IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Тогава защо не си остана в Пуевен? Хем и това младото чернокосото в образната диагностика ти беше на тепсия. Какво търсиш в Пловдив? Че и Смолян сега. За 2500 лева....УжасТ. Пак ли ще трупаш пари за друг кофтор?
    Джони, Смолян е плюс, не се отказва на директора, защото е пич и има други контакти чрез него. 2500 лв ама за работа за един, два дни. Толкова е обема на неговата болница към мен.
    Младите и чернокосите са за кратко. Нали го оставих него за теб бре, забрави ли? . Щеше да идваш и да те представя, а ти да ни водиш на важна среща.
    В Плевен вземах най-много кинти. Но и работата стана много и мъчна и се намесиха други интереси. Дойде и всичко от Бургаската болница. И стана наистина много.
    Last edited by два_таралежа; 07.09.2023, 22:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Тогава защо не си остана в Пуевен? Хем и това младото чернокосото в образната диагностика ти беше на тепсия. Какво търсиш в Пловдив? Че и Смолян сега. За 2500 лева....УжасТ. Пак ли ще трупаш пари за друг кофтор?
      Явно еж 2 е коцкар, а в Пловдив са най-арни момите .
      Иначе редовно шофиране Пловдив-Смолян-Пловдив си е хамалогия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Сигурно сега пак комунистите са ви виновни, че са построили този язовир (който "демократите" не са поддържали над 30 години, но това е друга тема).

        На твое място бих сериозно се притеснил за местоположението на новата ти къща. Гледано от Албена, мястото изглежда брутално подкопано, на самия ръб - една по-голяма вълна и сте абсолютно чао, ще се издавите като власи. На тези къщи изобщо не им е мястото там. В нормална държава никога нямаше да се разреши такова строителство.
        Точно комунистите са създали и застроили вилната зона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          Не, Джони. Грешиш.
          Тогава защо не си остана в Пуевен? Хем и това младото чернокосото в образната диагностика ти беше на тепсия. Какво търсиш в Пловдив? Че и Смолян сега. За 2500 лева....УжасТ. Пак ли ще трупаш пари за друг кофтор?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Джони не разбра ли че има скъсани стена на язовира и задръстване с боклуци в коритото на реката.
            Сигурно сега пак комунистите са ви виновни, че са построили този язовир (който "демократите" не са поддържали над 30 години, но това е друга тема).

            На твое място бих сериозно се притеснил за местоположението на новата ти къща. Гледано от Албена, мястото изглежда брутално подкопано, на самия ръб - една по-голяма вълна и сте абсолютно чао, ще се издавите като власи. На тези къщи изобщо не им е мястото там. В нормална държава никога нямаше да се разреши такова строителство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Имам чувството, че точно парата гониш и хвърчиш от клонче на клонче за жълти стотинки отгоре Ако не беше така, отдавна щеше да си се установил някъде за постоянно.
              Не, Джони. Грешиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                От Октомври си намалих работата само за три дни седмично - същия договор, Пловдив, намалява плаващата част само от заплащането, но добавям още 2500 лв от болницата в Смолян която поемам в рамките на трите работни дни от седмицата в Пловдив. Така ще имам повече свободно време да се занимавам със себе си и да разпускам. Не се гледа само парата, пара се прави до време. После балансираш.
                Имам чувството, че точно парата гониш и хвърчиш от клонче на клонче за жълти стотинки отгоре Ако не беше така, отдавна щеше да си се установил някъде за постоянно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Ми започни някакъв бизнес, някакъв старт-ъп, развий някаква идея, отвори някаква ниша... създай нещо!

                  Колко задръстен трябва да е човек, че единственото дето му хрумва е да ги загроби у бетон и кирпич?!
                  Юлка, аз съм Вълчо. На мен не ми дойдоха други идеи и зазидах в тухла. Недей да ни съдиш невежите, не можем всички да сме професори на тази земя. С по-скромни умствени заложби съм, но не се оплаквам!

                  Коментар


                  • От Октомври си намалих работата само за три дни седмично - същия договор, Пловдив, намалява плаващата част само от заплащането, но добавям още 2500 лв от болницата в Смолян която поемам в рамките на трите работни дни от седмицата в Пловдив. Така ще имам повече свободно време да се занимавам със себе си и да разпускам. Не се гледа само парата, пара се прави до време. После балансираш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      250 декара ЗЗ малко ли са (работя 200+,а имам купени, които тепърва ще разработвам догодина)?
                      Относно акциите си прав тези хай-хай-хай са си риск, но стига да не е всичко под една мишница е ок. Лично за себе си обичам да съм в двете крайности - земя и акции на технологични, които може да са актуални следващото десетилетие. Явно не си в материалознанието иначе аватарът ми щеше да ти подскаже какво ме вълнува успоредно със копането на къра

