IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

    Мерси и гледай да си искрен, че без такива като нас няма и има върху кой да паразитираш. А колко си умен и прогресиращ покажи на близките си, ние сме оценили и предсказанията, и анализите ти.
    Виж сега,от такива като вас ще бъдат взети пари,под формата на по-високи данъци след целия цирк,като приключи.Запиши си го някъде на листче.Дали е правилно или не ,не коментирам,това са фактите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid

      Не е хубаво да си говориш сам...Но явно да си безимотен и безработен води до психологични проблеми
      Съжителство на хора с ниски доходи във високи сгради води наистина води до подобни проблеми.

      THE RELATIONSHIP BETWEEN PSYCHOLOGY AND
      ENVIRONMENT
      A study done by Evans et al. (2013) suggest that types of houses
      also affect a person’s psychology and mental health, where symptoms of
      psychological distress like anxiety and depression were linked to a low-income
      population that was dwelling in a high-rise urban area.

      https://www.planningmalaysia.org/ind...e/view/190/184

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        А,на такива като теб желая много здраве !!!!
        Мерси и гледай да си искрен, че без такива като нас няма и има върху кой да паразитираш. А колко си умен и прогресиращ покажи на близките си, ние сме оценили и предсказанията, и анализите ти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          Това е 50% скосявания, виждам и преход дневна спалня (нищо чудно и дневната да я броят спалня)
          90 квадрата е сигурно ако мерят площта на пода + нескосения таван

          абе като цяло е брокерска фантазия в стил "артистичен апартамент на метри от стълбата към рая (разбирай метрото)"

          няма още сериозно сгъване в цените - поне офертните, защото не съм ходил да гледам нищо откак направих един реид преди време.
          между другото обади ми се единия продавач да пита още ли търся с ясен подход да правим пазарлък, но му казах, че вече съм намерил.
          Вече мечтите за ръст са мираж...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            https://www.imoti.net/bg/obiava/prod...paign=RSS_2019

            1300 евра на квадрат лукс обзаведен 90 квадрата на ул Самоков квартал ИЗТОК !!!!!


            Какво става с цените на имотите ?!!!

            Спаааад ,спад,спад !!!!
            Това е 50% скосявания, виждам и преход дневна спалня (нищо чудно и дневната да я броят спалня)
            90 квадрата е сигурно ако мерят площта на пода + нескосения таван

            абе като цяло е брокерска фантазия в стил "артистичен апартамент на метри от стълбата към рая (разбирай метрото)"

            няма още сериозно сгъване в цените - поне офертните, защото не съм ходил да гледам нищо откак направих един реид преди време.
            между другото обади ми се единия продавач да пита още ли търся с ясен подход да правим пазарлък, но му казах, че вече съм намерил.

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://www.imoti.net/bg/obiava/prod...paign=RSS_2019

              1300 евра на квадрат лукс обзаведен 90 квадрата на ул Самоков квартал ИЗТОК !!!!!


              Какво става с цените на имотите ?!!!

              Спаааад ,спад,спад !!!!
              60 кв от тези 90 са реални. Това е като онова дето взех, но е само с 1,2% общи части моето. Но признавам, не е лошо. И си заслужава размисъл, по принцип тези и подобни ще се наемат добре с оглед кризата. Не съм сигурен локацията дали е най-добра за горното.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Айде лягай си ....Долари от Запад а кой можеше да иде на Запад?Ти комунистическа издънка ще се окажеш.Цола Драгойчева да не ти е баба
                Враг на народа !!!
                След 4 Април се приготви за Народен съд !!!
                Last edited by RUBLA; 16.02.2021, 09:03.

                Коментар


                • https://www.imoti.net/bg/obiava/prod...paign=RSS_2019

                  1300 евра на квадрат лукс обзаведен 90 квадрата на ул Самоков квартал ИЗТОК !!!!!


                  Какво става с цените на имотите ?!!!

