IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Е, недей да съдиш по себе си за всички останали.

    А и кой дава пари за мазни банички?! Нещо полезно в тях има ли?
    Нито сиренето сирене (а извара)........
    Че тя изварата е по добра от сиренето..Иначе продължавай да ни лъжеш все пак форума е за безплатно забавление..И да прав си наистина Уорън Бъфет печели ама ти не си Бъфет

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      Демек банката ти е отказала.Чувам че вече оценките били ниски и трябва повечко самоучастие.
      Не е , както писах не ми допаднаха някои неща от юридическа гледна точка по проекта / и не съм се консултирал с адвокат няма нужда/ Помислих и после реших че не съм ок да треперя няколко години , а може и десетки :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Има има има и с 1000% доходност ама в тоя форум в реалността ти обират парите...Най са смешни хора дето нямат пари за кафе и баничка сутрин ама големи инвеститори в акции хи хих их баламурниците нямат свършване..
        Е, недей да съдиш по себе си за всички останали.

        А и кой дава пари за мазни банички?! Нещо полезно в тях има ли?
        Нито сиренето сирене (а извара)........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Има достатъчно финансови продукти, които предлагат поне 7-8% год. доходност.
          Да не говорим, че има продукти, които надхвърлят 200% за предходните 10 год.!!
          (естествено оценката на риска там е по-високa)
          Но има достатъчно консервативни продукти, които бият инфлацията с лекота.

          А каква реална доходност като % предлага тухлата? Сега, а и преди?!
          Споделете де!
          p.s. Говорим за РЕАЛНА - т.е. като се махнат всички загуби, свързани с ремонти, неплатени сметки, разправии покрай смяна на наематели, а ВРЕМЕТО отделено за всичко това - него как го смятате?

          Все едно не е инвеститорски форум, а седянката пред блока.
          Не го слушайте Повера - той е точно като бабичките по селата. Всичко, което не познава - го отрича!
          За хората с нулева финансова култура като него - това са само мошеници/измамници.
          Има има има и с 1000% доходност ама в тоя форум в реалността ти обират парите...Най са смешни хора дето нямат пари за кафе и баничка сутрин ама големи инвеститори в акции хи хих их баламурниците нямат свършване..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            а аз чух за 100% финансиране ....
            100% но не с ипотечен,банката дава оценка с едни 20,30% надолу,остатъка ти набухва потребителски,или ти иска както каза Радев високо самоучастие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Именно де , лихви високи скоро няма да видиме , обясних по доло защо-според мен .Влизането в рецесия обаче ще задвижи още повече печатницата за помощи-енергийни ,социални и какви ли не простотии. Това директно ще доубие всичко което шава все още .
              ПП Нашите нови клоуни говореха за ударно съкращаване на администрация и прочие , а харчат държавна пара като невиждали .... идиотия на поразия !
              Няма никаква печатница да се задвижва,това дето беше с Ковида ще е само сън.
              Печатница се задвижва ако има къде да отидат парите,а в момента вече няма къде да отидат тези пари.
              В момента масово бизнеси са на ръба на фалитите заради цените на суровини,енергия,които им изяждат печалбите ,защото не могта да вдигат цените до безкрай.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Винаги съм харесвал доброто ти чувство за хумор, като това в горният пост :-)

                ПП Постфактум съм чувал за продукт и с 2000% доходност за 10 години.... Е има такива и с минус 100% за 10 години :-). Тези вторите са консервативните различни от тухла които бият с лекота инфлацията. Като те занулят по някое от разклоненията и инфлацията избЕгала :-)))))
                Днес ракиеното време дойде 1 час по-рано!
                Last edited by Julius_BG; 27.03.2022, 20:40.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  И аз така знам,затова офертите се трупат,но купувачите и търсенето позамира.
                  а аз чух за 100% финансиране ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    Демек банката ти е отказала.Чувам че вече оценките били ниски и трябва повечко самоучастие.
                    И аз така знам,затова офертите се трупат,но купувачите и търсенето позамира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Винаги съм харесвал доброто ти чувство за хумор, като това в горният пост :-)

