IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten

    кой продаде в бъкстон?
    Тракторикян Първи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Ами защо се правиш на отворен тогава и раздаваш акъли в имотна тема?!
      Поддържам стотиците и хилядите безимотни.:-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

        От клошарите съм. Продадох всички имоти и купих акции.
        Ами защо се правиш на отворен тогава и раздаваш акъли в имотна тема?!
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Ти от кои си? - От клошарите, или от имотните?
          От клошарите съм. Продадох всички имоти и купих акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

            Нищо ново под слънцето. Парите и физическите активи винаги имат една посока: от глупавите към умните:-)

            Винаги е имало и ще има и клошари и имотни.
            Тъжното е, когато клошара не е роден клошар, а е имал имоти и земя, но със своите си действия и бездействия го е докарал до там, че трябва да проси, да се храни от кофите за боклук и да спи в подлези, мазета и мостове.
            Ти от кои си? - От клошарите, или от имотните?
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev

              Имаш наследствени, къде ако не е тайна. Може да не ми отговаряш, за мен е ясно. Това е добре. Но още нямаш контрол над тях иначе да си ги продал вероятно. За вас все някой друг се напрягал преди да купува. Нищо, то е ясно. Имотите ще се състедоточават във все по-малко ръце.
              Радев, 10 имота купих, не 3.
              Къде са?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Точно в десетката! Само в продажбата на наследени имоти ги бива, така стана с Чайката, така стана с тристайния в Бъкстон, къщата в Карлово, евговите вили и т.н. Ама жонката и злобчо требе да почЕкат, пусто жилави старци! После ще прекарат наследството през правото черво.
                Нищо ново под слънцето. Парите и физическите активи винаги имат една посока: от глупавите към умните:-)

                Винаги е имало и ще има и клошари и имотни.
                Тъжното е, когато клошара не е роден клошар, а е имал имоти и земя, но със своите си действия и бездействия го е докарал до там, че трябва да проси, да се храни от кофите за боклук и да спи в подлези, мазета и мостове.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                  Имаш наследствени, къде ако не е тайна. Може да не ми отговаряш, за мен е ясно. Това е добре. Но още нямаш контрол над тях иначе да си ги продал вероятно. За вас все някой друг се напрягал преди да купува. Нищо, то е ясно. Имотите ще се състедоточават във все по-малко ръце.
                  Радев, 10 имота купих, не 3.
                  Точно в десетката! Само в продажбата на наследени имоти ги бива, така стана с Чайката, така стана с тристайния в Бъкстон, къщата в Карлово, евговите вили и т.н. Ама жонката и злобчо требе да почЕкат, пусто жилави старци! После ще прекарат наследството през правото черво.

                  Коментар


                  • Играчи как сте? Бутнахте ли туулите нагоре докато ме нямаше?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                      Ето още един виден пукач на балони, специалист по банки, лихви и имоти, киро сводника, който разбира от всичко
                      https://youtu.be/jhGfdp4NvRo?si=eiWvEIGWcBJwZqFk
                      Кирчо сводника освен че няма акъл иска това нямане на акъл да го сподели срещу заплащане в пейтриън

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                        Говориш глупости от кошмарен сън. Таралежа е живял и създал семейство с две деца в Холандия. Върнал се е щото така му харесва. Аз съм бил в Гълфа лекар и за не 10, а 12 години плюс работа и в Кралството преди това съм си напавил сметката. Напротив, живял съм в квартала на Посолствата в Кувейт - Джабрия се казва, преди това в Салмия до морето (виж ги в Гугъла) в самостоятелен апартамент и наема ми не е бил под 1250 - 1500 лв Бг пари за този период. Даже имах договор където 75% ми го плащаха работодателя. 1 KWD = 2,39€, после и към 2,62€ до 3€ в този период. Наем 250 и после 280 KWD.
                        Много не те бива, само плямпаш. Сори, но си като пуберче с по-голяма кака до теб за вечерта! Нищо лично, уважавам мненията ти, но не говори на вересия щото се разочаровам и едва ще си правя труд да те репликирам занапред.
                        В самолет веднъж се паднах до една българка, оказа се лекарка, която работеше в Кувейт. Беше доста отдавна, но не беше отишла там защото много и харесва, а защото плащали по-добре от България по онова време. Та разказа с какви идиоти се разправя, но нямала голям избор, накрая се настройваш.
                        Който е живял в Кувейт, само той си знае как е, не случайно местните по-голяма част от годината са в Европа.

                        Коментар


                        • Ето още един виден пукач на балони, специалист по банки, лихви и имоти, киро сводника, който разбира от всичко
                          https://youtu.be/jhGfdp4NvRo?si=eiWvEIGWcBJwZqFk

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Какъв е тоя качествен алкохол дето го пиете при чаршафосаните и го няма в БГ.То там по зле от Либия бре.И ти прекара 1 5 години за да си купиш 3 апарта и на стари години вместо да си арчиш парите да се занимваш с глупости.
                            Абе качествен алкохол ... то няма никакъв . Има барове за чужденци ма там няма да му стигне заплатата за 3 шота. Имаше българи дето ги бяха върнали отнялъде из залива защото си варяли ракия. Прекарват няколко месеца в панделата и ги пращат обратно. Хванали ги че купували много мармалад Имаше един дето беше пратил свинско в буркани ... ония там не ядат прасета ама имат диви прасета дето им мачкат нивите и ги трепат и после викат доктора да ги изнесе. Оня почнал да затваря буркани ... да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                              От това да купуваш имот в Бг. Нищо, купувай където можеш. Ако можех щях и аз да ковна извън Бг когато беше времето за това. Но не мога да управлявам имот от дистанция. А и един не е оферта. А и имам всекидневни неща с работата които не ми позволяват да мисля за друго.
                              Аз имам имоти в България. Наследствени. Не съм ги купувал аз, стари са и им трябва сериозен ремонт. Преди 2-3 години исках да купя нов апартамент или къща и да се местя но не се получи а и изтрезнах доста бързо. България си ми е скъпа, но реших да не се връщам засега. Има време.

