IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Не съм съгласен. Ако греша трябва тогава да е абсолютното дъно. Той не е Бай Тошо от градинката пред блока , прочел е неколко кашона книги по темата ...кое, как и къде и защо се е случвало. Знае как са теоретично нещата и ги преподава по университетите. Лесно е с този багаж да направи коректни изводи или просто да си припомни как е било в историята....
    А той приказва нелогични, но популистки неща във видеата си.... Взима си хонорарите и си свирка.... Ако говореше реалността каква е , а именно че с всяко ново поколение ще има все повече наематели и като цяло хора без никаква собственост / наем, лизинг и кредитна карта/ нямаше масовката да го харесва и нема хонорари....
    От няколкото видеа дето съм гледал не мисля че е скъсан.... Преподавателите в университетите сега имат нормален доход , семейството му доколкото схванах е в Щатите, пада му по некоя стинка от каналите и поканите по телевизоро..., апарта в Благоевгрд му е почти сигурно платен от университета и т.н.... Ок си е човека...и то само благодарение на тъпотиите дето приказва..../ не на лекциите предполагам/
    Мога да се обзаложа, че е скъсан, много му личи

    А това че е чел е добре за академична кариера (където също не блести с кой знае какви успехи), но не гарантира успех в реалната икономика.

    Коментар


    • https://www.investor.bg/a/113-analiz...mments-listing

      Германската имотна криза взема първите си жертвиРецесията на германския имотен пазар започна преди година и половина и през последните два-три месеца все повече строителни компании фалират

      Най големия и жив пазара на имотите в Европа ,България е остров на стабилността,вярвайте само това ,вярвайте на лъжите на брокери,медии,и на строители
      Last edited by nkavrakov1982; 08.10.2023, 14:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

        Мисля че малко го надценяваш.
        Ако беше толкова комбинативен, нямаше да е скъсан като мишка на стари години.

        Човека изобщо няма връзка с реалността, икономическата и като цяло
        Не съм съгласен. Ако греша трябва тогава да е абсолютното дъно. Той не е Бай Тошо от градинката пред блока , прочел е неколко кашона книги по темата ...кое, как и къде и защо се е случвало. Знае как са теоретично нещата и ги преподава по университетите. Лесно е с този багаж да направи коректни изводи или просто да си припомни как е било в историята....
        А той приказва нелогични, но популистки неща във видеата си.... Взима си хонорарите и си свирка.... Ако говореше реалността каква е , а именно че с всяко ново поколение ще има все повече наематели и като цяло хора без никаква собственост / наем, лизинг и кредитна карта/ нямаше масовката да го харесва и нема хонорари....
        От няколкото видеа дето съм гледал не мисля че е скъсан.... Преподавателите в университетите сега имат нормален доход , семейството му доколкото схванах е в Щатите, пада му по некоя стинка от каналите и поканите по телевизоро..., апарта в Благоевгрд му е почти сигурно платен от университета и т.н.... Ок си е човека...и то само благодарение на тъпотиите дето приказва..../ не на лекциите предполагам/
        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 08.10.2023, 14:44.

        Коментар


        • Германската имотна криза взема първите си жертви

          ама как така?!


          Коментар


          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

            Мисля че малко го надценяваш.
            Ако беше толкова комбинативен, нямаше да е скъсан като мишка на стари години.

            Човека изобщо няма връзка с реалността, икономическата и като цяло
            Е то па кавръчко щото има?? Само дипломи от УНСС развяват и се тупат в гърдите какви велики икономисти са. Даже навремето кольо казваше, че не бил брокер, а търговец на имоти. Не знаеше завалията, че търговеца купува и продава със собствен капитал. Тия дватата клоуни + жони и маминичкия тракторист-дюлгерин правят темата. Махнат ли се, ще стане скучно и ще опустее темата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Доста пъти сме го коментирали професор Краси и ще повторя някои неща.
              Все още мисля че ги чатка много добре нещата , причини, следствия, връзки , но приказва съвършено различни неща от това което мисли с цел да си заработва хляба търсейки ПОПУЛИЗЪМ. Както знаем на Запад 90% от хората са извън пазара на НИ в големите градове , от останалите половината са финансови донори - нажулят се с ипотечки за цЕл живот , тамън я изплатят и дойде данък наследство.... При нас ще бъде същото съвсем скоро... ние сме вече част устройствено от този модел.
              Така , че Краситу таргетира тези 90% , които имат нужда някой да им вдъхва надежда , че има светлина някога напред в тунела и балона ще се спука ей сега ... Ми нема да се спука, а ако се спука те ще са последните които точно тогава ще имат възможност да купят. По-скоро точно те ще продават ако имат какво....
              Та туй то вече става и инфлуенсър , говори и разказва страхотно / глупости не свързани с реалността, но харесвани/ ... Супер е човека продавач на надежда.... и отново хич не е глупав....

