IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    В левове защото лихвата по левови депозити ще е по висока,до месеци,долара в момента е на връх,който е купил на ниски нива е друго но сега да купуваш долари,не.
    В левове... с 0.6 лихва при 30 процентна инфлация.... ти наистина ли, или си правиш майтап

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Хахаха, аз повече време съм живял в немско като собственик, отколкото преди това като наемател
      Тихо ся, не рипай, обещавам - няма да боли
      На какво си собственик ти...? Ама ви работи гастербайтерската фантазия, няма спирка. А цените в бг все нагоре
      Last edited by RUBLA; 14.07.2022, 10:25. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

        Ти виждам си се примирил, че ще си умреш като бодър наемател в някое забито швабско гето. Хубаво е човек да приема реалността...чувам, че имало и хубави старчески домове там.
        Хахаха, аз повече време съм живял в немско като собственик, отколкото преди това като наемател
        Тихо ся, не рипай, обещавам - няма да боли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          напротив вярно е
          проблем е цената на бензина
          другото им е ок
          https://mymarketnews.ams.usda.gov/filerepo/reports и конкретно за говедата https://www.ams.usda.gov/mnreports/lswbfrtl.pdf

          Ма що ли изобщо се занимавам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Това чисто и просто не е вярно, не е вярно с много, и ме кара да се замисля доколко има смисъл да ти чета постовете. Щото очевидно няма да търся цената на боровинките в Wallmart през 2019-та.
            напротив вярно е
            проблем е цената на бензина
            другото им е ок
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
              С изравнения курс долар-евро, спестяванията сега в какво? В евро , левове, долари, тули, дърва?
              В левове защото лихвата по левови депозити ще е по висока,до месеци,долара в момента е на връх,който е купил на ниски нива е друго но сега да купуваш долари,не.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Това чисто и просто не е вярно, не е вярно с много, и ме кара да се замисля доколко има смисъл да ти чета постовете. Щото очевидно няма да търся цената на боровинките в Wallmart през 2019-та.
                bullwhip effect. Телешкото е 50% надолу спрямо година назад. За боровинките не знам
                Last edited by antani; 13.07.2022, 23:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

                  Ше гонят 40$....миналата война 2014 така го удариха путин....от 100 $ го рухнаха на 40$.....и войната свърши.......

                  Проблема е,че путин си е взел поука от тогава и е направил сделка с арабите....преди да нападне украйна.....и са арабите са проблема,не путин.те скриват капасити,за да вдигат цената.....
                  2014 обАма с едно телефонно обаждане до саудитска арабия рухна петрола......сега саудитците дори не искат да вдигнат телефона на байдън.....
                  Сега ще вкарат Ковид картата.То почна вече де.Затваряне в Китай и петрола ще рухне за седмица.А на китайците малко им трябва както са наплашени.2-3 случая и затварят цели градове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

                    Ми то не само ,че ще се получи...то ВЕЧЕ СЕ ПОЛУЧИ.....
                    телешкото е не само паднало,ами е с рекордно ниски цени за всички времена....от как съм в сащ..
                    . В строителен магазин скоро не съм влизал....ама само като гледам кво се случва с дървения материял на чикагската борса...и на него му идва време да е на рекордно ниски цени....
                    Преди 5 месеца в една от къщите,който рентвам се строши хладилника.....пратих 1400 $ за хладилник....сега същия е 800$....жената вика....що не изчака тоя хладилник да се строши няколко месеца по късно...

                    Никога не съм купувал ягоди под 2.50 на паунд и боровинки под 6 на паунд....
                    В момента през ден има "разпродажби" .....по 1.5 долара на паунд ягоди.....и по 5 долара боровинки......
                    Да продължавам ли защо смятам,че в в сащ има дефлация,или тва ти е достатъчно?
                    Това чисто и просто не е вярно, не е вярно с много, и ме кара да се замисля доколко има смисъл да ти чета постовете. Щото очевидно няма да търся цената на боровинките в Wallmart през 2019-та.

                    Коментар


                    • С изравнения курс долар-евро, спестяванията сега в какво? В евро , левове, долари, тули, дърва?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

                        Ми то не само ,че ще се получи...то ВЕЧЕ СЕ ПОЛУЧИ.....
                        телешкото е не само паднало,ами е с рекордно ниски цени за всички времена....от как съм в сащ..
                        . В строителен магазин скоро не съм влизал....ама само като гледам кво се случва с дървения материял на чикагската борса...и на него му идва време да е на рекордно ниски цени....
                        Преди 5 месеца в една от къщите,който рентвам се строши хладилника.....пратих 1400 $ за хладилник....сега същия е 800$....жената вика....що не изчака тоя хладилник да се строши няколко месеца по късно...

