IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    За теб е елементарно, за нас не е.... Всеки има различни възможности и съответно цели. Нито аз, нито Левчо искаме бизнес, а запазване на стойност.....
    Имам оферта за вас - малък имот в Лом, ама за 500 хил лева. Ще запазите цели 500 хил стойност... шарани, даже Дунав ще ви е близо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Пич стига ,че се омазваш. Жив и здрав да си и толкова ! Кажи как се слага в игнора ?
      Не знам, ще се справиш и с това. Успех :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        За теб е елементарно, за нас не е.... Всеки има различни възможности и съответно цели. Нито аз, нито Левчо искаме бизнес, а запазване на стойност.....
        Не само имота запазва стойност бе, стига с тая мантра ! Там където виждам тендеция бягам, ми каза един много умен и богат човек .
        ПП И не ,не е елементарно за мен, елементарен е примера и той не е единствен и не е нужно бизнес да имаш .Имота е част от портфолиото факт, но само толкоз , стига мантри ! Щото като ти потрябват яйца за пържене може и да са строшени всичките .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Ок така да е.... Не е и световен интерес. Наистина не разбирам защо на няколко месеца все някой разпитва кое, къде, какво. МИсля че съм бил винаги пределно ясен, че няма какво да напиша по темата . А ти си отдавна в нея знаеш че е така.... Слабо ме интересува дали съм олекнал щото не съм се снимал на работното ми място....Няма какво да доказвам ...не съм вече на тези години.....още повече във форум.... Успех !
          Пич стига ,че се омазваш. Жив и здрав да си и толкова ! Кажи как се слага в игнора ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Кои са тези "вие" към които се обръщаш "не оценявате 2015 ...." ?! Не е само имот у тоя живот бе ! Спри с тая мантра ,че е идиотско .Ще ти дам елементарен пример, реинвестирани пари в бизнес са се върнали с над 200% от 2015 . Това е само прост пример .Не съм специалист икономист но определено това което списвате тук назидаделно няколко човека е ограничено и дрезнещо .
            За теб е елементарно, за нас не е.... Всеки има различни възможности и съответно цели. Нито аз, нито Левчо искаме бизнес, а запазване на стойност.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Да излъжеш ? Що бе ти мъж ли си или кифла ? То световната тайна и много специалната работа, зарежи ,не искам и отговор вече от тебе .Но факт олекна и падна от високо , жив и здрав да си !
              Ок така да е.... Не е и световен интерес. Наистина не разбирам защо на няколко месеца все някой разпитва кое, къде, какво. МИсля че съм бил винаги пределно ясен, че няма какво да напиша по темата . А ти си отдавна в нея знаеш че е така.... Слабо ме интересува дали съм олекнал щото не съм се снимал на работното ми място....Няма какво да доказвам ...не съм вече на тези години.....още повече във форум.... Успех !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Примемаш го изопачено. Имотите са с високи цени, много не заслужават цените за качеството и квадратите си. НО!!!, не оценявате от 2015 насам кво се случва, бленувате и разколебавате себе си, близките си и хора които биха купили. Включително аз и моя отбор както казваш сме изгубили от пропуснсти възможности.
                Но имотите са такива не само у нас, писал съм кви дупки се продават на страшни цени, имотът не е за живеене само, защото всеки има къде да живее, не е необходимо да се бута в столици и градове където е недостъпно за тях. Има наеми и това е нелоша опция. Имотите СА за капиталова и текуща доходност...дългосрочно особено за капиталова. Затова не се придобиват с натискане на копчето. Изискват сума и буфер даже. Дано си разбрал.
                Кои са тези "вие" към които се обръщаш "не оценявате 2015 ...." ?! Не е само имот у тоя живот бе ! Спри с тая мантра ,че е идиотско .Ще ти дам елементарен пример, реинвестирани пари в бизнес са се върнали с над 200% от 2015 . Това е само прост пример .Не съм специалист икономист но определено това което списвате тук назидаделно няколко човека е ограничено и дрезнещо .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Перефразирам те - аз и още няколко човека имаме имоти ,всички останали списващи в темата са -перонци,влакогонци, буш гастари ,бизнесмЕнОве са клоуни . Имота е първа и основна величина , всичко друго е плява, ако има инакомислещ е от категорията в предишното изречение .
