IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
    Не му трябва да има никакви акции. Човек, който купува инвестиционно злато по 102 лв/гр не трябва да си мърда пръста, а само да прехвърля килограми.
    Това също е лъжа ! Може да ме цитираш къде и кога съм го казал.

    Много сте напълнили памперсите повдигачите,щом и ти взе да обаждаш ...макар и доста неадекватно
    Няма страшно.Не боли !

    Коментар


    • 07:00 USD MBA 30-Year Mortgage Rate 7.07% 6.85%

      Коментар


      • Концентрирай се върху вече потвърдените ти гредореди и защо пак настъпи мотиката


        Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
        Ето и последната версия

        https://i.imgur.com/8XP5l3J.png


        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Първо ще го посетят данъчните. Това е вече задействано. После ще видим. Не ми се искаше да си гърмя връзките (знаеш как е, после аз ще трябва да връщам услуга), но това мекотело си го заслужи. Аз също съм загрижен за България и докато такива утайки не бъдат сложени на място, няма как да има някакъв напредък.
          Пак нещо си изпратил грешните хора изглежда. Купата каза, че са му се обадили от ВиК Перник за смяна на водомер.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Изпрати му мокра поръчка да го бетонират в морето тъкмо ще има и връзка с имотната тема и цената на строителните материали
            Първо ще го посетят данъчните. Това е вече задействано. После ще видим. Не ми се искаше да си гърмя връзките (знаеш как е, после аз ще трябва да връщам услуга), но това мекотело си го заслужи. Аз също съм загрижен за България и докато такива утайки не бъдат сложени на място, няма как да има някакъв напредък.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Скоро няма да може(ш) и да пикае(ш) сам. Такива отрепки трябва да се наказват най-строго.
              Изпрати му мокра поръчка да го бетонират в морето тъкмо ще има и връзка с имотната тема и цената на строителните материали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Предадох му. Той се попика от смях, като чу, че някакъв гастарбайтер го заплашва.
                Скоро няма да може(ш) и да пикае(ш) сам. Такива отрепки трябва да се наказват най-строго.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  хубав е, а има ли и с таралежчета и зайчета
                  Да, може би си прав този май по-добре ще стои: Детски фототапет Мотив Гoрски животни F14005. Фототапети по-поръчка (tapeti.eu)

                  Благодаря за идеята.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    На Купата му кажи, че този път няма да го оставя и ще си плати за всички заяждания и обиди. А този твой ник го блокирам, сори. Ако си направиш нов ник би било добре, с този вече никой не ти вярва какво пишеш.
                    Предадох му. Той се попика от смях, като чу, че някакъв гастарбайтер го заплашва.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • ДЦК?
                      05:00 GBP 10-Year Treasury Gilt Auction 4.595% 4.351%
                      05:10 EUR Italian 12-Month BOT Auction 3.947% 3.637%
                      05:30 EUR German 10-Year Bund Auction 2.640% 2.430%

                      Коментар


                      • Ипотечка нещо? А У?

                        U.S. MBA 30-Year Mortgage Rate
                        Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	36.8 КБ
ID:	4089646


                        https://www.investing.com/economic-c...gage-rate-1042

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Ти само гледай резил ако Дрона скочи как ще почне да обяснява че е купувал на 2.86
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Купата вече поднесе искрени извинения, но аз ще се извиня още един път от негово име.

                            Харесва ли ти това: Детски фототапет с мечета F22099 (tapeti.eu)

                            За един приятел питам, че наближава рождения му ден, а и е време за освежаване на обстановката във ведомственото жилище, та се чудя какъв подарък да му измисля.
                            хубав е, а има ли и с таралежчета и зайчета
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Купата вече поднесе искрени извинения, но аз ще се извиня още един път от негово име.

                              Харесва ли ти това: Детски фототапет с мечета F22099 (tapeti.eu)

                              За един приятел питам, че наближава рождения му ден, а и е време за освежаване на обстановката във ведомственото жилище, та се чудя какъв подарък да му измисля.
                              На Купата му кажи, че този път няма да го оставя и ще си плати за всички заяждания и обиди. А този твой ник го блокирам, сори. Ако си направиш нов ник би било добре, с този вече никой не ти вярва какво пишеш.

                              Коментар


                              • Цeнитe нa жилищaтa в cвeтoвeн мaщaб зaбaвиxa pъcтa cи дo 8-гoдишнo дънo

                                Kъдe pacтaт цeнитe

                                Typция oтнoвo oглaви ĸлacaция пpeз пъpвoтo тpимeceчиe, c pъcт 132,8% нa гoдишнa бaзa, ĸoйтo дo гoлямa cтeпeн e cлeдcтвиe oт нeoбyздaнaтa инфлaция. 22% e пoĸaчвaнeтo нa цeнитe нa тpимeceчнa нa жилищaтa тaм.

                                Cтpaнитe oт Изтoчнa и Югoизтoчнa Eвpoпa cъщo дoминиpaт в гopнaтa чacт нa ĸлacaциятa. Pъcтът нa жилищaтa в Ceвepнa Maĸeдoния зa гoдинa e 18,8%, в Xъpвaтия 17,3% и Унгapия - 16,6%. У нac pъcтът зa пepиoдa e 9,5%, a нa тpимeceчнa бaзa 1,6%.

                                Цeнитe в CAЩ ce пoĸaчвaт c 1%, въпpeĸи aгpecивнaтa пoлитиĸa нa Фeд зa пoвишaвaнeтo нa лиxвитe. Πpeдлaгaнeтo e oгpaничeнo, ĸoeтo e в ocнoвaтa нa pъcтa нa цeнитe въпpeĸи ниcĸaтa дocтъпнocт, ocoбeнo нa paзвивaщитe ce пaзapи в югoизтoчнитe и югoзaпaднитe щaти.

                                https://money.bg/property/tsenite-na...shno-dano.html

                                Коментар

                                Working...
                                X