                              На няколко пъти споменаваш за "твоето положение", да дорастнем , да те стигнем и подобни . Май няма да ти навреди да го даваш малко по-скромно. Както казах , живееш под наем в Пловдив. Ако беше голяма работа , нямаше да си под наем защото нямаше да се налага да бачкаш а щеше примерно да преарваш времето си между вилата на Карибите, Френската Ривиера или къщата в Албена. Ако пък ти е много интересно да бачкаш баш в Пловдив щеше да "захлупиш" един от ония свободни апартаменти на Гребната. Както каза в Пловдив всичко е на 10 минути а 100-150к не са големите пари. Живей си живота , ма гледай да не ставаш смешен. Май съм я разказвал тази история за един колега българин дето се беше наконтил с Патек Филип от Илиянци и му викам свали го бе ще ти се смеят , той вика дал съм 12000 долара скъп е, Абе как скъп бе, набил си се при хора които си подаряват подобни за рождени дни . Толкова ли мислиш че са тъпи? Даже часовника да е истински, като ти видят 3 годишните съдрани маратонки ше си помислят че си го гепил а на всичкото отгоре залепените му стрелки на малки циферблат и размазания принт се виждат от 2 метра. Та по-скромно пич.

                              Тая equivalency procedure за която говориш явно е някаква документална проверка шом си я минал. Да беше я минал в САЩ Мисля че беше споменал и за Нова Зеландия че е щяло да отнеме няколко години. Ми на хубавите места имат претенции. Либия - Млибия взимат кой се съгласи. Имал съм колеги индийци които преди да дойдат в САЩ са работили в Близкия Изток. Общо взето са ги третирали като роби. Сега имам няколко клиента от региона, мениджърите им са местни но под тях са чужденци. На мениджъра не му дреме за тях. Имали сме срещи в 15:00 часа мое време , там е 2 през нощта, на шефа им не му дреме сетва им срещата и си ляга а ония шепнат на митинга да не събудят децата. Не знам какъв риболов, какво чудо , там си третират чужденците като втора класа. Освен ако не са те взели да им носиш въдиците

                              Айде , Петък, почти 5 PM е, ше продължим Понеделник .


                              ПП. Абе като каза топ спецове ... беше казал че си отишъл в къщата до Албена в Неделя. Я си спомни, не отиде ли в Събота ?
                              Last edited by segato; 29.06.2024, 02:48.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                                Жени, пиене...видя ли се колко ти е багажа. Пия малко и рядко. В Бг правя редки запои, какъвто ще направя на 1 Юли с компания. Но има алкохол и то на добри цени, на цени на фрии зона от Дубай, щото в баровете би ти изял заплатката - за сравнение справка в Катар. Ако беше ти щеше да знаеш. И то качествен алкохол какъвто и в Бг няма.
                                Те идваха канадците и много им хареса. Диви плажове с море, лодки - купуваш си, а ако имаш и жипка да я теглиш, иначе и надуваема с двигател става. Джет, квото искаш. Имаш ли компания забавата става. Хубави ресторанти, хубава храна, много е гот в тези дето плащаш 15-ина - 20 динара и ядеш от блюдата лобстери, скариди, меса, разни блюда - по 20--30 различно, салати, супи...колкото можеш. Има кина, имаш оф роуд драйф с мощни коли като ти доскучее, имаш книги, библиотека, аз доста четях там, защото имаше всички мед. журнали фрии от 15 години назад в мед библиотеката на Мед. Факултет. Плюс всичко ново което излиза имаш достъп и четеш.
                                Най-студената държава (с надутите климатици измръзваш) и температури от 50 градуса по това време -Юни-Октомври и с най-много жени (не местни разбира се, и за това не би трябвало да се грижиш). Вие сте нетолерантни и глезени хора, а искате с вас да са толерантни.
                                Интересуват те самомприливите и отливите за да си планираш риболова, не се грижиш за нищо. Ток, вода не плащаш, влиза в наема за собственика който държи цялата сграда, разбира се той има още поне 10 сгради с наемодатели.
                                Ти кво искаш, барове и нощни клубове. Ми има, не за масата, ставаш член в частен клуб и даже копоите те пазят. А ливанките, рускините и българките са най-красивите жени. Убедих се.
                                Така че не е зле колкото си мислиш. Човек има ли интереси, хоби и хора около него стават нещата. Не съм стоял у форуми, а гледам вие все тук кесите. Даже аз сега тук в Бг се хващам че хората са всеки с грижите си и вече събиранията са по-редки отколкото преди. Но това не е драма, животът стана сложен и динамичен.
                                Какъв е тоя качествен алкохол дето го пиете при чаршафосаните и го няма в БГ.То там по зле от Либия бре.И ти прекара 1 5 години за да си купиш 3 апарта и на стари години вместо да си арчиш парите да се занимваш с глупости.

                                Коментар

                                Working...
                                X