                  Спаааад ,спад,спад !!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Е не, нали казахте всички яйца не в една кошница. И аз съм напълно съгласен. Останалия кеш ще го набия в сферата с която се занимавам....най-общо казано.
                    ората вадят пари, нашия налива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                      Останете си гладни, но със скъпи тухли, останете си глупави - Распутин
                      Понякога е нужно да бягаш на място, но със кеш,вместо да скачаш във бездната купувайки миналата или тази година.
                      Ей как ще ревете.
                      Хъката мъката, ама и ти нещо се ослушваш, ами нямало добри оферти, ама нали влака ще замине, що така, ами дошъл си на моята, а ? Ама тука лаете друго, само за да дразните хората,а ? То с това маене,ще ти изгори кеша,хайде вземи страна по въпроса, ще мине и тая година без да си купил нещо.
                      Е не, нали казахте всички яйца не в една кошница. И аз съм напълно съгласен. Останалия кеш ще го набия в сферата с която се занимавам....най-общо казано.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Разбрахме, как да не сме. От 3 години купувате евтини имоти, изкупихте всички и сега останаха лудите саде предложения по 2000 и нагоре докъм 4К. Само дето не видехме някой от вас и клозет на кота нула да е купил, само констатирате. Освен Джони, който захлупи апарт за ремонт във Вазов леко недоволен от цената, ама покри половината кеш. Вие изчакайте малко още, ще стане заварката.
                        Останете си гладни, но със скъпи тухли, останете си глупави - Распутин
                        Понякога е нужно да бягаш на място, но със кеш,вместо да скачаш във бездната купувайки миналата или тази година.
                        Ей как ще ревете.
                        Хъката мъката, ама и ти нещо се ослушваш, ами нямало добри оферти, ама нали влака ще замине, що така, ами дошъл си на моята, а ? Ама тука лаете друго, само за да дразните хората,а ? То с това маене,ще ти изгори кеша,хайде вземи страна по въпроса, ще мине и тая година без да си купил нещо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                          Да, ама незнам защо се занимаваш така усилено със тях, така само ги дразниш да пишат драсканици.
                          И децата разбраха как е пазара, половината тук са брокери, мисия невъзможна е.
                          Разбрахме, как да не сме. От 3 години купувате евтини имоти, изкупихте всички и сега останаха лудите саде предложения по 2000 и нагоре докъм 4К. Само дето не видехме някой от вас и клозет на кота нула да е купил, само констатирате. Освен Джони, който захлупи апарт за ремонт във Вазов леко недоволен от цената, ама покри половината кеш. Вие изчакайте малко още, ще стане заварката.
                          Last edited by bulgarian lev; 15.02.2021, 22:54.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Купена е с труд и долари от Запад...


                            Я виж какво правите в АЕЦА

                            Друг потребител е разкрил какво работите там,спите по цял ден на смените.Затова има аварии в АЕЦ Козлодуй!И преди бях писал,оказах се прав!!!

                            Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
                            Спите на смените, де са по 24 часа, после три дена лежане у дома и оране на нивата, да има за папо.
                            Е така има време за всичко нали ?
                            А, колко млади кадърни кадри със семейства, деца и кредити търсят работа, е ?
                            Имам нов познат дет бачка там.
                            Айде лягай си ...Долари от Запад а кой можеше да иде на Запад?Ти комунистическа издънка ще се окажеш.Цола Драгойчева да не ти е баба
                            Last edited by RUBLA; 16.02.2021, 09:03. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ха ха ха аз апартаменти не съм взимал.Първия го построих през 1998г.Ти питай майка си партийния как ви даде панелката у Красна поляна
                              Купена е с труд и долари от Запад...


                              Я виж какво правите в АЕЦА

                              Друг потребител е разкрил какво работите там,спите по цял ден на смените.Затова има аварии в АЕЦ Козлодуй!И преди бях писал,оказах се прав!!!

                              Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
                              Спите на смените, де са по 24 часа, после три дена лежане у дома и оране на нивата, да има за папо.
                              Е така има време за всичко нали ?
                              А, колко млади кадърни кадри със семейства, деца и кредити търсят работа, е ?
                              Имам нов познат дет бачка там.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Ха ха ха ха как ще гледате на изборите като попикани....
                                Напротив спвчелихме в Каталуния.Каталуния е червена,скоро и в България ще се вее червеното знаме.Бъди готов!!

                                Коментар

                                Working...
                                X