IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Е като е повече от един би трябвало да си ги купил с инвестиционна цел, айде обясни ни каква възвръщаемост чакаш на тоя зеления дето го чакаш да узрее

    Ако всичките са за лично ползване тогава какво точно те мъчи че щял да падне или да се вдигне пазара та се фърляш по цел ден тука
    Оффф бе, нали казах, че за мен съм ги купил, колко пъти да повторя? Мен нищо не ме мъчи, вас (продавачите) ви мъчи , че има чакали, които ще ви вземат имотите (дет продавате) ама с 50% дискаунт. Разбра ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      Какъв отбор бе Бетер ти ако наистина си играч и вярваш в тия неща дето ги пишеш да си го обявил този имот за продажба

      Отборът на купувачите ествественно. Колко пъти да повтарям, че аз имам пари, за какво да го продавам този имот?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Да.
        В голяма за блуда си не ме тресе нищо, 3 съм купил, два от които топ ъФ да топ.
        Е като е повече от един би трябвало да си ги купил с инвестиционна цел, айде обясни ни каква възвръщаемост чакаш на тоя зеления дето го чакаш да узрее

        Ако всичките са за лично ползване тогава какво точно те мъчи че щял да падне или да се вдигне пазара та се фърляш по цел ден тука

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Браво, ето така те искам, в един отбор сме.
          Какъв отбор бе Бетер ти ако наистина си играч и вярваш в тия неща дето ги пишеш да си го обявил този имот за продажба

          всичките тези неща дето ги пилите от сутрин до вечер за демографията и тн са доста верни и най много верни точно за имоти като твоят в ливади и папури

          Софийското поле има страхотен потенциал за застрояване и всичко ще бъде презастроено, единствено центъра няма къде повече да бъде застрояван и само имоти с добра локация в центъра ще спасят кожата всичко друго ще потъне или ще стагнира с години

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Как да ти го обясня по нагледно - Ти като купува койни при падащ пазар остана ли доволен?

            Купили сте по един имот с Елътн Джон и треска ви тресе.

            Като навъртите по няколко и като капиталовата ви стана х2 х3 и тн ще почнете малко по спокойно да гледате на нещата и ще разберете и гледната точка на Дюри
            Да.
            В голяма за блуда си не ме тресе нищо, 3 съм купил, два от които топ ъФ да топ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
              Иначе не е лошо да имаш пари и стоката която искаш да купиш да и се срине ценатa и да купиш две, че защо и не три от нея пък после да и се качи цената, нали ?
              Това е идеалния вариант. Той важи по-скоро за теб и за друга малка група хора, но виж, че мнозинството е затаило дъх, роптаейки ежедневно. Затова беше и включването ми, въпреки твоя доблестен опит да ги защитиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Ти остай тез лакърдии, кажи защо те е страх от евентуалния спад? Нали не продаваш? Даже търсиш нещо изгодно? Как ще стане това при възходящ пазар?
                Как да ти го обясня по нагледно - Ти като купува койни при падащ пазар остана ли доволен?

                Купили сте по един имот с Елътн Джон и треска ви тресе.

                Като навъртите по няколко и като капиталовата ви стана х2 х3 и тн ще почнете малко по спокойно да гледате на нещата и ще разберете и гледната точка на Дюри

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Ти Софийските оферти и брокерки недей да коментираш.

                  Ето нещо с твоето ниво на компетентност:
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...65104815539698
                  Да ти кажа, циганите от Златар са по хепи от тебе. Имат си жени, деца, печката вътре бумти, а ти си нямаш нищо. Лоша работа. Даже мебелите осма употреба от ибей не те спасяват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    Напротив в момента даже съм обявил за продажба, надул съм цената и ако стане стане въпросният имот ми носи добра доходност и не ме притеснява ако цените се сринат и не мога да го продам

