстъпките да речем че е 1300. Защото ти гледаш само местата , които ти харесват, а в същото време пропускаш кварталите с най-много жилища като Люлин където истинският квадрат е около 800 евро....
                              За балони е просто смешно да се коментира....нямаш никаква идея за какво пишеш, какво е балон и т.н..... Много си объркан Джони.... Не съм сигурен дали е по принцип така или щото реалността на имотният пазар в София не ти харесва....Предполагам в програмирането си по-добър....

                              Разбирам, че много неща те дърпат в разни посоки и не ти е лесно, но за твое добро е да си изясниш за СЕБЕ СИ нещата... Живота е кратък и е хубаво човек да е наясно какво иска и очаква от него....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Голяма трагедия и на тази пешеходна пътека съм пресичал десетки пъти....Нямам спомен за друг подобен случай от много години въобще да се е случвал / имаше деца на ел локомотиви качени по спомен преди/, но подобни трагедии се случват навсякъде по света ...Например това...
                                https://nova.bg/news/view/2019/12/13...BC%D0%BA%D0%B8

                                Но в България не ми се е случвало банда от 15 годишни мургавелници да се опитват да ме оберат в метрото както във Франкфурт / то там бели няма така или иначе/....Е сбъркаха човека и не успяха ... Или пък в центъра на всеки втори ъгъл да ми просят за по 2 евро за бира....тва е от просперитет шъ знаеш....
                                За мургавелниците си прав. Но за съжаление и нас ни чака същото. Поне в момента из центъра на София ги няма много. Иди обаче в някой малък град. Трагично е положението.

                                Коментар

                                Working...
                                X