IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Курниците май са яко надоле, а! Горките кредитополучатели. Лакомо дупе кръв сере!

    Коментар


    • Защо поскъпват строителните материали?:: Investor.bg

      Защо поскъпват строителните материали?


      Очакванията са поскъпването да продължи, тъй като производството е силно зависимо от цената на природния газ, а фактор е и вносът

      Енергията, материалите и труда в строителството поскъпват яко, НО цените на имотите ще падат специално за фауната.


      https://www.investor.bg/analizi/113/...eriali-340306/
      К. Каменов: Евтините пари поддържат високите цени и търсенето на жилища

      Темпът на нарастване на цените е оправдан, смята Камен Каменов, мениджър „Инвестиционни проекти“ в Arco Real Estate

      Темпът на нарастване на цените е оправдан", смята Каменов. "Масово се спекулира със спукване на балона, но ситуацията няма нищо общо с 2008 година, когато беше финансова криза, а в момента финансова криза няма.“


      ======================

      Мдааааа, обитаването на деЦки и сървърни ще продължи поне до 2029-та.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Те лихвите сега са 2.5% за ипотека. Колко да паднат?
        еми като при кратунчо, на 1,5
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
          Те лихвите сега са 2.5% за ипотека. Колко да паднат?
          Може да станат отрицателни!

          Теглиш ипотека и връщаш по-малко на банката!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Не съм макроикономист ,но с влизането в зоната и в БГ ще се намалят лихвите както е в страните от централна и западна Европа, а и цените ще се доближат много до тези в европейските столици. Поне така мисля без да имам икономическо образование.
            Те лихвите сега са 2.5% за ипотека. Колко да паднат?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Мада, за изпаднали като теб София е Ботунец, а що не Радомир ...
              Ботунец е квартал на София, колкото и да се заяждаш с мен !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Разбира се ,че може В София, има и по-евтини, ето :

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7d9x3h&f1=1
                Мада, за изпаднали като теб София е Ботунец, а що не Радомир ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Atina е европейска столица Значи цени 500 евро метъра, може.
                  Разбира се ,че може В София, има и по-евтини, ето :

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7d9x3h&f1=1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Не се притеснявам за теб - просто ми е чудно защо са всички тези приказки за цените в София, след като ти нямаш нито един имот там (и както изглежда едва ли ще купиш някога). Все едно аз да отида в някой Ню-Йоркски форум за имоти и да почна да се заяждам със всеки как големото Мяу в Манхатън ще дойде чак 2029 и дотогава всеки щял да изпусне влака.

                    И не - въпросът ми не е заяждане. Питам конкретно:
                    - Кога имотите в Банско ще стигнат 2200?
                    - Имаш ли имоти в София? (Тук всички знаем отговора - нямаш). Следователно си нулевак откъм Софийски имоти. Как може истината да е заяждане?
                    първо откъм софийски имоти не съм нулевак, второ тази тема не касае само софийските имоти. Нулевак си ти, защото само лъжеш за "покупката". Вероятно само си унаследил някое мазе или таван и затова сървърното е по-добрата опция. Поне сам си призна.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Не съм макроикономист ,но с влизането в зоната и в БГ ще се намалят лихвите както е в страните от централна и западна Европа, а и цените ще се доближат много до тези в европейските столици. Поне така мисля без да имам икономическо образование.
                      Atina е европейска столица Значи цени 500 евро метъра, може.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Ти за мен не се притеснявай. Аз съм си купил прекрасно жилище и си живея с голям кеф в него. Не съм наследил имот в който не искам да живея, нито пък съм "купил" имот с доверен адвокат в който също не ми се живее. Кютай си там у сървърното и си трай.
                        Не се притеснявам за теб - просто ми е чудно защо са всички тези приказки за цените в София, след като ти нямаш нито един имот там (и както изглежда едва ли ще купиш някога). Все едно аз да отида в някой Ню-Йоркски форум за имоти и да почна да се заяждам със всеки как големото Мяу в Манхатън ще дойде чак 2029 и дотогава всеки щял да изпусне влака.

                        И не - въпросът ми не е заяждане. Питам конкретно:
                        - Кога имотите в Банско ще стигнат 2200?
                        - Имаш ли имоти в София? (Тук всички знаем отговора - нямаш). Следователно си нулевак откъм Софийски имоти. Как може истината да е заяждане?

                        ПС: Аз питам пък модератора: Когато един участник във форума си даде Логин-данните на друг (който междувременно е баннат 100 пъти със 100 различни акаунта) какво следва?
                        Last edited by ejonny2376; 23.11.2021, 14:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Ти остави центъра на София - в този сегмент точно ти си най-големият нулевак.
                          Големият въпрос за теб е - хотелите-руини в Банско и те ли вървят по 2200? И ако не, кога ще достигнат тези нива? 2069?
                          Ти за мен не се притеснявай. Аз съм си купил прекрасно жилище и си живея с голям кеф в него. Не съм наследил имот в който не искам да живея, нито пък съм "купил" имот с доверен адвокат в който също не ми се живее. Кютай си там у сървърното и си трай.

                          пп за модератора: това горното не е ли заяждане?
                          Last edited by bulgarian lev; 23.11.2021, 14:20.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            през 2011-та започна новия цикъл, ако теорията за 18-годишния цикъл е вярна, то кога ли ще се спука следващия балон??
                            2069 година имотите в Банско ще могат да се продадат,но завършените с акт 16,твоите обаче никога

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              НЕ ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ, А ПАРИТЕ ПОЕВТИНЯВАТ


                              Експертът напомни, че пазарът на имоти винаги е цикличен и допълни, че най-важният въпрос е за това кога ще бъде върхът на цикъла. Личното ми очакване е, че това няма да е през 2022 или 2023 г., каза експертът и допълни, че лично той харесва теорията за 18-годишния цикъл.

                              https://m.dir.bg/business/imoti/eksp...e-poevtinyavat
                              през 2011-та започна новия цикъл, ако теорията за 18-годишния цикъл е вярна, то кога ли ще се спука следващия балон??
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Докога ще поскъпват имотите у нас - Имоти - www.pariteni.bg

                                ====
                                Докога?!!!
                                [ATTACH=CONFIG]n3833962[/ATTACH]



                                2200. Някой спомня ли си какво казваше Купата за нивата?
                                Ти остави центъра на София - в този сегмент точно ти си най-големият нулевак.
                                Големият въпрос за теб е - хотелите-руини в Банско и те ли вървят по 2200? И ако не, кога ще достигнат тези нива? 2069?

                                Коментар

                                Working...
                                X