                    Това не значи че ако ми изпадне нещо изгодно няма да го купя, но доста време мина от последното добро нещо дето съм виждал и купил
                    Браво, ето така те искам, в един отбор сме.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Разликата между нас е ,че аз разбирам как се движи пазара и при спад и при възход и ми е кристално ясно ,че при спад всичко читаво изчезва. Това е и причината да обичам или покачване на цената или спокоен пазар, а не сриващ се пазар. Може и тогава да се намери нещо читаво ,но избора много намалява затова търся изгодни сделки когато пазара е във възход или е спокоен. Никакви емоции също така, това наистина е пагубно защото ако ги има не "виждаш" възможността за сделка или пък се хвърляш през глава , нищо лично
                      По голяма глупост от човек, който се пише рзбирач, не бях чувал. Скъпа, тез лакърдии на лапетата дет не са купували имот при падащ пазар ако обичаш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Айде пак същите лакърдии. Защо да продаваме? Нали казваме, че сме КУПУВАЧИ?
                        Вие кажете защо се притеснявате от спада на цените? Нали и вие сте купувачи? Ето и ти признаваш, че търсиш изгодна сделка, а изгодните сделки са когато тренда е надолу, нали така?
                        Напротив в момента даже съм обявил за продажба, надул съм цената и ако стане стане въпросният имот ми носи добра доходност и не ме притеснява ако цените се сринат и не мога да го продам

                        Това не значи че ако ми изпадне нещо изгодно няма да го купя, но доста време мина от последното добро нещо дето съм виждал и купил

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Виж как точно описваш нещата, защото имаш опит вече.
                          П.С Имаш ли снимка на руснака как се гъне и те гледа с надежда в очите, като му даваш 50% от цената, която търси.
                          Не. Сделката с руснака беше чрез пълномощник и нямаше емоции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Защото имам пари бе Дури, и ти имаш, но и ти търсиш изгодни сделки (дори се похвали тук, че си осъществила една и то на -50%) а сега се сърдиш, че и други искат.
                            Разликата между нас е ,че аз разбирам как се движи пазара и при спад и при възход и ми е кристално ясно ,че при спад всичко читаво изчезва. Това е и причината да обичам или покачване на цената или спокоен пазар, а не сриващ се пазар. Може и тогава да се намери нещо читаво ,но избора много намалява затова търся изгодни сделки когато пазара е във възход или е спокоен. Никакви емоции също така, това наистина е пагубно защото ако ги има не "виждаш" възможността за сделка или пък се хвърляш през глава , нищо лично

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              Тука има много ценна флора и фауна

                              само тук можеш да видиш теглещ ипотеки на 100% от стойнстта който иска пазара всяка година да падал с по 10% та да можел всяка следваща година да купувал по евтино

                              Или пък виден шаман дето от 6 години обяснява как идва голямото МЯУ и всяка години купува по нещо

                              Или пък един друг дето продаде 2017-та 2 апарта и чак до средата на 2022-ра твърдеше че пазара е паднал от тогава

                              А такива градски ревачи като Бетера е Елтън Джон с лопата да ги ринеш
                              Ти остай тез лакърдии, кажи защо те е страх от евентуалния спад? Нали не продаваш? Даже търсиш нещо изгодно? Как ще стане това при възходящ пазар?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Не обичам да казвам ,че има хора, които си измислят или лъжат, но съм сигурна ,че българина е много завистлив и алчен. Тук виждам и една друга черта на комплексираните хора, те искат да са някой ,примерно този с парите е купувач, а продавача се гъне и го гледа с надежда в очите. Все "качества" които не харесвам ,но са много застъпени при нас българите и го виждаме често.
                                Иначе не е лошо да имаш пари и стоката която искаш да купиш да и се срине ценат и да купиш две, че защо и не три от нея пък после да и се качи цената, нали ?
                                Виж как точно описваш нещата, защото имаш опит вече (въпреки, че уж не харесваш това).
                                П.С Имаш ли снимка на руснака как се гъне и те гледа с надежда в очите, като му даваш 50% от цената, която търси.
                                Last edited by better; 16.01.2023, 19:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X