                      в момента ако имах 300К ойро кеш - нямаше да ги вкарам в жилищен имот в София. Ако фокусът ми е софия по-скоро ще изчакам с кешова позиция, но в краткосрочни европейски ДЦК (3%доходост) да реречм макс година.
                      Може, ако си ги гушнал спекулативно от крипто да речем. Тогава би ги вкарал. Ти не си шантав като чакачите по гарите. Те само те слушат и записват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        е недей така с лошо де. Таралеж ном. 2 нема и месец откак купи имотя, а ти вече го гониш. Виждам, че много се кефиш на пороя на южното черноморие, не забравяй, че това се случва редовно и в Италия и в швабско когато реките залеят цели села. Ти си гледай там гастарската квартира и не се притеснявай, тук ще се възстанови всичко и живота ще си продължи.
                        Джони не разбра ли че има скъсани стена на язовира и задръстване с боклуци в коритото на реката.

                        Коментар


                        • [QUOTE=два_таралежа;n4110684]Кои са най-евтините жилища на пазара в София? (imoti.net)

                          "Ha тoзи фoн в пoпaднaxмe нa oбявa зa пpoдaжбa нa гapaж нa цeнa oт 82 880 eвpo зa ... гapaж в Coфия в ĸвapтaл "Явopoв". Toй e плoщ oт 30 ĸв.м. или пo 2762 eвpo нa ĸв.м. - цeнa, пo-виcoĸa oт вcичĸи избpoeни oфepти нaй-eвтини жилищa в Coфия."




                          ===2039===

                          Едно време скъсаха таралеж ном. 2 от майтапи когато го бутах да купи гараж (със статут на цирк) за 35К в Докторската. Еххх какви весели времена бяха. А сега ще се избиват и за 85К и ще им се струва страхотна прИмоция.

                          Бай дъ уей... гаража май вече се е изплатил от наемите ако не се лъжа, но таралеж ном. 2 да каже, той знае най-добре.


                          Смяха се, а имаше и по-скъп, трябваше и него да отнеса. Но предпочетох магазина. Ми от Февруари 2017 мисля го взех всеки месец е с наем. 200€. Не съм го повишавал даже. Половината е върнат кажи речи. Не 85К, поне 105К€ е. Тва не е пикливото Подуене.
                          Еж 2 съм.
                          Last edited by два_таралежа; 07.09.2023, 20:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            ето за това говоря https://www.facebook.com/plugins/vid...&width=560&t=0

                            това да не е форумният Митко?
                            Не съм аз, въпреки, че и аз се занимавам с неща много далече от историята, даже не записах педагогическа правоспособност учил съм история в Софийския за удоволствие и хоби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                              Ми що не го вземеш, след 2 години ще му вземеш 200к
                              https://m.imot.bg/details/1o169383030489491
                              Продава ГАРАЖ

                              Яворов, град София


                              82 880 EUR (2762 EUR кв.м.)
                              ОБАДИ СЕE-MAIL

                              Квадратура: 30 кв.м.Вид строителство: Тухла, 2010 г.Етаж: Партер от 6Газ: НЕТEЦ: НЕ
                              ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
                              Два броя паркоместа с обща квадратура 30 кв.м. в подземен гараж с общо 6 паркоместа. Продават се двете заедно. Зад МОЛ СЕРДИКА. Централно местоположение, лесен подход. Обади се сега и цитирай този



                              БРОКЕРАСТИ, СЪР! Не било гараж, а 2 паркоместа, не било Яворов, а Подуяне. Като звъннете може и друго да се окаже.

                              И това идва от Адрес - да пишат Яворов, а е зад мола.
                              Last edited by Chio; 07.09.2023, 19:53.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                                Кои са най-евтините жилища на пазара в София? (imoti.net)

                                "Ha тoзи фoн в пoпaднaxмe нa oбявa зa пpoдaжбa нa гapaж нa цeнa oт 82 880 eвpo зa ... гapaж в Coфия в ĸвapтaл "Явopoв". Toй e плoщ oт 30 ĸв.м. или пo 2762 eвpo нa ĸв.м. - цeнa, пo-виcoĸa oт вcичĸи избpoeни oфepти нaй-eвтини жилищa в Coфия."




                                ===2039===

                                Едно време скъсаха таралеж ном. 2 от майтапи когато го бутах да купи гараж (със статут на цирк) за 35К в Докторската. Еххх какви весели времена бяха. А сега ще се избиват и за 85К и ще им се струва страхотна прИмоция.

                                Бай дъ уей... гаража май вече се е изплатил от наемите ако не се лъжа, но таралеж ном. 2 да каже, той знае най-добре.
                                Ми що не го вземеш, след 2 години ще му вземеш 200к

                                Коментар

                                Working...
                                X