IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    Да. Вероятно са я изхлузили без пари. Нема вила в Балчик за 60К€.
    Тя беше средна работа, аз не бих я купил. Голяма, но като от едно време,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      Да. Вероятно са я изхлузили без пари. Нема вила в Балчик за 60К€.
      твоята за колко я взе (ако си доктора)
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Преди 2 -3 г беше обявена с цена 60 000 евро. Може после леко да са я вдигнали заради инфлацията.
        Да. Вероятно са я изхлузили без пари. Нема вила в Балчик за 60К€.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          На каква цена, знаеш ли? Щото ти станах комшия на морето, та да имам представа.
          Преди 2 -3 г беше обявена с цена 60 000 евро. Може после леко да са я вдигнали заради инфлацията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Здравейте,

            скоро не съм писал тук, бях на море.

            При нас се продаде стара вила за ремонт, която стои заключена от 2004-2005 г и от тогава е ползвана 1 или 2 лета.

            На морето хората са се усетили и са свалили обявите, които висяха по апартаменти и къщи.


            Относно пазарът в София, мисля, че готови и направени апартаменти се купуват бързо, а старите без ремонт застояват.


            Поздрави
            На каква цена, знаеш ли? Щото ти станах комшия на морето, та да имам представа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Последно рано ли се правят деца вече или късно ?! Щото за тебе късно но иначе другите на 17 ставали бащи ?!
              Технически може да стане рано, ако правят секс и не се предпазват.

              Ти на колко години стана баща?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Днес децата са самостоятелни от рано и дори има момчета на 17-18 г се оправят сами, работят и си имат приятелка. Понякога стават бащи на тези години, без да са роми. Един познат на 17 г сам се гледа във Варна, майка му работи в друг град, баща му почина, а вторият му баща също не е при него през повечето време.

                Отделно ако един мъж е станал баща по-късно (както е в моя случай), той може да е събрал пари и да даде едно здраво рамо на детето си. Каквото не ми е дал баща ми (при ранна репродукция при него).
                Последно рано ли се правят деца вече или късно ?! Щото за тебе късно но иначе другите на 17 ставали бащи ?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Стига плю баща си, гониш 50-ка а още кешираш от неговите имоти. Какво е виновен човека, че не ти е намерил жена ли?
                  Наскоро бях на 43 г., в грешка си.

                  И не мога да си осребря наследството от него. Имоти с лоша локация се продават трудно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Брокерази обещахте да вдигнете цените - и го направихте, сега Фащайте мотиките, щото сделките хептен ще спрат.


                    Резултат от Вашето търсене на:
                    Вид имот: 2-СТАЕН,
                    Местоположение: град София

                    Особености: Тухла
                    Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

                    Средна цена на имотите в извадката: 136798 euro
                    Средна цена на кв.м: 1906 euro.
                    За вас шушляците, сделките никога не са започвали и няма опасност да започнат някога. Иначе пазара си казва думата, хората купуват, търсене си има и съответно цените се покачват.

                    ===2039===

                    Ванката съм: зазиданост, зациментираност, забетонираност... и тн. Адмирации за арменския дюлгерин!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Отделно ако един мъж е станал баща по-късно (както е в моя случай), той може да е събрал пари и да даде едно здраво рамо на детето си. Каквото не ми е дал баща ми (при ранна репродукция при него).
                      Стига плю баща си, гониш 50-ка а още кешираш от неговите имоти. Какво е виновен човека, че не ти е намерил жена ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        С моите 0,1 коня ли? Аве що пък не, ако стане 10 млн за парче (към 2039 г.)
                        Че нали беше купувал яко "2020 на коронакраша при нива от 4-5к" , цели 500 долара си инвестирал!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          По голям е хоризонта , докато може . Ама не е гот да си на 60 и да имаш първолак а като иска съвет кво да прави в живота баща му да се е споминал.....Та доста егоистично ми се струва да се прави първо дете след 40г ! За жените въобще няма и да коментирам .
                          Относно темата ,факт Евгич ,там няма да ни трябват , ама за живия живот си трябват !
                          ПП Българката не ражда ,щото нема от кой първо и второ ,щото вече се стреми да е по западаен образец кифла !
                          Днес децата са самостоятелни от рано и дори има момчета на 17-18 г се оправят сами, работят и си имат приятелка. Понякога стават бащи на тези години, без да са роми. Един познат на 17 г сам се гледа във Варна, майка му работи в друг град, баща му почина, а вторият му баща също не е при него през повечето време.
                          Last edited by Evgo; 05.09.2023, 15:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            За съжаление е така.

                            Българката ражда късно и малко, еманципирана е и все гледа меркантилния интерес.


                            Там където ще отидем всички един ден, няма да ни трябват нито пари, нито имоти.


                            Все пак при мъжът имат голям хоризонт да стане баща, от 20 до 50 г, това го казва професор Славов, уролог,
                            По голям е хоризонта , докато може . Ама не е гот да си на 60 и да имаш първолак а като иска съвет кво да прави в живота баща му да се е споминал.....Та доста егоистично ми се струва да се прави първо дете след 40г ! За жените въобще няма и да коментирам .
                            Относно темата ,факт Евгич ,там няма да ни трябват , ама за живия живот си трябват !
                            ПП Българката не ражда ,щото нема от кой първо и второ ,щото вече се стреми да е по западаен образец кифла !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              няма и да го има (в обозримо бъдеще), защото в България е доказано, че се правят по-лесно блокове отколкото деца.
                              За съжаление е така.

                              Българката ражда късно и малко, еманципирана е и все гледа меркантилния интерес.


                              Там където ще отидем всички един ден, няма да ни трябват нито пари, нито имоти.


                              Все пак при мъжът имат голям хоризонт да стане баща, от 20 до 50 г, това го казва професор Славов, уролог,

                              Коментар


                              • Спадът в бизнес активността в еврозоната се задълбочава повече от очакваното

                                Вероятността за рецесия през втората половина на годината все още не е изключена

                                Коментар

                                Working...
                                X