                        Никога не съм купувал ягоди под 2.50 на паунд и боровинки под 6 на паунд....
                        В момента през ден има "разпродажби" .....по 1.5 долара на паунд ягоди.....и по 5 долара боровинки......
                        Да продължавам ли защо смятам,че в в сащ има дефлация,или тва ти е достатъчно?
                        Асене, ако не е тайна, с какво се занимаваш във Вегас?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Инфлацията е на годишна база. Асен е прав. Вдигат лихвите, за да не можеш да си позволиш да пазаруваш на кредит. А всичко, с което купуваш е кредит... за разлика от Асен обаче, аз смятам, че няма да им се получи.
                          Ми то не само ,че ще се получи...то ВЕЧЕ СЕ ПОЛУЧИ.....
                          телешкото е не само паднало,ами е с рекордно ниски цени за всички времена....от как съм в сащ..
                          . В строителен магазин скоро не съм влизал....ама само като гледам кво се случва с дървения материял на чикагската борса...и на него му идва време да е на рекордно ниски цени....
                          Преди 5 месеца в една от къщите,който рентвам се строши хладилника.....пратих 1400 $ за хладилник....сега същия е 800$....жената вика....що не изчака тоя хладилник да се строши няколко месеца по късно...

                          Никога не съм купувал ягоди под 2.50 на паунд и боровинки под 6 на паунд....
                          В момента през ден има "разпродажби" .....по 1.5 долара на паунд ягоди.....и по 5 долара боровинки......
                          Да продължавам ли защо смятам,че в в сащ има дефлация,или тва ти е достатъчно?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Само имай предвид, че е гей от кибуца. А това доста уврежда мисленето, типично за популацията в оная държавица
                            Много задълбаваш в незначителни подробности. Гледай едрата картинка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                              Джулиъс....в този форум има много интелигентни хора....има и малко интелигентни хора.....има и изключително интелигентни хора.....
                              Всички тук са интелигентни......но ти си единствения,който е МЪДЪР.....други няма...те са интелигентни.....

                              Та няма смисъл да ми казваш.,че не си стъпвал по черноморието...аз го знам....
                              Тва,което НЕ ЗНАМ Е,КВО ПРАВИШ В СОФИЯ???
                              Ти си енигма за мен.....не познавам мъдри българи,които да живеят в софия...София....
                              Забележи:
                              Познавам мъдри българи и мъдри софиянци.....НО НЕ ПОЗНАВАМ ТАКИВА,КОИТО ОЩЕ ЖИВЕЯТ В СОФИЯ!!!!!!!!!!

                              та искам да ми обясниш тоя парадокс:
                              София е място за интелигентни хора,НИКОГА ЗА МЪДРИ ХОРА.....ти кво още правиш там?
                              Хехе, ся ше ме караш и да черпя за комплимента...

                              Все още не сме достатъчно възрастни, има още накъде да трупаме житейски опит.

                              Надявам се, че прочете - така че трия! ...

                              п.п.
                              Мненията на адрола спокойно можеш да ги скипваш, 'ич не си губи времето.
                              Last edited by Julius_BG; 13.07.2022, 22:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Охо, да бе да...... Нещо много ги надценяваш ... и него, че и останалите като цяло.

                                Апропо, на нашето черноморие не съм стъпвал от ... така като се замисля май 2007 последно??

                                (не броя няколкото транзита чат-пат ако по работа ми се е наложило нещо да отскоча)
                                Джулиъс....в този форум има много интелигентни хора....има и малко интелигентни хора.....има и изключително интелигентни хора.....
                                . Всички тук са интелигентни......но ти си единствения,който е МЪДЪР.....други няма...те са интелигентни.....

                                Та няма смисъл да ми казваш.
                                ,че не си стъпвал по черноморието...аз го знам....

                                Тва,което НЕ ЗНАМ Е,КВО ПРАВИШ В СОФИЯ???
                                Ти си енигма за мен.....не познавам мъдри българи,които да живеят в софия...София....
                                Забележи:
                                Познавам мъдри българи и мъдри софиянци.....НО НЕ ПОЗНАВАМ ТАКИВА,КОИТО ОЩЕ ЖИВЕЯТ В СОФИЯ!!!!!!!!!!

                                та искам да ми обясниш тоя парадокс:
                                София е място за интелигентни хора,НИКОГА ЗА МЪДРИ ХОРА.....ти кво още правиш там?

                                Коментар

                                Working...
                                X