IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Съжалявам, но първо и моето впечатление е такова и второ, няма как тези които работят това да не знаят, а Кавръков и Бетер, да са прави. Абсурдно е да си помислиш, че е така !
    Колкото до мен и инвестициите ми ,е не се оплаквам. Всички си плащат наемите, а банките си актуализираха наемите както е по договор от януари 2023 г. Доволна съм
    Никой не твърди, че не знаят, а че умишлено въвеждат в заблуда потенциалните купувачи. Средно статистическия купувач на имоти, като прочете, че имотите няма да паднат какво ще направи? Разбира се, че ще си купи апартамент.
    Това е имотна мафия, като всички по веригата са заинтересовани пазара да е жив и да няма срив на недвижимите имоти, затова до последно ще крепят пазара с платени публикации и т.н

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Съжалявам, но първо и моето впечатление е такова и второ, няма как тези които работят това да не знаят, а Кавръков и Бетер, да са прави. Абсурдно е да си помислиш, че е така !
      Колкото до мен и инвестициите ми ,е не се оплаквам. Всички си плащат наемите, а банките си актуализираха наемите както е по договор от януари 2023 г. Доволна съм
      Не бе мила Дъри, не съм казал, че "не незнаят", напротив знаят и виждат много добре какво става, но няма как да го кажат. Аз на тяхно място също не бих казал истината.

      Дано да е задълго, защото банките започнаха да освобождават офиси заради дигитализацията. Според мен с навлизането на ИИ 90% от банковите офиси ще станат ненужни., но това предполагам и ти го знаеш и ще предприемеш мерки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Не вярно разбира се, защото е писано от пристрастно лице/организация.

        Дъри как са твоите баМки, плащат ли си? Дай боже да си плащат, но виж тоя линк долу, тук вече няколко месеца един собственик плаче, понеже банката затвори клона си, а мераклии да го наемат - нЕма.

        https://www.google.de/maps/@43.21931...=bg&authuser=0
        Съжалявам, но първо и моето впечатление е такова и второ, няма как тези които работят това да не знаят, а Кавръков и Бетер, да са прави. Абсурдно е да си помислиш, че е така !
        Колкото до мен и инвестициите ми ,е не се оплаквам. Всички си плащат наемите, а банките си актуализираха наемите както е по договор от януари 2023 г. Доволна съм

        Коментар


        • Искате ли да ви покажа още "замразени" строежи? А снимки на гниещи мебели по гаражи?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
            Три средни нетни софийски заплати купуват Един реален квадрат. Всеки може да си направи сметка евтино ли е или скъпо и да го сравни с други европейски столици.
            Това което се случва в момента е пълен хаос . Достъпността е за хора които нямат нужда и няма да купуват , защото вече са я използвали тая достъпност . От друга страна има обезлюдени региони които са свръхдостъпни . Но и лесната достъпност не е пълна гаранция за изчерпване и скорошен срив . Европейските столици също са в балон и сравняването на едни балон с друг е безперспективно .

            Коментар


            • Ей това стои от година и половина без акт 16 (също няма никаво движение там), на едни познати им изгниха мебелите по гаражи и мазета и още чакат. Тук една друга позната не успя да се класира на картинка ама сега хвърля къчове от кеф, че не успяла.

              На "Хинвеститорите" - чИститУ.

              https://www.google.de/maps/@43.21389...=bg&authuser=0

              Коментар


              • Ей тоя строеж стои така от 1 год. няма никакво движение. На "инвеститорите" - честито:

                https://www.google.de/maps/@43.22523...=bg&authuser=0

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Айде и в Бусманци и Костинброд почна да гледаш :-)
                  Иска ти се Песи иска ти се, ама картата друго показва.
                  П.С между другото дори около Мадрид вероятно е по-скъпо от центъра както каза Джони.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Не е това въпроса. Въпроса е дали е вярно ,а за твое съжаление е напълно ВЯРНО !
                    Не вярно разбира се, защото е писано от пристрастно лице/организация.

                    Дъри как са твоите баМки, плащат ли си? Дай боже да си плащат, но виж тоя линк долу, тук вече няколко месеца един собственик плаче, понеже банката затвори клона си, а мераклии да го наемат - нЕма.

                    https://www.google.de/maps/@43.21931...=bg&authuser=0

                    Коментар


                    • Три средни нетни софийски заплати купуват Един реален квадрат. Всеки може да си направи сметка евтино ли е или скъпо и да го сравни с други европейски столици.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Бързо продавай Ливадите и взимай ОКОЛО Мадрид / разбирай Нови хан или Своге :-)
                        Ей така и не се научихте, че за всяка цена си има причина.... и нашите цени са доста ниски на причинно базиране :-)
                        Защо да продавам, нали казах, че не продавам. А за покупки си имам парЕ, мен не ме мисли.
                        П.С погледни картата, не е около Мадрид а си е баш в Мадрид, погледни парковете, инфраструктурата и ше видиш, че е на светлинни години от ИхтиЕбан.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Ей ги за 3000 евра (реален квадрат) 2500 евра по нашему, в Мадрид, готов, обзаведен, до парк:

                          http://worldwide-search.imot.bg/listing/82193948
                          Айде и в Бусманци и Костинброд почна да гледаш :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            За кво ти е село, като за 2200 евра (намалено от 2400) вземаш в Мадрид:

                            http://worldwide-search.imot.bg/listing/85661619
                            Бързо продавай Ливадите и взимай ОКОЛО Мадрид / разбирай Нови хан или Своге :-)
                            Ей така и не се научихте, че за всяка цена си има причина.... и нашите цени са доста ниски на причинно базиране :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Не е това въпроса. Въпроса е дали е вярно ,а за твое съжаление е напълно ВЯРНО !
                              Ха ха ,ами не е вярно ,защото го е писала някаква си българска агенция за недвижими имоти ,там да има пълнеж и за България нещо ,но...не е вярно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Въпроса е ,не какво са написали ,а КОЙ го е написал !!
                                Не е това въпроса. Въпроса е дали е вярно ,а за твое съжаление е напълно ВЯРНО !

                                Коментар

                                Working...
                                X