IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    А аз си мислех, че имаш предвид гарсониери и едностайни.
    основно.
    препоръка е

    Коментар


    • Пешо ви рече - купувайте брАшно и дрЪва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        абе да ти дам прогноза, ама сърце не ми дава, като знам, че ще ти разваля настроението. Бони вижда кой е познавал покачването от предните години и вече знае кой да слуша. Не е като песимиста дето вече 3-та година предрича спад, а "спада" се оказва доста оптимистичен. :-)) +10-30%

        само ще дам жокер: при следващия спад, срив, пукане на балон и дискаунти от по -40%, накавръчето, жони и янко ще са щастливи пенсионери и ще имат шанс да напуснат деЦките. Средната заплата ще е 12000лв. Сети се сам за цените на имотите...
        Айде де , дай НИ малко надежда....Тва дето се случва дава възможности само на Джонката да купи в Света Троица, а ние останалите и за Радомир не може да се класираме....:-(

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          комай сички от новия стандарт.
          но като частност започнахме от тези, които отдавам под наем.
          оти, шо?
          А аз си мислех, че имаш предвид гарсониери и едностайни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение
            https://bnr.bg/varna/post/101542124/...iha-napolovina Банковите депозити се стопиха наполовина

            "Досега в банките имаше прекалено много привлечен ресурс, което бе предпоставка за нулеви лихви в повечето банки, а вече и отрицателни. В последните един-два месеца се наблюдава сериозен отлив на депозити от банковата система. Специално при физическите лица този отлив е в порядъка на 40-50%. "

            Става интересно..
            ​​​​​
            Ами да депозитите станаха разплащателни сметки :-)))), но за сметка на това парите в банките растат с рекордни темпове.... Наистина е интересно....:-)

            ' Дeпoзититe нa фиpмитe и дoмaĸинcтвaтa в бългapcĸитe бaнĸи дocтигaт пoчти 100 млpд. лв. пpeз aвгycт. Cпopeд cтaтиcтиĸaтa нa Бългapcĸaтa нapoднa бaнĸa (БHБ) oбщaтa cтoйнocт нa влoгoвeтe ĸъм ĸpaя нa нaй-aĸтивния лeтeн мeceц мeceц e 99.5 млpд. лв.

            Caмo зa мeceц cyмaтa ce e yвeличилa c 1.3 млpд. лв., или oĸoлo 1.3%. ''
            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 15.10.2021, 22:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Плъхчо, колега, кои жилища ги наричаш "маломерка"?
              комай сички от новия стандарт.
              но като частност започнахме от тези, които отдавам под наем.
              оти, шо?
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                абе да ти дам прогноза, ама сърце не ми дава, като знам, че ще ти разваля настроението. Бони вижда кой е познавал покачването от предните години и вече знае кой да слуша. Не е като песимиста дето вече 3-та година предрича спад, а "спада" се оказва доста оптимистичен. :-)) +10-30%

                само ще дам жокер: при следващия спад, срив, пукане на балон и дискаунти от по -40%, накавръчето, жони и янко ще са щастливи пенсионери и ще имат шанс да напуснат деЦките. Средната заплата ще е 12000лв. Сети се сам за цените на имотите...
                добре, но няма ли чуждестранни статии, които пряко и косвено засягат цените на имотиту у нас.
                примерно за фалирали улични търговци на сладолед в северната част норвегия
                за правнуците на бабето кралица или хипопотамите на пабло ескубар
                за идването на власт на зелените в германия
                трябва да има нещо. нещо което направо ще ги срине пустите цени.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  дай твойта прогноза за догодина, че днес бони ми развали настроението.
                  а така хубаво се забавлявахме в темата преди това.
                  Плъхчо, колега, кои жилища ги наричаш "маломерка"?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    абе да ти дам прогноза, ама сърце не ми дава, като знам, че ще ти разваля настроението. Бони вижда кой е познавал покачването от предните години и вече знае кой да слуша. Не е като песимиста дето вече 3-та година предрича спад, а "спада" се оказва доста оптимистичен. :-)) +10-30%

                    само ще дам жокер: при следващия спад, срив, пукане на балон и дискаунти от по -40%, накавръчето, жони и янко ще са щастливи пенсионери и ще имат шанс да напуснат деЦките. Средната заплата ще е 12000лв. Сети се сам за цените на имотите...
                    А на мен ми е интересно шофера колко ще получава тогава. И касиера в Лидъл. , дали ще стига за един квадрат след дискаунта от 40-50%. Те това се казва прогноза. И колко жълтици от гърнето ще купят заветния имот в Лулин 6.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • https://bnr.bg/varna/post/101542124/...iha-napolovina Банковите депозити се стопиха наполовина

                      "Досега в банките имаше прекалено много привлечен ресурс, което бе предпоставка за нулеви лихви в повечето банки, а вече и отрицателни. В последните един-два месеца се наблюдава сериозен отлив на депозити от банковата система. Специално при физическите лица този отлив е в порядъка на 40-50%. "

                      Става интересно..
                      ​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Хи хи хи не напъвай няма да те кача...самолета не е розАв.Други летят с него и правят лупинги до умиргане...ти си паркирай розАвите кадилаци хи хи хи
                        РозАви самолети, кадилаци и мечти...нещата се получават с много последователност и работа. С кукли, играчки и еднополовост каквато вече виждаме как завзема съзнанието на ,,младите" (кви ли млади са това, остарели са преди да пораснат) не се получава.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          дай твойта прогноза за догодина, че днес бони ми развали настроението.
                          а така хубаво се забавлявахме в темата преди това.
                          абе да ти дам прогноза, ама сърце не ми дава, като знам, че ще ти разваля настроението. Бони вижда кой е познавал покачването от предните години и вече знае кой да слуша. Не е като песимиста дето вече 3-та година предрича спад, а "спада" се оказва доста оптимистичен. :-)) +10-30%

                          само ще дам жокер: при следващия спад, срив, пукане на балон и дискаунти от по -40%, накавръчето, жони и янко ще са щастливи пенсионери и ще имат шанс да напуснат деЦките. Средната заплата ще е 12000лв. Сети се сам за цените на имотите...
                          Last edited by ddb; 15.10.2021, 20:23.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                            Добре дошъл в темата. 2029-та наближава. Чеканье му е майката и търпение си требе.
                            дай твойта прогноза за догодина, че днес бони ми развали настроението.
                            а така хубаво се забавлявахме в темата преди това.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                              Добре дошъл в темата. 2029-та наближава. Чеканье му е майката и търпение си требе.
                              Мерси, ще е интересно да се видят данните за трето тримесечие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                                12,5 срещу 11,7 дали няма да е пак балон

                                https://www.actualno.com/business/ce...s_1655673.html
                                Добре дошъл в темата. 2029-та наближава. Чеканье му е майката и търпение си требе.

                                Коментар

                                Working...
                                X