                  ПП И това от човек с претенция, лекар, бил в чужбина . Срамота ! Съдба ,но твоя, плевенски !
                  ПП Как се слага в игнора бе, че ми писна да чета простотии .
                  Примемаш го изопачено. Имотите са с високи цени, много не заслужават цените за качеството и квадратите си. НО!!!, не оценявате от 2015 насам кво се случва, бленувате и разколебавате себе си, близките си и хора които биха купили. Включително аз и моя отбор както казваш сме изгубили от пропуснсти възможности.
                  Но имотите са такива не само у нас, писал съм кви дупки се продават на страшни цени, имотът не е за живеене само, защото всеки има къде да живее, не е необходимо да се бута в столици и градове където е недостъпно за тях. Има наеми и това е нелоша опция. Имотите СА за капиталова и текуща доходност...дългосрочно особено за капиталова. Затова не се придобиват с натискане на копчето. Изискват сума и буфер даже. Дано си разбрал.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Както решиш. Нали знаеш, че винаги мога да излъжа нещо....,, за да си придам тежест покрай олекването....
                    Няма смисъл да го правя... не е в мой стил. Никога не лъжа за нищо макар да е удобно в подобна ситуация....:-) Ако не виждаш смисъл в това което съм писал по темата все тая дали съм келнер или бивш министър примерно....
                    Да излъжеш ? Що бе ти мъж ли си или кифла ? То световната тайна и много специалната работа, зарежи ,не искам и отговор вече от тебе .Но факт олекна и падна от високо , жив и здрав да си !
                    Last edited by pa4anga; 10.07.2021, 21:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ние не можем да обхванем всичките си идеи тук, пишем в частност за имотите.
                      Перефразирам те - аз и още няколко човека имаме имоти ,всички останали списващи в темата са -перонци,влакогонци, буш гастари ,бизнесмЕнОве и са клоуни някакви. Имота е първа и основна величина , всичко друго е плява, ако има инакомислещ е от категорията в предишното изречение .
                      ПП И това от човек с претенция, лекар, бил в чужбина . Срамота ! Съдба ,но твоя, плевенски !
                      ПП Как се слага в игнора бе, че ми писна да чета простотии .
                      Last edited by pa4anga; 10.07.2021, 21:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Олекна нали знаеш ! Жив и здрав !
                        Както решиш. Нали знаеш, че винаги мога да излъжа нещо....,, за да си придам тежест покрай олекването....
                        Няма смисъл да го правя... не е в мой стил. Никога не лъжа за нищо макар да е удобно в подобна ситуация....:-) Ако не виждаш смисъл в това което съм писал по темата все тая дали съм келнер или бивш министър примерно....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Пънеш се ти а не аз ! Аз кво имам идея нямаш и нямам нуждата да осветлявам теб или някой някъде , празно буренце !
                          Ние не можем да обхванем всичките си идеи тук, пишем в частност за имотите.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Браво, хубава и интересна професия. Жалко, че спорта ни не го бива напоследък....
                            Не съм обещавал, че ще си давам СВ-то преди да ме уволнят....:-) Моля те не се обиждай, но работата ми не е предмет за обсъждане публично....Плаща ми сметките и толкова....
                            Олекна нали знаеш ! Жив и здрав !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Па ти имаше и за бонбонки, ма вече и за семки май оредеха, а? Или не познах.
                              Пънеш се ти а не аз ! Аз кво имам идея нямаш и нямам нуждата да осветлявам теб или някой някъде , празно буренце !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Имаш за семки ,стига флуудила форума жено !
                                Па ти имаше и за бонбонки, ма вече и за семки май оредеха, а? Или не познах.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X