IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Яхта,ти за тия пари дето наби можеше да си купиш яхта като жилище ,малко по скъпа и хем морски имот ама подвижен ,това е ,сега можеше да кръстосват моретата ама ...
    Че, то едното не пречи на другото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Ами, обикновено, когато съм инвестирал в хляб, на третия ден го изхвърлям, щото е плесенясал, но акциите ми на БФБ, не ги следя редовно, щото са ми пренебрежима част от портфейла, както и жълтото, заради което рядко ги прекалкулирам. Виж непубличните, са ми донесли вече 1000% дивидент от покупната им цена през 2011г.

      ПП.Викаш, инвеститорите сме трагични, ако инвестираме в активи, трябва да инвестираме в пасиви. Донякъде си прав, вече съм на възраст да инвестирам в пасив като яхта, която ще ми носи безмерна наслада на цената на заровеното жълто в двора, което хем го не виждам, хем не мога да спя нормално от мислите, че някой ще ми го изрови и открадне.
      ама те и яхтата може да измъкнат от бъдещия гараж на центъра на бургас
      я по-добре раздай всичко на бедните и нуждаещите се и да видиш как ще ти олекне
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Ами, обикновено, когато съм инвестирал в хляб, на третия ден го изхвърлям, щото е плесенясал, но акциите ми на БФБ, не ги следя редовно, щото са ми пренебрежима част от портфейла, както и жълтото, заради което рядко ги прекалкулирам. Виж непубличните, са ми донесли вече 1000% дивидент от покупната им цена през 2011г.

        ПП.Викаш, инвеститорите сме трагични, ако инвестираме в активи, трябва да инвестираме в пасиви. Донякъде си прав, вече съм на възраст да инвестирам в пасив като яхта, която ще ми носи безмерна наслада на цената на заровеното жълто в двора, което хем го не виждам, хем не мога да спя нормално от мислите, че някой ще ми го изрови и открадне.
        Яхта,ти за тия пари дето наби можеше да си купиш яхта като жилище ,малко по скъпа и хем морски имот ама подвижен ,това е ,сега можеше да кръстосват моретата ама ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение

          Това обикновено е трагедията на инвестиралите в активи . Хляба ти се качва с 80% , докато акцията ти пада с 80% .
          Но то не е ефект от днес , а от минали времена , когато при дефлация акцията не е поевтиняла , а съвсем неуместно е скочила многократно .
          Ами, обикновено, когато съм инвестирал в хляб, на третия ден го изхвърлям, щото е плесенясал, но акциите ми на БФБ, не ги следя редовно, щото са ми пренебрежима част от портфейла, както и жълтото, заради което рядко ги прекалкулирам. Виж непубличните, са ми донесли вече 1000% дивидент от покупната им цена през 2011г.

          ПП.Викаш, инвеститорите сме трагични, ако инвестираме в активи, трябва да инвестираме в пасиви. Донякъде си прав, вече съм на възраст да инвестирам в пасив като яхта, която ще ми носи безмерна наслада на цената на заровеното жълто в двора, което хем го не виждам, хем не мога да спя нормално от мислите, че някой ще ми го изрови и открадне.
          Last edited by Bailor; 13.12.2022, 21:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            хм... Варна няма и 1/3 от София, а обявите за под наем са повече от тези в столицата
            що така?

            на мен ми прилича на хайп сред работещите по корабите да си вложат парите - наемче да капе..
            Щото половината не са реални. Самият ти беше копирал нереална обява. Няма такива апартаменти , няма такива фирми и няма такива цени. Влез в реална тема за имоти и виж какво пишат хората, търсещи и отдаващи. Елате малко на себе си и запазете връзка с реалността де..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Инфлацията на банкетите е следната: коледен банкет в ☆☆☆☆ хотел преди 3 години-25лв. куверт. Тази година -60лв., а някои искат 20% дискаунт при имотите, палячовци...
              Това обикновено е трагедията на инвестиралите в активи . Хляба ти се качва с 80% , докато акцията ти пада с 80% .
              Но то не е ефект от днес , а от минали времена , когато при дефлация акцията не е поевтиняла , а съвсем неуместно е скочила многократно .