              ПП Ти ли го оправдаваше , че не знаел за принтерите....пълна глупост - имаше една лекция в която чудесно обясни опциите на правителствата при криза какви са...по спомен бяха три и доказа чудесно защо почти винаги се избира принтера..... Наясно е с всичко кое и как е , но приказва друго :-)
              Мисля че малко го надценяваш.
              Ако беше толкова комбинативен, нямаше да е скъсан като мишка на стари години.

              Човека изобщо няма връзка с реалността, икономическата и като цяло

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                Повишителите, когато научат, че извън мечтите им наемите са нарастнали 10% за 6 години.



                Туй у евро , а у долари
                бухало че превърти главата на 360.
                Last edited by Майстора233; 08.10.2023, 13:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  той е!
                  А Краси Петров е досущ като Кавръчето. Шоу за чудо и приказ - двамата водещи се превиват от смях, а тълпата аплодира.

                  П.С. Берти и ти добре ги "успиваш" - Австрийски школи, Кейнсиански модели. Инак резултата е, че от 20г. професора търси тва проклето дъно и то не иде, и не иде. Минаха два икономически цикъла, за които някои направиха милиони, а други изпуснаха куп възможности.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                    Тук е и нашия еджони2376. След 15.30 минута.
                    той е!
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      и за еврото е леко краен. Той и Сарийски по тази тема са ясни, но говорим за балоните - казва доста верни неща, но силно ги преекспонира.
                      Доста пъти сме го коментирали професор Краси и ще повторя някои неща.
                      Все още мисля че ги чатка много добре нещата , причини, следствия, връзки , но приказва съвършено различни неща от това което мисли с цел да си заработва хляба търсейки ПОПУЛИЗЪМ. Както знаем на Запад 90% от хората са извън пазара на НИ в големите градове , от останалите половината са финансови донори - нажулят се с ипотечки за цЕл живот , тамън я изплатят и дойде данък наследство.... При нас ще бъде същото съвсем скоро... ние сме вече част устройствено от този модел.
                      Така , че Краситу таргетира тези 90% , които имат нужда някой да им вдъхва надежда , че има светлина някога напред в тунела и балона ще се спука ей сега ... Ми нема да се спука, а ако се спука те ще са последните които точно тогава ще имат възможност да купят. По-скоро точно те ще продават ако имат какво....
                      Та туй то вече става и инфлуенсър , говори и разказва страхотно / глупости не свързани с реалността, но харесвани/ ... Супер е човека продавач на надежда.... и отново хич не е глупав....

                      ПП Ти ли го оправдаваше , че не знаел за принтерите....пълна глупост - имаше една лекция в която чудесно обясни опциите на правителствата при криза какви са...по спомен бяха три и доказа чудесно защо почти винаги се избира принтера..... Наясно е с всичко кое и как е , но приказва друго :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Явно хората продават ненужните и напълно незаконни боклуци в свлачищния район, а под въздействието на кол-център агентчето двамата други наивници са се поддали. Кой нормален човек би дал пари за незаконна постройка без канализация в центъра на свлачище, кажи ми!
                        Споко Жонка, засега не са ме подвели :-), но не пречи да погледна как са нещата особено след като се продава на под строителната му себестойност....
                        Свлачището не ме притеснява особено след като се строи от десетилетия и къщите са си все още там / повечето :-)/. Колко мислиш че е живота на една къща и колко ще живея аз самият още ?!
                        Сложностите в моят случай са по-скоро от друг вид - първо далеч ми е от Радомир / Гърция е значително по-близо след Шенген ще се стига за 2 часа до топло море от Радомир/ и водата ми е студена по моите и семейни разбирания / това е основният проблем/ Въпросът е основно дали цената е достатъчно ниска за исканото нещо , за да се пречупя...Засега не знам , но кеша се събира и изгаря инфлационно...не пречи да подаря част и на свлачището евентуално ....:-)
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 08.10.2023, 12:01.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение

                          Всъщност, от 2012 година ги говори1.

                          1. YouTube
                          Тук е и нашия еджони2376. След 15.30 минута.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            меда, меда съсипАха!
                            Стига си палил чивийте на маминия земеделец, че сега и кошери ще купи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                              Сътресенията на облигационните пазари засилват очакванията за край на лихвените повишения - Investor.bg


                              Край на лихвените повишения!

                              ===2039===

                              Ами сега каква опорка да измислим за рутенето на цените?? Лихвите, безработицата, доходите, сгъването на икономиката, тъмните прозорци, демографията, войната, Ковид, ядрената катастрофа, вдигането на данъците, национализацията и тн. не направиха нищо. Требе нещо ново да се измисли.
                              меда, меда съсипАха!
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Начало на лихвените понижения!
                                Централната банка на Полша намали (2023.10.04) допълнително основния си лихвен процент с 0.25%1 до 5.75%, след септемврийското намаление с 0.75%.

                                1. Narodowy Bank Polski

                                Коментар

                                Working...
                                X