                      ПП Постфактум съм чувал за продукт и с 2000% доходност за 10 години.... Е има такива и с минус 100% за 10 години :-). Тези вторите са консервативните различни от тухла които бият с лекота инфлацията. Като те занулят по някое от разклоненията и инфлацията избЕгала :-)))))
                      2020 петрол 20-30 долара,2022 петрол над 100 долара,500 % доходност!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Хихихи. Евала Радев имаш поглед над нещата :-)
                        Кредита за момента е във фризера.....по неаависещи от мен причини
                        Демек банката ти е отказала.Чувам че вече оценките били ниски и трябва повечко самоучастие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Правилно и без високи лихви ще има фалити и безработица,правилно си прочел,,в Пернишко масово заведенията отказват плащания с банкови карти,защото банките им бавят значително преводите на парите.
                          Именно де , лихви високи скоро няма да видиме , обясних по доло защо-според мен .Влизането в рецесия обаче ще задвижи още повече печатницата за помощи-енергийни ,социални и какви ли не простотии. Това директно ще доубие всичко което шава все още .
                          ПП Нашите нови клоуни говореха за ударно съкращаване на администрация и прочие , а харчат държавна пара като невиждали .... идиотия на поразия !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                            Πpoeĸтът нямa нищo oбщo c дoceгa пoзнaтитe y нac жилищни ĸoмплeĸcи - тoй нямa дa бъдe нитo oт вaĸaнциoнeн тип, нитo oт зaтвopeн, a дoбpe пoдpeдeнo мяcтo зa живoт, ĸoeтo дa пpивличa ĸaĸтo цeлoгoдишни oбитaтeли, тaĸa и пoceтитeли oт бyĸвaлнo цeлия cвят. Зa paзлиĸa oт мнoгoтo инвecтициoнни пpoeĸти, ĸoитo paзчитaт нa бъpзo cтpoитeлcтвo и пpoдaжби, ĸoитo дa дoнecaт cъoтвeтнaтa бъpзa пeчaлбa, ОКОL Lаkе Раrk щe ce paзвивa в paмĸитe нa ... cлeдвaщитe 20 години

                            https://money.bg/property/okol-lake-...balgariya.html
                            Туй прилича на голф игрищата около Балчик, празни и изоставени а 5* здния хотел се бори да оцелее...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Има достатъчно финансови продукти, които предлагат поне 7-8% год. доходност.
                              Да не говорим, че има продукти, които надхвърлят 200% за предходните 10 год.!!
                              (естествено оценката на риска там е по-високa)
                              Но има достатъчно консервативни продукти, които бият инфлацията с лекота.

                              А каква реална доходност като % предлага тухлата? Сега, а и преди?!
                              Споделете де!
                              p.s. Говорим за РЕАЛНА - т.е. като се махнат всички загуби, свързани с ремонти, неплатени сметки, разправии покрай смяна на наематели, а ВРЕМЕТО отделено за всичко това - него как го смятате?

                              Все едно не е инвеститорски форум, а седянката пред блока.
                              Не го слушайте Повера - той е точно като бабичките по селата. Всичко, което не познава - го отрича!
                              За хората с нулева финансова култура като него - това са само мошеници/измамници.
                              Винаги съм харесвал доброто ти чувство за хумор, като това в горният пост :-)

                              ПП Постфактум съм чувал за продукт и с 2000% доходност за 10 години.... Е има такива и с минус 100% за 10 години :-). Тези вторите са консервативните различни от тухла които бият с лекота инфлацията. Като те занулят по някое от разклоненията и инфлацията избЕгала :-)))))
                              ПП2 Няма продукт , който да може да бие инфлацията / реалната/ в дългосрочен план пораи социално-икономическо-пазарното устройство. Начина по който работи света/живота/бознеса около нас. Има някои неща които ще бият инфлацията прилично в 10-годишен план, за сметка на консервативните , които ще са под нея и за сметка на риска.
                              Това са обикновено неща в перспективни направления. Трябват 10-20 години на конкурентте да ги копират, подобрят или заместят с други интересни неща. И въпреки слабоумното стадо което оценява дадена компания на база маркетинга и в даден момент нещата отиват на нивото на инфлацията / реалната/

                              Ето 2 бързи примера илюстриращи горното.
                              За да поясня / днешните уmници сигурно не са чували кой е този динозавър/ първото е една от най-най ИТ компаниите в историята. Поне до преди 5 години беше притежател на най-многото патенти. Сега не знам как е.... Обаче , младежите я минават като колчета на слалом. Същото ги чака и тях след 20 години или по-рано....от някое настоящо бебе :-) Обаче понеже има 1000 бебета ...само 1 ще е качественото, а всичко друго клонящо към нула....

                              IBM Common Stock
                              131.35 USD-34.98 (-21.03%)past 5 years
                              Closed: Mar 25, 19:18 EDT • Disclaimer
                              After hours 131.30 −0.050 (0.038%)

                              Amazon.com, Inc.
                              3,295.47 USD+2,408.93 (271.72%)past 5 years
                              Closed: Mar 25, 19:58 EDT • Disclaimer
                              After hours 3,294.20 −1.27 (0.039%)

                              Всичките тези силни емоции се спестяват с тула на подходящо място....:–)
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.03.2022, 20:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                Тя не очаква обаче Европейската централна банка (ЕЦБ) да повишава лихвените проценти тази година.

                                https://www.investor.bg/sviat/527/a/...avkite-348879/
                                Правилно и без високи лихви ще има фалити и безработица,правилно си прочел,,в Пернишко масово заведенията отказват плащания с банкови карти,защото банките им бавят значително преводите на парите.

                                Коментар

                                Working...
                                X