IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    Джонка ходи си гледай портфечето същото важи и за него ако ще си говорим за виртуални печалби, я ми кажи портфейлюето ти има ли 83% + за 3 години?
    Ко каза ко?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Къде си видял какви са ? Да не би да са лоши ? Или леко си в заблуда за пореден път ?
      най големия купувач на имоти за банките ,от тях зависи и пазара

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Джонка ходи си гледай портфечето същото важи и за него ако ще си говорим за виртуални печалби, я ми кажи портфейлюето ти има ли 83% + за 3 години?
        83% за 3 години са като да се радваш на високите лихви по КТБ дето я фалираха

        Коментар


        • Джонка ходи си гледай портфейлчето същото важи и за него ако ще си говорим за виртуални печалби, я ми кажи портфейлчето ти има ли 83% + за 3 години? Как беше гроздето е кисело, а имай предвид, че имотите са нискорисков актив и възвръщаемостта би следвало да е много по-ниска, ама я пък дали не бие твоя портфейл.Да си видиш провала нагледно....
          Last edited by pepe1234; 29.03.2022, 13:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

            Я да влезна тук с малко данни 2019 на зелено Артекс мастодонтите на Д.Цанков и Г.М. Димитров 1200 Е към днешна дата 2200 и така някой да дойде да ми обясни, как не съм си спасил кеша от инфлация и не съм пред инфлацията.
            Въпросът е не за колко продава Артекс, а за колко ти можеш да продадеш това, дето си го купил (а ти купи ли изобщо или банката ти го купи, а ти само си мислиш, че е твое)?

            Аз пък гледах хотелите в Бали - цените са като през 2018.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Видяхме ги цените и с продажби на зелено какви са ...
              Продажбите зависят и цените също ,от лихвената политика и склонноста към кредитиране
              Къде си видял какви са ? Да не би да са лоши ? Или леко си в заблуда за пореден път ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                Я да влезна тук с малко данни 2019 на зелено Артекс мастодонтите на Д.Цанков и Г.М. Димитров 1200 Е към днешна дата 2200 и така някой да дойде да ми обясни, как не съм си спасил кеша от инфлация и не съм пред инфлацията.
                Обаче да виждаш нещо нередно ? Строителната себестойност не се е вдигнала с 1000 евро, нито покупателната сила....
                Все ми се струва че е нужно отрезвяване в някаква степен.щото някои строители се унасят от алчност сериозно....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Видяхме ги цените и с продажби на зелено какви са ...
                  Продажбите зависят и цените също ,от лихвената политика и склонноста към кредитиране
                  Цените са все нагоре, за разлика от проповедите на Кавръков.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Ако в кръчмата до вас направят малката ракия 10 лева - ще ходиш ли?
                    Само пълен лаик може да се радва на инфлацията и да мисли, че печели...като едно цифрички се въртят на екрана на компа.
                    Нещо си се объркал. Не се радвам на инфлацията, а констатирам факти.
                    В минимална степен се радвам защото съм спасил навреме 50-60% от активите ми и загубата ми не е опустошителна както при баща ми през 90-те.... научен урок.

                    ПП Ракията е по желание може и без кръчма. Виж покрива и топлото са задължителни....
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.03.2022, 12:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Ти се моли да има продажби на зелено, че без тях цените по 2....:-)
                      Видяхме ги цените и с продажби на зелено какви са ...
                      Продажбите зависят и цените също ,от лихвената политика и склонноста към кредитиране

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ами аз съм купил почти на номинал / тогавашен/ със земята и разходите строителя имаше около 200-300 евро печалба на квадрат макс.
                        Да поясня Артекс в същият момент ми оферираха на Латинка по 1200 / съсед на ЦЦ - строителна официална себестойност без сивата работа 600 евро стана публична// и от 1300 на Гагарин. и от 1000 на Тинтява.
                        Тогава строителните маржове бяха много по-скромни от сега.
                        Я да влезна тук с малко данни 2019 на зелено Артекс мастодонтите на Д.Цанков и Г.М. Димитров 1200 Е към днешна дата 2200 и така някой да дойде да ми обясни, как не съм си спасил кеша от инфлация и не съм пред инфлацията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ти се моли да има продажби на зелено, че без тях цените по 2....:-)
                          Ако в кръчмата до вас направят малката ракия 10 лева - ще ходиш ли?
                          Само пълен лаик може да се радва на инфлацията и да мисли, че печели...като едно цифрички се въртят на екрана на компа.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Трябва да се знае миналото,което се проектира в бъдещето.
                            Ти се моли да има продажби на зелено, че без тях цените по 2....:-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Хах - какви са тия стари статии - 04 авг 2009
                              Трябва да се знае миналото,което се проектира в бъдещето.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                ШОКОВЕ НА ПАЗАРА НА ЖИЛИЩА

                                НОВИНА ОТ ПРЕДИ 36 МИНУТИ


                                https://www.economic.bg/bg/a/view/zn...redit-ot-banka
                                Знак за охлаждане: Имотни сделки вече пропадат дори при одобрен кредит от банка

                                Строителите все по-често избягват да продават „на зелено

                                Πpoдaвaчитe и ĸyпyвaчитe пpoявявaт вce пoвeчe миcъл и paзyм. He ce xвъpлят нa вcяĸa цeнa, ĸoeтo e мнoгo вaжнo в тaĸaвa cитyaция. Зaбeлязвa ce и лeĸo нaмaлявaнe нa aĸтивнocттa и дaжe oтĸaз oт ĸpeдити, ĸoитo вeчe ca ypeдeни oт ĸoнĸpeтнитe тъpгoвcĸи бaнĸи, зaщoтo ĸлиeнтитe пpeдпoчитaт дa изчaĸaт и дa видят ĸaĸ щe ce paзвиe cитyaциятa“, ĸoмeнтиpa Mитoв.


                                https://www.dnevnik.bg/biznes/imoti/...ishta_spriaha/
                                Продажбите на зелено на жилища спряха



                                Аз пък познавам 2-ма мъже на 40г. на сериозна работа в Германия.

                                Имат кредити, но въпреки това се оглеждат да купят нов апарт, за да не им гризка инфлацията от спечелените пари. И ще купят, щом харесат.


                                Много ми хареса мнението на Джонката, че ако има сгодна кака, ще ползва спалничка от времето на баба и дядо, с пружини, дето много скърцат и са като лодка, издълбани с времето.

                                А пък аз си мисля, че като дойде дигиталната ера, да може да се работи дистанционно масово, ще могат да се продават направени провинциални имоти и ще има двойки, които предпочитат спокойствието на провинцията. И сега ги има, но са единични случаи.

                                Купата пише ли, че нещо не го виждам,



                                Коментар

                                Working...
                                X