              Коментар


              • Аз купих тристаен преди месец. Сега почвам ремонт, но с майсторите е страшно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Преди години коментирахме 1 такъв апарт на Незабравкка мисля ако помниш ...беше под или 1000 евро, ама беха двама на 60-70 по спомен и ако са комуняги можеше да доживеят до 100-ака....:-) Та накрая не е ясно ко става ако те надживеят :-))))
                  Ако те надживеят наследниците ти печелят хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    В Сф нз как е (другата седмица ще съм там), но във Вн ресторантите са полупразни, досега не съм виждал такова нещо през декември. На един от най-скъпите и то в Събота, бяхме само една маса.
                    Инфлацията на банкетите е следната: коледен банкет в ☆☆☆☆ хотел преди 3 години-25лв. куверт. Тази година -60лв., а някои искат 20% дискаунт при имотите, палячовци...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Защо ?! Това е нормална сделка. Бабата ,на момичето не може да я пипне новия купувач докато е жива, не може и да я притеснява ! Цената може да се договаря на тази база защото никоя от страните не знае колко ще живее бабата
                      Преди години коментирахме 1 такъв апарт на Незабравкка мисля ако помниш ...беше под или 1000 евро, ама беха двама на 60-70 по спомен и ако са комуняги можеше да доживеят до 100-ака....:-) Та накрая не е ясно ко става ако те надживеят :-))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        ГНУС!
                        Защо ?! Това е нормална сделка. Бабата ,на момичето не може да я пипне новия купувач докато е жива, не може и да я притеснява ! Цената може да се договаря на тази база защото никоя от страните не знае колко ще живее бабата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          То хубу ама, кът станат много маймуни на клона, знаеш кво стаа.
                          еми това става - въпреки, че има сума ти народ от Украйна - пак свободните за под наем са повече от софийските... ако украинците си заминат в един момент...тогава к'во пра'им
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Имотаждиите вече почнаха да си продават имотите със все бабите вътре!




                            Скандална обява за продажба на жилище в София разбуни духовете в социалната мрежа.

                            „Здравейте, продавам 2-стаен апартамент (58 кв. м. чиста площ) в Надежда 4 за 55 000€, но с право на ползване на баба на 84 год.”, гласи текстът на съобщението, което млада дама остави във фейсбук групата „Надежда – моят квартал”.
                            Обявата на жената предизвика бурна дискусия. И докато едни шеговито подмятат дали ще пречат, ако се нанесат временно в обявения за продан апартамент, други се възмущават от решението на дамата да пусне жилището за продажба.

                            „Това е несериозно бабата ви го е прехвърлила и вие искате да го продадете и да оставите бабата. Срам и позор. тя ви го е прехвърлила с право на ползване. БЕЗСРАМНИЦИ”, „Е как така ще продадете жилището на жената със се нея вътре? Това да не е вещ.

                            Женичката е възрастна и се предполага, че има нужда от грижи вместо нови собственици на жилището и. Ужас и срам”, „Доста безскрупулно и нечовешко!”, „В потрес съм! Явно искате да вземете парите за нещо, което не е ваше!”. „Горката женица, 40 год. се е трудила за този дом, за да бъде продадена като вещ”, гневят се интернет потребителите.

                            ГНУС!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              хм... Варна няма и 1/3 от София, а обявите за под наем са повече от тези в столицата
                              що така?

                              на мен ми прилича на хайп сред работещите по корабите да си вложат парите - наемче да капе..
                              То хубу ама, кът станат много маймуни на клона, знаеш кво стаа.

                              Коментар


                              • това е стара позабравена практика от 2000година. Цената поне 20-30% по ниска.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X