IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    ти май заради наемателката не искаш да го продаваш, а?
    Писах ти на лично.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Много е симпатичен, и май харесва не само жени.

      а накавръчко точно го похвали
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Като за брокер звучеше културен. От друга агенция е. В Хоум4u има един наточен Калоян,


        Не си продавам инвестицииите, не се знае дали ще мога да заработя други в НИ.

        Апартаментчето е ремонтирано и е симпатично, мисля да си го държа максимално,
        ти май заради наемателката не искаш да го продаваш, а?
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Каролев го познавам читаво момче е .
          Много е симпатичен, и май харесва не само жени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            150 само у нечии напоени с дъх на мастика фантазии
            лордчето е бохем и изтънчен гастроном
            и нямам никакво съмнение в оценките му на ни
            ако е казал 150, начи е 150
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Като за брокер звучеше културен. От друга агенция е. В Хоум4u има един наточен Калоян,


              Не си продавам инвестицииите, не се знае дали ще мога да заработя други в НИ.

              Апартаментчето е ремонтирано и е симпатично, мисля да си го държа максимално,
              Каролев го познавам читаво момче е .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                някое нахално селянче - брокерче от хоме2ю ли
                коки ли беше
                Като за брокер звучеше културен. От друга агенция е. В Хоум4u има един наточен Калоян,


                Не си продавам инвестицииите, не се знае дали ще мога да заработя други в НИ.

                Last edited by Evgo; 16.02.2024, 21:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  сигурно е струвал 150к и е паднал на 125, колкото му предлага брокерчето
                  150 само у нечии напоени с дъх на мастика фантазии

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Те цените им вече паднаха - наш евго пак не разбрал!
                    сигурно е струвал 150к и е паднал на 125, колкото му предлага брокерчето
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Те цените им вече паднаха - наш евго пак не разбрал!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Дали?


                        На мен ми се обади брокер днес следобед - да съм му продадял един от апартаментите ми в София, имал готов клиент. Можел и да го оцени.

                        Каза, че оценката на апартамента е 111 000 евро, а клиентът ще плати 125 000 евро.

                        Аз културно обясних на брокера, че има инфлация и хората гледат да си вложат парите в нещо. И че не съм съгласен и не е за продаване.

                        Апартаментът е малък, двустаен (стая, хол, кухня + 2 балкона), тухла, до метро.
                        някое нахално селянче - брокерче от хоме2ю ли
                        коки ли беше
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Попитай го на ЛС дали не иска да му помогнеш да разчистите някоя ЗЗ, пък после да се опознаете в караваната.
                          Дали?


                          На мен ми се обади брокер днес следобед - да съм му продадял един от апартаментите ми в София, имал готов клиент. Можел и да го оцени.

                          Каза, че оценката на апартамента е 111 000 евро, а клиентът ще плати 125 000 евро.

                          Аз културно обясних на брокера, че има инфлация и хората гледат да си вложат парите в нещо. И че не съм съгласен и не е за продаване.

                          Апартаментът е малък, двустаен (стая, хол, кухня + 2 балкона), тухла, до метро.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Кво търси?
                            3 стаен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Бетерчо, немаш ли нещо за продажба във Варна? Моя колега още си търси да закупи жилище.
                              Кво търси?

                              Коментар


                              • Цените на имотите за 2024 г.: За 100 хил. лв. можеш да си купиш само гараж в София - Новини от Actualno

                                През последните 10 години цените на имотите у нас са скочили с близо 80%.

                                Още: Все по-малко българи имат собствени жилища

                                ===2049===

                                Мдааа, посоката към 30/70 е ясна. все повече наематели и обитатели на деЦки да свикнат с мисълта, че влака безвъзвратно е отминал.

                                Коментар

                                Working...
                                X